Obecnie rozmawiamy o:

efektowny grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Popielaty ciemny blond - farba

15 gru 2016 - 15:55:45

Witam, jakiś czas temu farbowałam włosy kremem koloryzującym od Loreal'a kolorem mroźne mochaccino. Kolor był piękny ale bardzo szybko się zmywał... Może znacie jakieś trwałe fsrby, która dawała by podobny efekt?

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

Popielaty ciemny blond - farba

16 sty 2017 - 13:45:55

Tylko fryzjerskie wychodzą chłodne. Polecam majirel cool cover seria, koszt to około 22 zł czyli nie wcale więcej niż loreal z rossmanna. Szczególnie kolor 6.11 ciemny blond podwójnie popielaty wychodzi bosko, wracałam nim do natury.

Popielaty ciemny blond - farba

26 lut 2017 - 12:36:32

A ja po raz pierwszy będę sama farbowała włosy na blond, zawsze robiłam to u swojej fryzjerki ale niestety muszę teraz zacisnąć pasa i zacząć oszczędzać a w związku z tym, że mój fryzjer do najtańszych nie należał musiałam z niego zrezygnować. Dlatego teraz nie wiem jak się zabrać do tematu. W drogeriach jest tak duży wybór: http://www.rossmann.pl/produkty/koloryzacja-w%C5%82os%C3%B3w,5725, że nie wiem nawet na co powinnam zwrócić uwagę?Jaką firmę wybrać-czy sugerować się w ogóle firmą?

Popielaty ciemny blond - farba

31 mar 2017 - 14:02:12

Idź do fryzjera, tam na pewno Ci dobiorą odpowiedni. Farba zawsze wygląda na włosach inaczej niż na obrazku, więc wydaję mi się, że żeby dobrze dobrać, trzeba się po prostu na tym znać.

Popielaty ciemny blond - farba

04 kwi 2017 - 11:50:55

Też uważam, że najlepszym wyjściem jest udanie się do fryzjera. Ja mam złe doświadczenia z samodzielnym eksperymentowaniem z różnymi farbami. :D

Popielaty ciemny blond - farba

04 kwi 2017 - 11:54:54

a ja znowu ZAWSZE po farbowaniu u fryzjera jestem niezadowolona z koloru, a po samodzielnym wyborze farby ZAWSZE mi się podoba i jak idę do fryzjera to wychwalają że piękny kolor

Popielaty ciemny blond - farba

26 kwi 2017 - 09:54:52

Nie każdy fryzjer ma dobrej jakości farbę. Jakościowo dobre produkty najlepiej zamawiać w sklepach internetowych przeznaczonych dla salonów fryzjerskich. Z mamą już od jakiegoś czasu tak robimy. Na profryzjer.pl zamawiamy nie tylko farby ale też inne produkty do pielęgnacji. Stronę poleciła mi znajoma fryzjerka. Jak dotąd obie jesteśmy zadowolone :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

włosy wysokoporowate