Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co z tymi włosami???

15 paź 2016 - 16:46:04

Słuchajcie,mam dość tych moich włosów!
Zawsze chciałam mieć długie i postrzępione-takie właśnie mam.
Są o tyle wygodne,że jak nie chce mi się ich układać,
to mogę je związać i tyle.
Dlatego szkoda mi obciąć.
Ale jest ich dużo,są gęste,puszą się,sterczą,
a po umyciu są jak zwykłe siano-nic z nimi nie zrobię.
Wrrr...
Powoli mam ich dość i chcę zapytać Was o radę,
co dobrze by było z nimi zrobić?
Kolor naturalny to bardzo ciemny brąz,
lekko się kręcą,ale tam,gdzie chcą.
Do tego mają pozostałości balejażu z 2 kolorów (ecru i miedź),
bo już w moim wieku muszę tuszować siwe-cóż...starość...
Twarz trójkątna-jakby coś.
Wymyślcie coś,bo oszaleję.

Przepraszam za fotę,ale jest robiona telefonem
-padł mi akumulator w aparacie.



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-15 16:53 przez czarownicaao.

Co z tymi włosami???

15 paź 2016 - 16:53:08

Wypróbuj może prostowanie keratynowe. Włosy będą proste, lśniące i poprostu będą zdrowiej wyglądały :) wydaje mi się że kolor który masz obecnie jest zbyt ciemny do twojej karnacji, ale może to być wina zdjęcia.

Co z tymi włosami???

15 paź 2016 - 17:00:40

@Didula
To jak najbardziej wina zdjęcia.Ono jest bardzo kiepskie-o czym wspomniałam.
Na zdjęciu wygladają czarne,ale to tak naprawdę ciemny brąz
(coś jak kawa)
Cera nie jest taka porcelanowa-jasna,ale nie aż tak.
To wina światła.
Prostowanie keratynowe?Ile trzyma taki zabieg?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-15 17:02 przez czarownicaao.

Co z tymi włosami???

15 paź 2016 - 18:20:34

3-4 miesiące. Tu znajdziesz więcej informacji na ten temat. http:// portalfryzjera.pl/keratynowe-prostowanie-wlosow/

Co z tymi włosami???

15 paź 2016 - 20:55:54

@Didula
Dziękuję Ci bardzo.
Zaraz poczytam.tak

Świetny zabieg,aczkolwiek dość kosztowny.
Na moje włosy pewnie wyjdzie sporo,bo są gęste.
Popytam moją Panią fryzjerkę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-15 21:48 przez czarownicaao.

Co z tymi włosami???

16 paź 2016 - 09:06:52

a nie lepiej ufarbować na jeden kolor, a nie robić pasemek czy balejażu? takie coś postarza a włosy wyglądają jakby były w marnej kondycji i przetłuszczone. niech trochę odrosną, będą dłuższe, albo prostuj i zrób krótkie z tyłu, dłuższe z przodu :)
poza tym, czytając pierwszego posta, miałam wrażenie jakbym czytała wiersz biały :D

Co z tymi włosami???

16 paź 2016 - 10:20:32

@em_ka90
Nie mogę ufarbować na jeden kolor,bo są siwe włosy,które tuszuję właśnie balejażem-z kilku kolorów.Nie wygląda to jak u "starej baby"-zapewniam.Jeden kolor nie gra roli.
Zresztą wiesz,to nawet nie kwestia koloru,ale tego,że są niesforne i trudne w ułożeniu,puszą się,są sztywne i grube.

Już od początku postu wyjaśniam,że zdjęcie jest kiepskie i nie wygląda to tak,jak powinno.Dlatego włosy wyglądają kiepsko,a może i kondycję należałoby deko poprawić.Jednak miały robione zabiegi fryzjerskie z witamin z przeróżnymi składnikami,a więc nie jest tak źle.To tylko efekt zdjęcia.Po prostu należy je poprawić.

Czytałaś wiersz biały...,a więc mogę być dumna z tego,że piszę,jak poetka.Nie to było w zamierzeniu.:D
Dzięki.:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-16 10:30 przez czarownicaao.

Co z tymi włosami???

16 paź 2016 - 10:41:39

Prostowanie keratynowe jest drogie,dlatego wszystkie moje znajome robią sobie je same w domu. Wychodzi duzo taniej niż w salonie fryzjerskim

Co z tymi włosami???

16 paź 2016 - 10:48:09

@Andz
No właśnie widziałam ceny i trochę duże te kwoty.
To jedyny ratunek chyba dla moich włosów,
ale te ceny trochę odstraszają.
a możesz mi napisać jak się do tego zabrać?:o

Co z tymi włosami???

16 paź 2016 - 11:48:33

@czarownicaao zanim zdecydujesz sie na ten zabieg co proponuja dziewczyny zapoznaj sie z czego sa zrobione te proparaty ja nigdy bym sobie nie nałozyła na włosy formaliny a te preparaty zawieraja własnie formaline pod postacia formaldehydu i nie ma jak na razie takiego produktu który by go zastępował, więc nie dajcie sie złapac na to że jakis produkt czy salon mówi my robimy z preparatu bez formaldehydu a jak tak mówi to kłamie. Ja bym na twoim miejscu wybrała sie do dobrego ale naprawde dobrego fryzjera co sie bedzie znał na włosach , na preparatach a nie tylko obrabiał pańszczyzne i jego zapytała co mozna z danymi włosami zrobic.

Co z tymi włosami???

16 paź 2016 - 13:51:57

Tez bym byla za tym, aby sprobowac isc do DOBREGO fryzjera, ktory bedzie mial dla Ciebie propozycje, cos Ci doradzi. Tylko nie cos drastycznego... Na prostowanie ja osobiscie bym sie nie zdecydowala.. :)

Co z tymi włosami???

16 paź 2016 - 15:29:40

@agata74
@olciakxd

Kochane dziewczyny.
Jestem Wam bardzo wdzięczna za rady,gdyż nie mam pojęcia o tym,jakie składniki zawiera ten preparat i jak szkodzi na włosy.
Wiem tylko,że działa około 3 miesiące i jest dość drogi.
Pewnie odniósłby skutek,ale na chwilę.
Jeśli do tego ma podziałać szkodliwie na moje włosy,to
raczej również podziękuję.

Co do dobrego fryzjera,to w mojej mieścinie jest ich kilku.
Oczywiście odwiedzam dziewczynę,która (moim zdaniem) zna się na rzeczy
i ma opinię bardzo dobrej fryzjerki-chodzi do Niej całe miasteczko.
No...tylko rozumiem,że dobry to znaczy z pasją i pomysłem,a nie tylko klepiący wyuczone schematy.
Wobec tego będę musiała wyruszyć do stolicy Warmii i Mazur,czyli do Olsztyna na poszukiwania.
Popytam jeszcze znajomych z Olsztyna,gdzie warto pójść.

Dziękuję Wam za te opinie.
Bardzo mi pomogły.:*serce



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-16 15:33 przez czarownicaao.

Co z tymi włosami???

16 paź 2016 - 17:53:24

O to chodzi, żeby ktoś umiał coś doradzić, miał jakiś pomysł itd. a nie tylko dostosowywać się do zachcianek klientów. Może na FB na jakiejś grupie (z ogłoszeniami lub jakimiś fryzjerskimi) popytaj o takiego fryzjera w miastach, które Cię interesują. Powodzenia w poszukiwaniach i trzymam kciuki za metamorfozę! :*

Co z tymi włosami???

16 paź 2016 - 19:24:00

Cytat
olciakxd
O to chodzi, żeby ktoś umiał coś doradzić, miał jakiś pomysł itd. a nie tylko dostosowywać się do zachcianek klientów. Może na FB na jakiejś grupie (z ogłoszeniami lub jakimiś fryzjerskimi) popytaj o takiego fryzjera w miastach, które Cię interesują. Powodzenia w poszukiwaniach i trzymam kciuki za metamorfozę! :*

Ok-jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.
Miłego wieczoru.:*

Co z tymi włosami???

16 paź 2016 - 21:12:58

dokładnie dobry fryzjer to jak artysta ktory się ciegle rozwija a nie odbebnia swoja prace. fryzjer musi byc troche doradcą troche artystą a przedewszystkim miec pasje w tym co robi. człowiek bez pasji odcina tylko kolejne kupony, a nie od dzis wiadomo ze wszystko jest energia wiec jaka energie dajemy taka do nas wraca pomnożona przez efekt który osiagnie w świecie i ugęszczona w czasie ;) warto o tym pamietać ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koloryzacja Naturtint bez amoniaku i innej chemii