Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 1/5

Proszę o radę

29 wrz 2016 - 19:42:04

Hej mam mały problem zapisałam się do szkoły kosmetycznej niestety będziemy ćwiczyć różne maseczki , zabiegi na sobie problem w tym polega że nosze perukę ... boje się że przy zakładaniu np opaski do zabiegu kosmetycznego ta peruka mi się zsunie a nie chce aby ktokolwiek wiedział o tym ponieważ czasem ludzie różnie reagują zwłaszcza młode dziewczyny ... jak zabezpieczyć peruke , spiąć aby ona mi się nie zsunęła jakieś pomysły ? nie chce chodzić codziennie do szkoły z myślą ze mój mały sekret wyjdzie na jaw ...

Proszę o radę

29 wrz 2016 - 20:17:54

ale nosisz perukę ponieważ nie masz włosów bo jesteś chora?

Proszę o radę

30 wrz 2016 - 09:45:55

To nie ważne z jakiego powodu się nosi , koleżanka prosi o podpowiedź jak zabezpieczyć , upiąć perukę by się nie zsuwała :-)

Proszę o radę

30 wrz 2016 - 15:45:25

nie da się od tak peruki przyklepać.
Ciśzko coś poradzić

Proszę o radę

30 wrz 2016 - 17:09:25

Droga Perełko masz coś zrobić ze swoim życiem i bardzo dobrze, że zapisałaś się do tej szkoły, a teraz nie szukaj wykrętów. Albo przestań nosić perukę albo noś ją " z godnością" to twój wybór i masz prawo nosić co chcesz na łepetynie. Przestań myśleć o innych a zacznij myśleć o tym, że poszłaś tam aby się czegoś nauczyć, zdobyć zawód i to jest najważniejsze. Nie zdanie koleżaneczek, nie śmichy chichy tylko to czego się nauczysz i co osiągniesz. Idiotki niech się śmieją. Ty masz się uczyć.

Proszę o radę

30 wrz 2016 - 20:39:45

@1962kasia
Bardzo trafna wypowiedź.

@Pearle
Perełko,a może jakaś ciekawa,oryginalnie zawiązana chustka,
która przyciśnie perukę?
Chodzi o zawiązanie na wierzch lub wplątanie we włosy.

@edekzkrainykredek2
To nie jest przedmiotem dyskusji.
Pytanie było; "jak upiąć lub zabezpieczyć włosy"?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-30 20:42 przez czarownicaao.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Proszę o radę

05 paź 2016 - 12:51:05

Kochana, możesz sama sobie delikatnie zakładać opaskę zabezpieczającą przed lusterkiem, zanim położysz się na fotelu zabiegowym. Sama chodzę do takiej szkoły i naprawdę nie ma w tym problemu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Słabe włosy- jak wzmocnić?