Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

siano z włosów :(

10 sie 2016 - 18:25:13

Polecam nakładanie na suche lub prawie suche włosy odżywki w piance z pantene bez spłukiwania - u mnie jako jedyna potrafi zdziałać cuda! :)

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

siano z włosów :(

10 sie 2016 - 18:36:54

także polecam Kallosa :) uwielbiam zapachy tych odżywek, a banan i wiśnia to moje ulubione; są tanie, włosy po nich ślicznie pachną, nie puszą się i wyglądają na zdrowe, zawsze nakładam te odżywki na suche włosy przed myciem szamponem

siano z włosów :(

10 sie 2016 - 18:46:41

A może by tak maska mleczna? Świetnie odżywiła i nawilżyła moje włosy ;)
Polecam maskę mleczną Mila. W litrowym opakowaniu, bardzo wydajne ;)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 3/5

siano z włosów :(

12 wrz 2016 - 21:43:20

Polecam robić maski na włosy i nakładać dobre odżywki, jeżeli nie jesteś pewna co do zwykłych kosmetyków z drogerii to powiem ci że ja używam profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich mają bardzo duży wybór na każdy rodzaj włosów i według mnie to bardzo dobrze że jest z czego wybierać, ja sama używałam takich kosmetyków, najbardziej lubię robić maski na włosy bo to dużo daje. Także pooglądaj sobie a na pewno znajdziesz takie na przesuszone i zniszczone włosy, powodzenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-12 21:50 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

siano z włosów :(

17 wrz 2016 - 22:55:47

Moze olejek arganowy? U mnie sprawdza sie niemal do wszystkiego- do twarzy, ciala, wcieram nawet w skorki od paznokci, by byly bardziej zmiekczone i latwiej sie wycinaly podczas manicuru :) a na wlosy tez jest super- chociaz tu juz kupuje taki specjalny do wlosow marki Inoar :) bosko pachnie i ujarzmia nawet najbardziej problematyczne wlosy :)

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

siano z włosów :(

09 lis 2016 - 10:36:16

Moim ostatnim odkryciem jest szampon Garnier masłokarite i awokado. Dużo dziewczyn poleca z tej serii odzywkę, ale razem działają cuda:)

siano z włosów :(

06 cze 2017 - 18:15:33

@olciakxxo @hessa

...I te rady moim zdaniem są świetne i bardzo praktyczne.
Mam włosy o wysokiej porowatości-suche,grube,sztywne,jak siano.
Stosuję podobne metody,które polecają dziewczyny i jest o niebo lepiej-bez żadnych keratyn (nie róbcie tego dziewczyny!).

Włosy 4 razy w miesiącu (najczęściej w sobotę) traktuję olejkiem winogronowym (nalewam do miseczki 3 łyzki oleju i nacieram palcami po paśmie).Po 2 godzinach lub na drugi dzień rano (przez noc piją) myję Garneirem Fructis (z olejkiem z oliwek,z olejkiem z avocado i olejkiem karite).Czeszę drewnianym grzebieniem z duzymi zębami (nigdy szczotką!) Ponad to nie suszę ciepłym powietrzem,a suszarką albo z jonizatorem,albo chłodnym powietrzem,co powoduje dobre zamknięcie łusek włosów.Muszę je podsuszać,bo sa okropnie gęste i do rana zwykle nie wysychają.Nie uzywam prostownicy,ale co pewien czas farbuję,bo mam sporo siwych.Odżywkę mam taką samą,jak szampon,ale to jajko,o którym pisze koleżanka jest rewelacyjne!!!superkawka
Wtedy się nie puszą.

Cytat
kamilakimadlo
Moim ostatnim odkryciem jest szampon Garnier masłokarite i awokado. Dużo dziewczyn poleca z tej serii odzywkę, ale razem działają cuda:)

Właśnie również to stosuję.
Super!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-06 18:16 przez czarownicaao.

siano z włosów :(

14 wrz 2017 - 09:39:36

A ja za to chciałam się Was poradzić w temacie włosowo-dermatologicznym. Mianowicie chciałam się zapytać, co sądzicie na temat szamponów emoliencyjnych? Od jakiegoś czasu cierpię bowiem na podrażnioną skórę głowy i zastanawiam się, jak mogłabym temu zaradzić. Koleżanka poradziła mi, żebym zastosowała szampon-emolient. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Tego typu preparat mógłby mi pomóc?

siano z włosów :(

09 lis 2017 - 21:02:05

Cytat
marci1234
A słyszeliście o produktach Bio-wax i o masce do włosów macadamia? ( przepraszam jeśli źle napisałam nazwy firm)

Stosuję je i widzę rezultaty (są mocniejsze, bardziej błyszczą, nie rozdwajają się). Trzeba tylko dobrze dobrać rodzaj maski do swoich włosów i nie poddawać się zbyt szybko, bo czasem na efekty trzeba poczekać. Akurat teraz mam Biovax z japońską wiśnią, stosuję od 2 tygodni. Włosy są bardziej ujarzmione :)

A co do pytania o szampony emolientowe to jak najbardziej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-09 21:15 przez Zuzanna25.

siano z włosów :(

09 lis 2017 - 22:29:06

U mnie mistrzostwem okazał się zwykły olej z pestek winogron kupiony w Lidlu (Jeśli chcesz wiedzieć więcej to napisz do mnie na priv) oraz mam też swój przepis na domową maskę. Jak chcesz to mogę Ci również polecić dobre serum fryzjerskie, które fajnie wygładza włosy i wyglądają na zdrowe. Jak coś to pisz śmiało :)

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

siano z włosów :(

24 lis 2017 - 08:43:02

Ja mam takie siano po suszeniu suszarką, ale moja to już wiekowa, chyba jakieś 12 lat ma, więc ani regulacji temperatury ani jonizacji. Także chyba czas na nową. Na co zwracać uwagę? Co powinna mieć i co powinna umieć dobra suszarka? Jakie macie i polecacie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paaemka microringi kitka naturalna