Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cienkie i rzadkie włosy obcinać ?

02 sie 2016 - 16:36:50

Hej :)

Staram się bardzo dbać o włosy bo bardzo mi się podobają długie i zdrowe włosy, jednak genetyki nie zmienię i niestety nie jestem zadowolona z moich długich ale też cieniutkich włosów... Rok temu zrobiłam sobie słoneczny refleks na włosach, choć bardzo delikatnie, to jednak moje włosy są teraz w jeszcze gorszej kondycji. Podcinam końcówki co dwa miesiące, ale ciągle myślę czy nie ściąć włosów do ramion, żeby odżyły i wtedy walczyć o porost. Powiedzcie szczerze co myślicie o moich włosach ? I czy radzicie ściąć radykalnie czy dalej co dwa miesiące podcinać końcówki ?


Cienkie i rzadkie włosy obcinać ?

03 sie 2016 - 18:40:22

Ja bym podciela je tak do ramion,zyskalyby lekkości

Cienkie i rzadkie włosy obcinać ?

03 sie 2016 - 19:42:45

Również bym podcięła. :)

Cienkie i rzadkie włosy obcinać ?

03 sie 2016 - 19:56:18

Też bym podcięła. Rozumiem, że szkoda, ale z drugiej strony - teraz naprawdę nie wyglądają korzystnie.

Cienkie i rzadkie włosy obcinać ?

04 sie 2016 - 00:37:38

Poczytaj o pielęgnacji włosów na stronie anwen.pl. Ja przerzuciłam się na naturalną pielęgnację i moje włosy wyglądają znacznie lepiej.

Może powinnaś spróbowac wcierek, Jantara albo kozieradki, rób płukanki wzmacniające. Dobre efekty powinno Ci też dać picie pokrzywy i skrzypu, suplementacja witaminą D i drożdże. Na Twoim miejscu ścięłabym je lekko za ramiona. Teraz może Ci być ich szkoda, ale przy odpowiednim odżywianiu od wewnątrz odżyją, będą szybciej rosły i staną się grubsze. :)

Cienkie i rzadkie włosy obcinać ?

04 sie 2016 - 09:31:01

ja bym podciela wlosy. Ale z drugiej strony tez warto zastanowic sie, czy by ich wlasnie jakos nie wzmocnic, zeby byly bardziej puszyste. Zgadzam sie, ze witamina D sie przyda. Jej niedobor dziala negatywnie na wiele elementow naszego ciala, w tym tez na wlosy. Bo w sumie masz fajne wlosy, tylko cienkie, a jak sie nimi odpowiednio zajmiesz, to stana sie grubsze i wtedy bedzie wszystko na swoim miejscu :) powodzenia

Cienkie i rzadkie włosy obcinać ?

04 sie 2016 - 13:22:48

anwen czytam od dawna już ponad 2 lata stosuje naturalną pielęgnację... niestety przed farbowaniem byłam już naprawdę na dobrej drodze a po nim z powrotem beznadzieja :( teraz jeszcze dużo stresu i włosów coraz mniej. Próbowałam już dużo wcierek ale w sumie nie wiele to pomaga, drożdże piłam już kilka kuracji zrobiłam ale niestety też bez większych efektów, to samo z resztą jak robiłam herbatki ze skrzypu i pokrzywy. Na moje włosy nic praktycznie nie działa. Chyba trzeba badania krwii zrobić bo może problem leży wewnątrz.

Cienkie i rzadkie włosy obcinać ?

04 sie 2016 - 16:18:25

powinnaś je dużo podciąć .

niestety włosy nie lubią żadnych spinek i klamerek przez i to się też niszczą.
Moja propozycja do ramion byłaby wskazana choć sama lubię długie włosy.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Cienkie i rzadkie włosy obcinać ?

07 sty 2017 - 04:34:14

Ja bym nie obcinała tylko może spróbowała je na Twoim miejscu zagęścić. Też miałam rzadkie i dosyć cienkie włosy, a po zagęszczaniu kosmetykami z mikrowłóknami włosy wyglądają super! Te kosmetyki kmax mikrowłókna do zagęszczania włosów na prawdę działają cuda więc zastanów się nad tym!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-09 02:48 przez sanczopansa.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Cienkie i rzadkie włosy obcinać ?

15 sty 2017 - 21:13:12

Podciąć i zdecydowanie wzmocnić cebulki włosowe aby zagęścić troszkę włosy :) Od cebulki sie wszystko zaczyna - http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/C/Cebulka-w%C5%82osa-gl137-w3519.aspx :) Wiadomo zawsze szkoda ściąć ale w imię jeszcze gęstszych i piękniejszych włosków warto :)

Cienkie i rzadkie włosy obcinać ?

15 sty 2017 - 21:32:12

Dziewczyny, to post z sierpnia ubiegłego roku ;)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Cienkie i rzadkie włosy obcinać ?

10 cze 2017 - 23:17:27

Najlepiej obciąć zniszczone końcówki. Włos się nie zregeneruje od połowy długości. Po wizycie u fryzjera możesz spróbować kosmetyków od dermastica, ja od nich używam szamponu i odżywki na wypadające włosy, ale jak mam być szczera to włosy po nich są zdrowsze i o wiele lepiej wyglądają.

Cienkie i rzadkie włosy obcinać ?

11 cze 2017 - 00:16:54

@Nediana
To są bardzo dobre rady.Bursztyn jest rzekomo rewelacyjny.W sumie sama nie próbowałam,ale jest mnóstwo bardzo pochlebnych opinii.Skrzyp i pokrzywa także czynią cuda.

@tinulinka
Ja na Twoim miejscu podcięłabym włoski do ramion-jak radzą dziewczyny.One się wzmocnią,może odpoczną,ale musisz skorzystać z tego jantaru,pokrzywy i skrzypu.Możesz dodatkowo poszukać dobrej odzywki,czy maseczek.
Co do odżywki nie bardzo jestem w stanie pomóc,bo sama mam bardzo gęste,twarde,grube i puszące się włosy (jak u konia),a więc zupełne przeciwieństwo.Musisz popytać Panie w aptece,drogerii albo porozmawiać z dermatologiem.

Oj...jaka natura bywa figlarna.Ja walczę z ogromem włosów na głowie,a Ty próbujesz zwiększyć ilość swoich.Tak źle i tak niedobrze.uff

Cienkie i rzadkie włosy obcinać ?

11 cze 2017 - 15:42:26

najpierw zbadaj organizm dlaczego te włosy takie są .
co do obcięcia to tez jestem za tym aby je skrócić do ramion i dać im trochę oddechu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kręcone włosy