Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

Opakowania

14 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żółknący blond?

11 kwi 2016 - 10:10:51

Hejka, poszukuję dobrej sprawdzonej serii ochładzającej kolor włosów blond ( mam problem bo po farbowaniu kolor za jakiś czas mocno się ociepla ). Najlepiej jak będzie to seria profesjonalna bo joanna i inne drogeryjne niestety nie działają na mnie i mocno przesuszają włosy a potrzebuję coś co dobrze działa i nie pozbawi mnie reszty moich włosków ;) Podzielcie się blondynki ;)

Żółknący blond?

12 kwi 2016 - 12:40:23

Cytat
Rubilu
Hejka, poszukuję dobrej sprawdzonej serii ochładzającej kolor włosów blond ( mam problem bo po farbowaniu kolor za jakiś czas mocno się ociepla ). Najlepiej jak będzie to seria profesjonalna bo joanna i inne drogeryjne niestety nie działają na mnie i mocno przesuszają włosy a potrzebuję coś co dobrze działa i nie pozbawi mnie reszty moich włosków ;) Podzielcie się blondynki ;)


Czyli fryzjerskie też wchodzą w grę? Bo drogeryjnych nie miałam okazji próbować, miałam podejście do gencjany bo gdzieś wyczytałam ale wyszedł mi lawendowy przesusz ;)

Żółknący blond?

13 kwi 2016 - 14:40:55

nie no domowo to nawet nie mam zamiaru eksperymentować szkoda mi włosów, za dużo mnie to kosztowało żeby uzyskać taki blond ( dekoloryzacja ale dzięki bogu jest olaplex). Jakbyś miała coś fryzjerskiego to super bo właśnie o coś takiego mega dobrego mi chodzi, nie z drogeryjnej półki ;)

Żółknący blond?

14 kwi 2016 - 10:40:30

Ja swojego czasu jak miałam problem z ocieplaniem się blondu to używałam serii blond angel - kevin murphy, zarówno odżywki jak i szamponu. Rzeczywiście włosy się ochładzały nie dając dziwnych tonów, ładnie niwelowało żółć w sumie zużyłam całe i teraz nie mam jakoś już z tym problemów, widocznie wystarczająco sie ochłodziły ;)

Żółknący blond?

15 kwi 2016 - 11:19:52

czyli pewnie działa... kurde może wypróbuje, czytałam opinie i serio dziewczyny zachwalają, że pomaga... zobaczę gdzie można kupić, czy stacjonarnie czy zamawiać online

Żółknący blond?

15 kwi 2016 - 12:57:58

No mi działało i to dobrze, ja zamawiam online z hair 2 go.

Żółknący blond?

15 kwi 2016 - 22:13:05

http://sylviagaczorek.blogspot.com/2016/04/ulubione-produkty-do-wosow.html sprawdź w tym wpisie, jest cała seria profesjonalnych kosmetyków na żółknące blondy. :)oczko

zweryfikowana
Posty: 932
Ostrzeżenia: 1/5

Żółknący blond?

17 kwi 2016 - 16:35:30

Ja bardzo polecam farbę alfaparf świetnie wybija ten żółty pigment . Odkąd ją odkryłam pozbyłam się tego "żółtka" na głowie :)

Żółknący blond?

17 kwi 2016 - 17:34:16

Maluję farbą garnier 111, nie żółkną, mają właściwą barwę do następnego malowania. Kiedyś używałam szamponu z Rossmana Regenal, miał niebieskie zabarwienie i nadawał blondowi srebrny odcień. Teraz nie muszę... używam Panten pro v do włosów farbowanych i dobrze utrzymuje barwę.

Żółknący blond?

20 kwi 2016 - 13:02:31

kurde ja już zamówiłam czekam na dostawę, zobaczymy tego kevina murphy ;)wypróbuję to dam znać, dzisiaj lub jutro to powinno dojsć to dam znaka ;)

Cytat
grasad
Maluję farbą garnier 111, nie żółkną, mają właściwą barwę do następnego malowania. Kiedyś używałam szamponu z Rossmana Regenal, miał niebieskie zabarwienie i nadawał blondowi srebrny odcień. Teraz nie muszę... używam Panten pro v do włosów farbowanych i dobrze utrzymuje barwę.

Cytat
grasad
Maluję farbą garnier 111, nie żółkną, mają właściwą barwę do następnego malowania. Kiedyś używałam szamponu z Rossmana Regenal, miał niebieskie zabarwienie i nadawał blondowi srebrny odcień. Teraz nie muszę... używam Panten pro v do włosów farbowanych i dobrze utrzymuje barwę.


ja już farbuję u fryzjera, po serii neifortunnych prób zejścia z czerni domowo, zdecydowałam się na deko z olaplexem i wolę nie kombinować oddaje się w zaufane ręcę a włosy się tak nie męczą... ale długo robiłam sama w domu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-20 13:35 przez Rubilu.

Żółknący blond?

21 kwi 2016 - 09:57:39

Schodzić w domu z czerni trzeba mieć odwagę, ja bym się na to nie zdecydowała, podziwiam ;)Mówię Ci że Kevin Murphy jest dobry, ostatnio rozmawiałam ze swoim fryzjerem, (pytałam się o tą serię repair me bo gdzieś w gazecie widziałam, może pani albo coś? ), pracuje zupełnie na innych kosmetykach a sam polecał tą markę.

Żółknący blond?

27 kwi 2016 - 10:02:25

Dobra, już używam parę dni i mogę się wstępnie wypowiedzieć że ... rzeczywiście niweluje żółć. Przy okazji nie pozostawia dziwnych tonów we włosach, czy to niebieskich czy fioletów jak drogeryjne produkty. No i najważniejszy plus, nie wysusza tak włosów jak inne produkty ochładzające kolor a tego mi było trzeba. Ufff, dzięki laski za polecenie to mój kolejny włosowo blondowy must have!

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Żółknący blond?

11 maj 2016 - 17:15:19

one wszystkie przesuszają włosy, ale np szampon do włosów rozjaśnianych i do tego jakaś maska powinny rozwiązać problem :)

Żółknący blond?

12 maj 2016 - 16:37:14

Ja używam farby WELLAton - bardzo jasny popielaty blond (najjaśniejszy z całej serii). Nie ma w ogóle żółtego odcienia, jest bardziej hmm "biały", ale tez nie zbyt sztuczny. Ogólnie jestem zadowolona, nawet fryzjerki chwalą ten kolor i pytają czym farbuje :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak delikatnie przyciemnić blond włosy?