Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wypadanie włosów - co robić?

15 lut 2016 - 15:21:28

Kochane.. od kilku miesiecy zauwazylam, ze mam powazny problem z włosami :/ nigdy nie byłam włosomaniaczka, ale czasem robilam jakies płukanki, czasem jakieś maski i na włosy nie mogłam narzekac. Ale od kilku miesiecy włosy leca mi garściami i nie wiem, co robic i co moze być powodem. Dieta bez zmian, zadnych wiekszych zmian w organizmie. Brałam jakies suplementy przez 1-2 miesiace, ale nie widzialam pozytywnych skutków. Czy to moze być jakies łysienie? 2-3 miesiace i za chwile nie bede potrzebowała szczotki..

Wypadanie włosów - co robić?

17 lut 2016 - 12:18:32

Mnie na wypadanie włosóww pomagała wcierka z rzepy i do tego skrzypokrzywa. Próbowałaś?

Wypadanie włosów - co robić?

17 lut 2016 - 21:35:54

znam ten ból, w sumie ciagle leci mi z głowy za duzo włosów :/

Wypadanie włosów - co robić?

17 lut 2016 - 22:22:25

A badałaś testosteron? Ja łysiałam- dosłownie, miałam prześwity, włosy się kołtuniły i okazało się, że za wysoki testosteron mam. Zaczęłam się leczyć to mam piękne włosy.

Wypadanie włosów - co robić?

21 lut 2016 - 20:46:00

No właśnie, skoro nie zmieniałaś diety, kosmetyków, to moze to cos hormonalnego albo chorobowego? Poczytaj na ten temat: klik , ale ja bym się na Twoim miejscu wybrała do lekarza pierwszego kontaktu, a potem na dalsze badania.

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów - co robić?

21 lut 2016 - 20:58:26

Najpierw odpowiednie badania, potem można działać.

Wypadanie włosów - co robić?

21 lut 2016 - 22:50:18

polecam biotebal 5mg. i wcierka Jantar do wcierania regularnego przez 3 tygodnie codziennie. Mi pomogło. Wcierka sprawiła nawet ze juz tak się nie przetłuszczają. Biotebal brałam regularnie to jest lek bez recepty opakowanie ok 25zł. starcza na miesiąc. Kupilam bo lekarka poleciła znajomej po chemioterapii na porost włosów.
Ale jeżeli za wypadaniem kryje sie coś poważniejszego to najlepiej zrobić badania i usunąć przyczynę.

Wypadanie włosów - co robić?

22 lut 2016 - 20:19:08

To ze nie zmieniala kosmetykow nie znaczy, ze te ktorych teraz uzywa sa ok. Ja juz dawno sie wycofalam z tych wszystkich szamponow reklamowanych w tv - same sylikony i slsy :/ już samo to dużo mi pomogło. Do tego olej kokosowy, maseczka z jajka.

Wypadanie włosów - co robić?

23 lut 2016 - 19:21:21

Cytat
AgravvVka
No właśnie, skoro nie zmieniałaś diety, kosmetyków, to moze to cos hormonalnego albo chorobowego? Poczytaj na ten temat: klik , ale ja bym się na Twoim miejscu wybrała do lekarza pierwszego kontaktu, a potem na dalsze badania.
Dzięki AgravvVka, na pewno bede musiała to bardziej "zbadać", bo naprawde nie wiem, co się dzieje.. chociaż mezoterapia dla głowy brzmi strasznie :P Znam dobrego dermatologa i się dowiem, może to coś ze skórą głowy. Daria456 jaki masz przepis na tą maseczkę z jajka? :)

Wypadanie włosów - co robić?

24 lut 2016 - 22:10:22

Cytat
Katarzynka1222
Cytat
AgravvVka
No właśnie, skoro nie zmieniałaś diety, kosmetyków, to moze to cos hormonalnego albo chorobowego? Poczytaj na ten temat: klik , ale ja bym się na Twoim miejscu wybrała do lekarza pierwszego kontaktu, a potem na dalsze badania.
Dzięki AgravvVka, na pewno bede musiała to bardziej "zbadać", bo naprawde nie wiem, co się dzieje.. chociaż mezoterapia dla głowy brzmi strasznie :P Znam dobrego dermatologa i się dowiem, może to coś ze skórą głowy. Daria456 jaki masz przepis na tą maseczkę z jajka? :)
Korzystam z przepisu jaki kiedys podała anwen ale modyfikuje go w zaleznosci od tego co mam w kuchni ;) czyli: żółtko, oliwa, mąka ziemniaczana, olejek rycynowy, kapsułki z wit. e i jakas maseczka jako baza. Proporcje musisz sobie indywidualnie dobrać.

Wypadanie włosów - co robić?

27 lut 2016 - 10:54:17

Też miałam taki problem, do tego włosy były brzydkie, słabe. Poszłam do lekarza, zrobiłam badania i okazało się, że mam problemy z tarczycą.. Idź lepiej zrób podstawowe badania.

Wypadanie włosów - co robić?

27 lut 2016 - 11:22:12

Ja proponuje maseczke z nafty kosmetycznej zmieszanej z zoltkiem i kilka kropli cytryny efekt po miesiacu murowany wlosy mocne i byszczace mialam ten sam problem.

Kuracja grosze kosztuje .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-27 11:23 przez Nikolka2609.

Wypadanie włosów - co robić?

28 lut 2016 - 11:58:45

a mnie taka maseczka z jajka i nafty w ogole nie pomogla, dlatego nie da si niestety nic polecic na wlosy bo kazda z nas ma inne i z innego powodu wypadaja. Ostatnio co prawda stosuje wcierkęz kozieradki, ale czytalam ze niektorym w ogole nie pomaga a inne wychwalaja ją pod niebiosa.

Wypadanie włosów - co robić?

10 mar 2016 - 14:47:10

u mnie w sumie żadne takie specyfiki nie działają i już w sumie nie wiem, co mam zrobić. może rzeczywiście ta maseczka z nafty... będę próbować

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadanie włosów - co robić?

23 mar 2016 - 12:29:48

To rzeczywiście może być kwestia hormonów. Najlepiej chyba wybrać się do dermatologa albo przynajmniej do jakiegoś dobrego salonu kosmetycznego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lysienie plackowate. Do kogo w Gdansku