Obecnie rozmawiamy o:

grzejniki sklep

gorący temat

Opakowania

47 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny czy któraś z Was może się wypowiedzieć na temat przedłużania włosów włosami firmy " beauty for you" ? Konkretnie chodzi o włosy słowiańskie czy są one dobre gatunkowo i warte swojej ceny ?
Bo przeszukuje cały internet i nigdzie żadnej konkretnej opinii, a firma ta jest dość znana. ;-)


Chyba że macie inne godne polecenie dobre gatunkowo włosy słowiańskie :) dajcie znać .

?????

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-20 19:05 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Ja tam mam uraz do włosów z fabryki bo są sztuczne i jest załączona instrukcja jak o nie dbać... nawet jak piszą i chwalą się, że naturalne i słowiańskie. Zresztą mi włosy przedłuża i dba o nie:
<moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-19 13:12 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 3/5

Ja mam także przedłożone włosy, są jak najbardziej naturalne. Metoda GL APPS polega na doklejeniu włosów na specjalnej tasiemce. Można je bardzo szybko usunąć z głowy za pomocą sprayu a następnie z powrotem zamocować na głowie. Nic się z nimi nie dzieje. Według mnie to bardzo dobra metoda i z żadnej innej bym nie skorzystała. <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-19 13:13 przez moderator.

Cytat
stankowska
Ja mam także przedłożone włosy, są jak najbardziej naturalne. Metoda GL APPS polega na doklejeniu włosów na specjalnej tasiemce. Można je bardzo szybko usunąć z głowy za pomocą sprayu a następnie z powrotem zamocować na głowie. Nic się z nimi nie dzieje. Według mnie to bardzo dobra metoda i z żadnej innej bym nie skorzystała. <moderacja-spam>

gdzie przedłużałaś? To jest ta słynna metoda kanapkowa ?

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Tej firmy nie znam. Ja zawsze zamawiam włosy europejskie clip in na taśmach. Ale z tego co wiem włosy słowiańskie też mają bo znajoma zamawia i wyglądają zawsze rewelacyjnie- na pierwszy rzut oka nie ma opcji żeby ktoś się zorientował, ze są doczepiane w końcu to sama natura.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-20 19:04 przez moderator.

Ja próbowałam już wszystkich chyba xD Najlepiej jednak sprawdzają mi się te z Headstyler, czy to włosy do przedłużania czy dopinki Clip In

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co myślicie o tej fryzurze?