Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Opinie o zabiegu keratynowym

03 gru 2015 - 13:13:54

Cześć, czy któraś z Was miała zabieg keratynowy i mogłaby podzielić się efektami? Najbardziej interesuje mnie to jak zmieniła się kondycja włosów po wypłukaniu keratyny, czy łamały się, rozdwajały itd.

Opinie o zabiegu keratynowym

03 gru 2015 - 14:44:02

Ja miałam robiony 2 tygodnie temu i włosy są .... zupełnie inne ! Gładkie, odżywione, nie plączą się. Po prostu cudowne ! Mam nadzieje że po wypłukaniu nie zrobią się znów sianowate i mega zniszczone...

Opinie o zabiegu keratynowym

03 gru 2015 - 17:28:12

A miałaś Encanto, czy Cocochoco, czy jeszcze coś innego? Miałaś podcinane końce po zrobieniu zabiegu?
Właśnie chciałabym wiedzieć, czy włosy wracają do swojej kondycji, czy są w gorszym stanie.

Opinie o zabiegu keratynowym

03 gru 2015 - 17:58:59

też mnie to interesuje:) wiem że różne są też ceny bo i różne kosmetyki:)

Opinie o zabiegu keratynowym

03 gru 2015 - 18:38:47

Pierwszy zabieg miałam ok 4 tyg temu, włosy są o wiele lepsze. Łatwiej się rozczesują, są bardziej przyjemne w dotyku. Także polecam :)

Opinie o zabiegu keratynowym

03 gru 2015 - 20:23:31

Miałam kilka razy i polecam, robiony miałam na blond jak i na brązowych włosach, zawsze byłam zadowolona, nie wiem czy można powiedzieć że keratyna się wypłucze ona chyba raczej wnika we włosy......

Opinie o zabiegu keratynowym

05 gru 2015 - 17:37:35

a ja miałam ale niestety efektów brak :(
na drugi dzien jak umyłam głowe i użyłam swojego szamponu znów zrobiło mi sie siano , chyba musze zmienic fryzjerkę :)

Opinie o zabiegu keratynowym

08 gru 2015 - 13:45:11

witaj ja robilam wczoraj sb sama zabieg keratynowy encanto,pomimo tego ze zawiera formaldehyl, jest najlepszy jaki moze byc, robilam tez cocochoco, efekt marny, a po encanto wlosy sa cudownie proste przez wiele miesiecy i blyszczace, po zabiegu nie mozna uzywac zadnych szamponow z sls sles itp, biovax jedwab do wlosow jest cudowny, naturalny,polecam, w razie pytan mozesz pisac na moj numer 667729230, wszystko ci moge powiedziec na ten temat.:)

a czym robilas i jeszcez zalezy jak bo efekty sa swietne na dlugi dlugi czas, chyba ze sklepy oszukuja i dolewaja wode, ale to idzie poznac, ja dostalam zwrot pieniedzy skladajac reklamacje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-08 13:47 przez moni_styl.

Opinie o zabiegu keratynowym

28 lut 2016 - 22:24:24

Polecam keratyne firmy INOAR, efekt powalający. Pierwszy raz prostowałam z firmy Alfaparf, po 2 miesiacach włosy które odrastają zaczęły mi sie naturalnie kręcić, poza tym były dalej proste i odżywione. Teraz prostowałam INOAR i jestem jeszcze bardziej zadowolona.



Opinie o zabiegu keratynowym

29 lut 2016 - 00:39:42

Zabieg keratynowego prostowania włosów ma na celu ich odbudowę i poprawę ich kondycji. Efekt utrzymuje się kilka miesięcy(w zależności jakich kosmetyków używamy i jak dbamy póżniej o włosy). Po jakimś czasie keratyna się wypłukuję co stanowi naturalną kolej rzeczy i jest to normalne, że skoro przed zabiegiem włosy były w gorszej kondycji to i po wypłukaniu keratyny dalej takie będą- po prostu wracają do stanu sprzed :) Sam zabieg nie niszczy włosów! Oczywiście dużym błędem jest niestosowanie odżywek i masek po zabiegu, bo wychodzi się z założenia "po co? i tak mam super włosy".

Podsumowując: polecam zestaw encanto, którego sama użyłam i jak za tę cenę efekt jest na prawdę zadowalający. Od 2 miesięcy włosy mam proste, a o to głownie mi chodziło. Oprócz tego są dużo mniej kłopotliwe- łatwiej się rozczesują, są błyszczące i miekkie w dotyku. Z czasem trochę się plączą i elektryzują. Dużym minusem encanto jest zawarty w nim formaldehyd...

Natomiast jeśli chodzi o podcinanie końcówek- ja tego nie robiłam z czystego lenistwa, ale jednak dobrze jest to zrobić :)
Załączam zdjęcia tuż po zabiegu ;)

Ogólnie- polecam.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-29 00:43 przez modeliing.

Opinie o zabiegu keratynowym

29 lut 2016 - 16:08:53

ja polecam Alfaparf, robiłam w sama w domu już 3 razy na sobie i 3 razy siostra, za każdym razem jesteśmy zadowolone, włosy są super, są prostsze, ale przy naszych falowanych włosach nie są bardzo proste, chociaż prostować ich nie musimy żeby wyglądały fajnie, efekt utrzymuje się długo, sama keratyna wypłukuje się tak do 3 miesięcy, ale prostsze włosy zostały mi do dziś a ostatni zabieg robiłam listopad 2014 ;), wiadomo nie są mega prostsze, ale od naturalnych moich które jak są krótsze to się kręcą widać różnicę :)
same włosy po zabiegu są bardzo fajne, nie trzeba przez około miesiąc nic na nie dawać, żadnych odżywek, masek itd, chociaż wiadomo, to już jak kto chce :), są gładkie, lśniące, nie puszą się (a przynajmniej nie tak mocno jak przed), fajnie się układają, łatwo się rozczesuje, nie plączą się aż tak,
niestety tak do tygodnia po zabiegu należy podciąć końcówki, ale później już wszystko jest ok :), mam zamiar w najbliższym czasie znów zrobić sobie ten zabieg :) jak będę po, pokaże efekty zdj
gdyby ktoś chciał coś wiedzieć więcej to zapraszam na priv, chętnie pomogę :)

aha !
przede wszystkim polecam dla osób które chcą skorzystać z mniej szkodliwego produktu, bo ten nie zawiera formaldehydu, a encanto niestety tak, też nim raz robiłam i jeśli chodzi o wykonanie zabiegu to jakaś porażka (jeszcze się otruję :D)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-29 16:11 przez pycia992.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Opinie o zabiegu keratynowym

09 mar 2016 - 11:57:21

Ja się zastanawiałam ale trochę jednak boję się ,że mogę coś zrobić swoim włosom.... I tak są w kiepskiej kondycji. Jest lepiej od czasu jak zrezygnowałam z prostownicy na rzecz kosmetyków z keratyna. Odkryłam fajna maskę i szampon, które nie są drogie a mają działanie podobne do tych najdroższych kosmetykow A to dzięki shiny box bo maskę Perfect Me dostałam w prezencie do lutowego zamówienia. W zeszłym tygodniu kupiłam sobie pełne opakowanie w Hebe.
Jest to wersja różowa ( szampon plus maska).

DO tej pory przetestowałam wiele kosmetyków z keratyną ale te w ujarzmianiu włosów radzą sobie najlepiej.


Opinie o zabiegu keratynowym

02 lip 2016 - 21:41:42

chętnie poczytam!
ja robiłam dwa razy. pierwszy ~4lat temu i pamiętam, że nie byłam zadowolona. efekt był z 1-2mce i się zmył... w marcu tego roku postanowiłam spróbować jeszcze raz, w innym salonie. efekt był super... ale trwał też z 1-1,5mca. poszłam do tej fryzjerki i pytam czemu tak krótko. podobno przy moich włosach (gęstych, grubych, wysokoporowatych) efekt utrzymuję się dłużej po serii 2-3 zabiegów - czy to prawda?
oczywiście używałam odpowiednich kosmetyków po keratynowym :-(

Opinie o zabiegu keratynowym

02 lip 2016 - 22:39:11

pisałam w innym watku napiszę i tu z tego co ja wiem to preparat zawiera formaldehyd inaczej formalina a chyba kazdy z nas na lekcjach biologii oglądał zwierzątka czy organy w słojach z formaliną i ja czegoś takiego bym sobie na włosy nie nałozyła, więc następnym razem zanim któraś się zdecyduje na jakiś cudowny środek niech sprawdzi skład i jakie są tego skutki uboczne.

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Opinie o zabiegu keratynowym

09 lis 2016 - 10:40:32

Efekt po tym prostowaniu jest super, moja sis miała robione z 4 miesiące temu, jakimś encanto chyba i już widać, że musi powtórzyć bo jej sie włosy falują na odroście :D ale wcześniej robiła inną keratyną, znaczy jej fryzjer i z pół roku miała proste włosy jak drut :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki to będzie kolor włosów?