Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

27 paź 2015 - 15:04:14

która z tych prostownic wybrac ?? zastanawiam sie nad tymi dwiema :)

Remington S7710 lub Remington Keratin Therapy Pro S 8590


Wszystkie wątki o prostownice są połączone z tym postem.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-15 16:08 przez moderator.

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

05 gru 2015 - 17:49:25

zdecydowanie drugą :)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

05 gru 2015 - 18:18:44

Ogólnie remington ma bardzo dobre prostownicze. Obecnie mam ta druga o jestem zadowolona ;)

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

08 kwi 2016 - 11:02:42

Ta druga raczej lepsza :)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

13 kwi 2016 - 20:08:27

mam zamiar kupić nową prostownicę i zastanawiam się jaka wybrać.
przez ostatnie kilka lat używałam remingotna, mimo że nadal super prostuje moje włosy po zabiegu mają dziwny zapach. I nie jest to spalenizna tylko taki specyficzny hmmm nie wiem do czego podobny wielki uśmiech chciałabym aby moje włosy po prostowaniu pachniały odżywką/maską/ kosmetykiem którego użyłam po myciu włosów.
Czekam na propozycje i opinie :)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

13 kwi 2016 - 20:58:31

remington kreatin polecam

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

13 kwi 2016 - 21:08:15

Ja mam z Brauna taką. Wygodniej mi się prostuje siostry Remingtonem bo jest cieńsza, ale ta też jest ok. Włosy długo są proste i nie elektryzują się.



PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

13 kwi 2016 - 22:02:50

Remington albo babyliss

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

14 kwi 2016 - 09:52:09

Poskąpiłam ostatnio i kupiłam prostownice za jakieś 50 zł. Jest straszna, ciągnie włosy i robi z nich siano :(
Szukam nowej, więc też się chętnie dowiem jakie polecacie.

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

26 kwi 2009 - 16:22:27

Szukałam podobnego wątku przewertowalam kilkanascie stron i z powodu lenistwa zaprzepascilam poszukiwań.. jezeli juz taki byl to przepraszam..
Do rzeczy :p Dziewczyny!! Jakie prostownice polecacie, ja szukam profesjonalnej takiej, która w jak najmniejszym stopniu niszczy włosy, pozostawia je gładkie i błyszczące..;>
Podobno najlepsze prostownice to turmalinowe z jonizacja.. szukając takich na allegro natrafiłam na multum takowych... większość z nich pewnie nie spełnia swoich obietnic a wiec w która zainwestować ??

<wątek został połączony ze wszystkimi wątkami dotyczącymi prostownic jakie polecacie>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-25 21:19 przez moderator.

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

26 kwi 2009 - 16:27:33

Ja mam prostownice i kupiłam ją w salonie fryzjerskim.Jest bardzo dobra,a żeby włosy się nie niszczyły trzeba używać różnych kosmetyków.

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

26 kwi 2009 - 16:27:47

ja też przymierzam się do kupna prostownicy..słyszałam wiele pozytywnych opinii o prostownicy "wahl cutek" ceramicznej..ostatnio potrzebna mi była prostownice, więc pożyczyłam od koleżanki..okazało, się że ona posiada takową prostwonice..mam takie falowane/kręcone włosy wyprostowałam je i trzymały się super, nawet jedna końcówka mi się nie wywinęła a siedziałam pół dnia i prawie całą noc w knajpie (trzymały by się pewnie i dłużej ale ja codziennie myje włosy) dośc, że szybko prostuje to w ogóle nie wyrywa włosów jest świetna!!!

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

26 kwi 2009 - 16:28:40

Ja mam prostownicę BRAUN SATIN LINER ES-2

Jest rewelacyjna! Najlepsza jaką miałam (a miałam ich już 9...)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

26 kwi 2009 - 16:33:38

Cytat
Sandra-180
Ja mam prostownice i kupiłam ją w salonie fryzjerskim.Jest bardzo dobra,a żeby włosy się nie niszczyły trzeba używać różnych kosmetyków.

a jaka to prostownica ??

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

26 kwi 2009 - 16:34:59

Cytat
karolina2090
ja też przymierzam się do kupna prostownicy..słyszałam wiele pozytywnych opinii o prostownicy "wahl cutek" ceramicznej..ostatnio potrzebna mi była prostownice, więc pożyczyłam od koleżanki..okazało, się że ona posiada takową prostwonice..mam takie falowane/kręcone włosy wyprostowałam je i trzymały się super, nawet jedna końcówka mi się nie wywinęła a siedziałam pół dnia i prawie całą noc w knajpie (trzymały by się pewnie i dłużej ale ja codziennie myje włosy) dośc, że szybko prostuje to w ogóle nie wyrywa włosów jest świetna!!!

znajoma ma prostownice wahl cutek ceramiczno tytanowa, i okropnie zniszczyla sobie wlosy.. nie polecila mi jej.. dodam, ze uzywala kosmetykow ochronnych

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z włosami - pomóżcie :(