Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gęste,puszyste włosy..

13 paź 2015 - 13:06:42

Czesc dziewczyny :).Jak w temacie,mam geste,puszyste i troche krecone wlosy.To jest moja zmora,niestety :/.Nie umiem sobie z nimi poradzic.Nie chce mi sie ich codziennie prostowac,bo sa dlugie i geste,zajmuje mi to bardzo duzo czasu,a jak nie wyprostuje to nie da sie wyjsc z domu w rozpuszczonych wlosach,musze zwiazywac.Chcialabym,zeby wygladaly na zdrowsze i moze byly bardziej oklapniete ;).Czytalam o keratynowniu wlosow,ale niestety to jest dosc kosztowny zabieg..Moze znacie podobny zabieg do tego,tylko troche tanszy? ;) I oczywiscie,zglaszam sie z prosba do dziewczyn,ktore maja taki sam problem jak ja ;).Moze doradzicie jakich odzywek najlepiej uzywac,na jaki zabieg do fryzjera sie udac,moze zmienic fryzure,szczotke?Nie wiem.Licze na Was,bo ja juz bym dawno obciela te wlosy,tak mnie draznia,ale moj maz jest temu baardzo przeciwny ;p :).Czekam na jakiekolwiek komentarze.Ale sie rozpisalam ;).Pozdrawiam :)

Gęste,puszyste włosy..

13 paź 2015 - 13:20:24

Kupiłam sobie suszarko-lokówkę z Babylissa, i żałuję, że dopiero teraz ją odkryłam ;) Mam podobne włosy, nie chcę ich katować prostownicą. Po tej suszarce są wygładzone, ujarzmione, ładnie się układają, mają objętość i wyglądają naturalnie, nie mega proste jak po prostownicy. Polecam ! do tego fajna odżywka, maska np. z Kallosa i jest super :)

Gęste,puszyste włosy..

13 paź 2015 - 13:39:36

martyna4420 mogłabyś podać nazwę i model tej suszarki?

Gęste,puszyste włosy..

13 paź 2015 - 14:21:07

Kurcze,ostatnio kupilam dosc droga suszarke,wiec nie bardzo.Ale dziekuje za rade :)

Gęste,puszyste włosy..

31 paź 2015 - 23:52:40

Fajnie dyscyplinuje włosy, odżywia i wygładza.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co zrobić żeby włosy szybciej rosły domowe sposoby