Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

gorący temat

Sklep internetowy

32 minut temu

Biznes

36 minut temu

tabernakula sklep

56 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z rozczesaniem włosów.

07 sie 2015 - 16:57:41

Od kilku miesięcy mam problem z rozczesywaniem włosów po ich umyciu . Strasznie się sklejają i plączą i bez dobrej odżywki ani rusz żeby je rozczesać.
Problem w tym, że jestem akurat na działce i zapomniałam wziąć odżywki, a w okolicy nie mam sklepu żeby kupić. Znacie może jakieś domowe maseczki/odżywki na rozczesanie włosów, które mogłabym sama przygotować, nie chce ich szarpać i wrócić łysa do domu !

Problem z rozczesaniem włosów.

08 sie 2015 - 16:58:02

no powiem ci, że ja taki problem mam od lat. bez użycia odżywki z pantin, nie mogę ich rozczesać. A ostatnio chciałam z niej zrezygnować, bo napchana silikonem jest co nie służy włosom. i cóż męczę sie z nimi, ale teraz robię po prsotu tak, ze rozczesuję przed myciem i myję jak jestem pod prysznicem tylkoe tak delikatnie w pinie, zeby ich nie plątac po całej głowie. a jak umyję to delikatnie tak samow ręcznik wyciskam i czekam aż podeschną i dopiero takie niby suche,a le wilgotne próbuję rozczesać. jakoś daje radę :D

Problem z rozczesaniem włosów.

19 wrz 2015 - 22:10:43

Oj mam ten sam problem odkąd teściowa zrobiła mi rewolucję na głowie, którą musiałam rozjaśniać u fryzjerki. Bez odżywki ani rusz, mało tego kiedy są mokre nawet fajnie się je rozczesuje ale jak już są wilgotne albo suche to jest masakra z rozczesaniem a przy tym i dużo włosów wypada. W moim przypadku działa rozczesywanie na zupełnie mokre włosy i od razu suszenie wtedy jest ok. Ale niektóre pierw suszą a później rozczesują bo tak im łatwiej. Domowe sposoby? Raczej żadne ;P

Problem z rozczesaniem włosów.

22 wrz 2015 - 16:33:40

Gdy miałam źle dobrany szampon tak mi się działo z włosami. Czasem jeden kołtun miałam na głowie po myciu. Od lat myję szamponem Biovax i problem znikł. Jak tylko się pokusiłam na eksperymenty z innymi szamponami np. Babydream to myślałam, że pozbędę się połowy włosów po jednym myciu głowy.
Polecam zatem dobrać sobie odpowiedni szampon, to ma ogromne znaczenie, tym bardziej, że dużo osób myje włosy codziennie lub co drugi dzień.

Problem z rozczesaniem włosów.

22 wrz 2015 - 17:51:58

mi też się plączą, jakich odżywek bym nie stosowała. ostatnio fryzjerka mi powiedziała, że to dlatego, że miałam wygażowane włosy czy coś takiego, w sensie inna obcięła mnie tymi nożyczkami z ząbkami, a nie powinno się tak ciąć. może więc inne cięcie ci pomoże :)

Problem z rozczesaniem włosów.

08 lut 2016 - 11:35:10

może zmień szampon, ja już tyle próbowałam różnych i tanich i drogich ale mój ulubiony to caviar repair intant recovery shampoo. Nawilża odbudowuje, mogę dzięki niemu układać włosy i dłużej się trzymają...

Problem z rozczesaniem włosów.

29 lut 2016 - 15:10:46

Jeśli masz problemy z rozczesywaniem włosów to być może są słabe i zniszczone. Pomyśl o regularnym stosowaniu odżywek i specjalny szamponów, z czasem problem powinien zniknąć.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Problem z rozczesaniem włosów.

28 mar 2016 - 09:28:38

Dokladnie.Jak wlosy sa zniszczone to kiepsko sie rozczesuja

Problem z rozczesaniem włosów.

29 mar 2016 - 15:16:03

Olejowanie włosów powinno najszybciej pomóc na tego typu przypadłość.
Racja, jak włosy są zniszczone i to bardzo, będą się plątać pomimo stosowania zwykłych odżywek itd., dlatego lepiej zainwestować w oleje, jeśli nie chce się podjąć drastycznych metod i obciąć włosy tam, gdzie są najbardziej zniszczone (bo to też jakiś sposób jest).

Problem z rozczesaniem włosów.

04 kwi 2016 - 13:13:49

spróbujcie odżywkę Ziaja kozie mleko- jedyna która na mnie działa rewelacyjnie. jedyny minus jest taki że włosy chyba trochę szybciej się przetłuszczają- ale rozczesywanie cudo!

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Problem z rozczesaniem włosów.

08 kwi 2016 - 10:50:59

z chęcią chciałabym poznać jakiś domowy sposób, wydaję mnóstwo kasy na odżywki i maski do włosów, bo bez nich ani rusz, a jak miałabym mozliwość uzyskania podobnego efektu bez wydawania pieniędzy, to jak najbardziej jestem za :)

Problem z rozczesaniem włosów.

25 kwi 2016 - 09:39:45

Cytat
dominip
z chęcią chciałabym poznać jakiś domowy sposób, wydaję mnóstwo kasy na odżywki i maski do włosów, bo bez nich ani rusz, a jak miałabym mozliwość uzyskania podobnego efektu bez wydawania pieniędzy, to jak najbardziej jestem za :)

domowe sposoby i odżywki też nie są darmowe, składniki trzeba także kupić:)

Problem z rozczesaniem włosów.

26 cze 2016 - 22:48:24

Cytat
czaskomety
spróbujcie odżywkę Ziaja kozie mleko- jedyna która na mnie działa rewelacyjnie. jedyny minus jest taki że włosy chyba trochę szybciej się przetłuszczają- ale rozczesywanie cudo!

To miały być domowe sposoby...

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Problem z rozczesaniem włosów.

01 lip 2016 - 14:00:48

Z domowymi nie pomogę, bo nigdy nie próbowałam, ale też średnio wierzę w domowe sposoby. Moja koleżanka ciągle coś wynajduje i na sobie próbuje, ale nie zauważyłam, żeby miała mocniejsze czy ładniejsze włosy ;) Za to ja sobie zrobiłam zapas odżywek z Ziai, bo jakoś najlepiej na mnie działają. Kupiłam przez internet cały zestaw, bo wyszło 20% taniej niż w sklepie, więc nie oszukujmy się - opłacało się :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-21 15:26 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z rozczesaniem włosów.

04 lip 2016 - 17:40:56

Tangle Teezer albo Tagle Angel. Nie ma nic lepszego :):):)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki to odcień farby do włosów?