Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 102
Ostrzeżenia: 1/5

hej
mam pytanie czy ktoras z was slyszala o farbach, szaponach koloryzujacych Duo color?zawsze malowalam wlosy na ciemny braz duo colorem na zasadzie szamponu potrafilo mi sie to trzymac nawet 3 miesiace a kolor stopniowo sam sie zmywal i nie bylo odrostu bo zwykla farba nie chcialam, swoje wlosy mam takie jasny braz, zawsze robilam to u fryzjerki placilam 40zl nakladala na mokre wlosy tak jakby myla poprostu wlosy. Teraz nie moge sie do niej zapisac i szukam wszedzie innej fryzjerki ,ale gdzie tylko zadzwonie zadna nie wie o czym mowie, czy ktos z slyszal o takim czyms? jestem z Radomia moze polecicie jakis salon?

lepiej kup sobie henne, bo to naturalne jest i zdecydowanie nie popsuje kondycji włosów jak farba :)

Raczej nie spotkałam się nigdy z takim zabiegiem u fryzjera a też w nie jednym miałam praktyki i czegoś takiego nie robili. Wydaje mi się, że to dlatego iż taka szamponetka nie wymaga fachowej ręki jak np do nakładania farby bo jest to dość proste. Nawet nastolatki same sobie ją nakładają ;P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Invisibobbles - gumki sprężynki # opinie