Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry fryzjer WARSZAWA?

09 lip 2015 - 18:18:40

Możecie polecić jakiegoś dobrego fryzjera w Warszawie, w miarę dobrej cenie ?
Mam długie włosy i interesuje mnie koloryzacja, zraziłam się już kilka razy, gdyż po ostatnim farbowaniu, przy skórze głowy farba się zmyła..
Chcę ładny czekoladowy brąz z refleksami lub bez :)
Z góry dziękuję za pomoc

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

03 gru 2015 - 12:23:57

Idź do Marco Aldany. Na bank nic nie zepsują. Często do nich na koloryzację chodzę, bo dziewczyny w salonie mają oko do fajnych kolorów i zawsze mam na włosach to co chcę. Salon mają w Blue City. A we wtorki chyba są promocje właśnie na kolor.

Dobry fryzjer WARSZAWA?

03 gru 2015 - 13:44:47

<moderacja, spam> ja tutaj przeczytałam kiedyś dobrą opinię, później poszukałam na forach dla włosomaniaczek i wizażu dodatkowych informacji i... sprawdziło się! ta pani jest faktycznie czarodziejką:) prowadzi nawet jednego z najpopularniejszych blogów w Polsce o pielęgnacji włosów. To tylko kawałeczek od Warszawy, ale naprawdę warto się do niej przejechać. Ja zaryzykowałam i nigdy więcej nie zmienię fryzjerki, choć trudno jest znaleźć wolny termin;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 22:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 6/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

12 kwi 2016 - 09:41:17

Ja też korzystam z Marco Aldany, ale z salony na ul. Romera. I potwierdzam, że wiedzą co robią. Nigdy nie płakałam po wizycie u nich, a uwierz mi - po wizytach w innych salonach zdarzało się:D Z zabiegów, które mogę Ci polecić - bo miałam robione - to koloryzacja, cięcie, modelowanie i Vitality na regenerację włosów.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

04 maj 2016 - 10:00:27

Ja zdecydowanie polecam wam dziewczyny salon Gnatyshyn na Warszawskim Ursynowie niedaleko metra. Super styliści tam pracują. Ja chodzę akurat do samego mistrza nożyczek Vovy. Naprawdę warto się tam umówić na wizytę jak chce się mieć oryginalną i elegancką fryzurę. Można się do nich zapisywać online poprzez stronę <moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 22:15 przez moderator.

Dobry fryzjer WARSZAWA?

18 maj 2016 - 21:46:55

Świetny jest salon fryzjerski B&K na Tamka w Warszawie (szczególnie Pan Emil) :) Polecam każdemu, kto nie wie co zrobić ze swoją fryzurą i tym, którzy mają już bardzo ściśle sprecyzowane oczekiwania :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-24 16:44 przez duszojad.

Dobry fryzjer WARSZAWA?

16 cze 2016 - 12:06:56

Ja natomiast poszukuję dobrego salonu w Warszawie który wykonałby mi ładne sombre, oczywiście z Olaplexem (nie chcę mieć potem suchych zniszczonych strąków). Czy ktoś może polecić jakiś salon mający Olaplex?

Dobry fryzjer WARSZAWA?

16 cze 2016 - 12:13:13

na polskiej stronie Olaplexu masz wyszukiwarkę salonów, wpisujesz miejscowość, możesz zaznaczyć też na jakich kosmetykach pracują (ja tak szukałam kevin murphy) i pokazuje ci wszystkie salony współpracujące, wybór konkretnego należy do ciebie, często mają fanpejdże na fb więc fajnie sobie przejrzeć efekty, nawet ściągnąc fotkę i pokazać, na stronie olaplexu na fb też często są odnośniki w jakim salonie uzyskano dany efekt ;)

Dobry fryzjer WARSZAWA?

17 cze 2016 - 11:17:40

nawet nie wiedziałam że jest taka wyszukiwarka, dzięki ;) ! Na fb jestem i oglądam sobie zawsze ale przeważnie jak już mi się podoba to nie z wwy ale poszukam tak jak napisałaś.

Dobry fryzjer WARSZAWA?

17 cze 2016 - 11:38:16

ja też to ostatnio gdzieś na forum wyczaiłam, potrzebowałam znaleźć salon z kevinem bo uwielbiam ich kosmetyki i moje włosy najlepiej wyglądają po nich (nienawidze np loreal, kerastase, strasznie obciążają mi włosy, czuję że są zalepione?)

Dobry fryzjer WARSZAWA?

17 cze 2016 - 12:15:31

dzięki będę szukać.

dobra przez weekend znalazłam, wybieram się do Fanaberi na Mokotowie, umówiłam się na jutro, udało się mnie wcisnąc bo ktoś zrezygnował nagle.Rubilu, też pracują na kevinie, jak coś ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-20 09:29 przez kiziakicia.

Dobry fryzjer WARSZAWA?

20 cze 2016 - 09:33:04

to fajno, opisz jutro jak wrażenia i przede wszystkim jak efekt!!! ;)

Dobry fryzjer WARSZAWA?

23 cze 2016 - 11:34:26

boże jestem zachwycona. Włosy w ogóle nie ucierpiały z tym Olaplexem, sam zabieg troche trwał, fryzjerka się trochę namęczyła bo mam dosyć grube włosy żeby ładnie nałożyć ale przejście wyszło mega ładnie subtelnie, kolor jest trójwymiarowy, mimo rozjaśniania i farbowania czuję że moje włosy są jeszcze lepsze niż wcześniej, mam nadzieje że efekt nie będzie chwilowy, nie wiem czy to nie też zasługa użytych kosmetyków, masek odżywek. Rzeczywiście spoko są te kosmetyki Kevin Murphy, może sobie kupię jak będę mieć kasę bo aktualnie przepuściłam na to sombre ;)

Dobry fryzjer WARSZAWA?

23 cze 2016 - 12:08:48

Jak będziesz miała to koniecznie sobie kup bo super są po rozjaśnianiu i dekoloryzacji, dobrze nawilżają i włosy są mięciutkie i super się układają, końcówki mam wrażenie tak szybko się nie nie niszczą tak jak wcześniej, ale ja używam zarówno szamponu plumping wash (jest bardzo wydajny, super się pieni)jak i odzywek: repair me rinse, do włosów farbowanych zniszczonych chemicznie i hydrate me taka nawilżająca wygładzająca - obie działają super, nie mam teraz czegoś takiego jak bad hair day, a to jest warte tych wszystkich wydanych na hair2go pieniędzy ;)

Dobry fryzjer WARSZAWA?

26 wrz 2016 - 09:35:21

Ja bardzo sobie chwalę Panią Irenkę pracującą w salonie Gnatyshyn. Niesamowicie twórcza i kreatywna jest to fryzjerka, potrafiąca świetnie doradzić klientowi i wykonać usługę wedle jego oczekiwań.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zrobić żeby nie wypadały włosy