Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

24 paź 2016 - 10:11:33

Dobrych fryzjerów znajdziesz w salonach fryzjerskich Gnatyshyn. Oba salony znajdują się na Ursynowie. Warto zajrzeć na stronę internetową salonu i poczytać trochę o ich usługach. Pracują tam profesjonaliści, którzy chętnie doradzą i pomogą dobrać fryzurę. Mają też bardzo korzystne ceny jak na takiej klasy salon.

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

13 lis 2016 - 12:17:33

Też kiedyś chodziłam na osiedle do fryzjera, brał mało, ale za to różnie było z efektami. Teraz trochę eksperymentuję i chodzę do różnych fryzjerów, ale już do prawdziwych salonów, z wyższym cennikiem :D Ostatnio byłam w In Harmony u pani Kasi i bardzo fajnie mi ścięła włosy, tak że już się nie wykręcają we wszystkie strony. Jako jedyna powiedziała mi, że w moim przypadku trzeba ciąć krócej pod spodem, a nie cieniować włosy.

Dobry fryzjer WARSZAWA?

14 lis 2016 - 12:56:03

Cytat
kiziakicia
boże jestem zachwycona. Włosy w ogóle nie ucierpiały z tym Olaplexem, sam zabieg troche trwał, fryzjerka się trochę namęczyła bo mam dosyć grube włosy żeby ładnie nałożyć ale przejście wyszło mega ładnie subtelnie, kolor jest trójwymiarowy, mimo rozjaśniania i farbowania czuję że moje włosy są jeszcze lepsze niż wcześniej, mam nadzieje że efekt nie będzie chwilowy, nie wiem czy to nie też zasługa użytych kosmetyków, masek odżywek. Rzeczywiście spoko są te kosmetyki Kevin Murphy, może sobie kupię jak będę mieć kasę bo aktualnie przepuściłam na to sombre ;)

A ile kosztował cały zabieg :)?

Ja teraz byłam w OK Studio u Łukasza Orędowicza na strzyżeniu z koloryzacją i wyszło naprawdę fajne cięcie :).

Dobry fryzjer WARSZAWA?

17 lis 2016 - 12:22:48

400 więc nie było jeszcze aż takiej tragedii

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

17 lis 2016 - 19:49:51

No jak to czytam to przyznam, że kusi mnie ten olaplex  tylko to chyba dość duży wydatek. Muszę się dowiedzieć w salonie gdzie zawsze farbuje i podcinam gorącymi nożyczkami (czyli w Studio Tamka). Zarówno gorące nożyczki jak i sam salon muszę wam polecić- super efekty, a obsługa taka, że aż chce się wracać. Zawsze wiedzą, czego chcę haha

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

28 lis 2016 - 13:27:38

Olaplex do farbowania to ok 50-100 zł. Biorę go przy każdej wizycie jak robie koloryzację w In Harmony. Nie ma co oszczędzać na zdrowiu włosów, a jest różnica czy farbujemy z tym zabiegiem czy nie.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

02 gru 2016 - 09:05:20

Znacie może dobry salon fryzjerski poznań ? Mój fryzjer ostatnio mnie zawodzi i szukam godnego zamiennika ;)

Dobry fryzjer WARSZAWA?

22 sty 2017 - 14:22:29

w Warszawie polecam salon fryzjerski Shake Your Head. Miałam wiele przygód z fryzjerami i tylko stamtąd nigdy nie wyszłam z płaczem brawo zawsze udana koloryzacja (farbuje sie na blond i nigdy nie miałam żółtka na głowie) a fryzura dobierana indywidualnie do kształtu głowy,twarzy,oczu - fajna rzecz. Ponadto profesjonalna obsługa, miła atmosfera bez "nadęcia", a salon należy do takich z wyższej półki.

Dobry fryzjer WARSZAWA?

26 sty 2017 - 08:40:04

mi się podobają usługi fryzjer warszawa bemowo, mały salonik ale właściciel ma spore umiejętności :)

Dobry fryzjer WARSZAWA?

19 mar 2017 - 21:40:27

Świetny salon jest Tamce- Studio Tamka. Ceny ok, a usługi super, panie znają się na rzeczy, mają dużo pomysłów i potrafią zrealizować wizję  Poza tym podpowiadają co do pielęgnacji.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

07 kwi 2017 - 14:32:11

Polecam salony Gnatyshyn na warszawskim Ursynowie. Jeden znajduje się przy al. KEN 36a a drugi przy Pasażu Ursynowskim 9. Bardzo fajny zespół profesjonalnych stylistów, którzy współpracują z najlepszymi markami fryzjerskimi na rynku. Polecam,bo " mają fach w ręku".

Dobry fryzjer WARSZAWA?

24 kwi 2017 - 11:02:10

W mojej okolicy niestety nie ma naprawdę dobrych salonów fryzjerskich. :(

Dobry fryzjer WARSZAWA?

27 kwi 2017 - 23:51:18

Shake Your Head ! Z reka na sercu serce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-27 23:53 przez coffeemonster.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 3/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

19 sie 2017 - 09:22:24

Ja ostatnio czesałam się u Jeana Louisa Davida Mam też długie włosy i zrobiłam sobie asymetryczne cięcie Przeczytaj artykuł /https://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/fryzury-do-ramion_a10200/1 co można zrobić ciekawego z taką długością włosów Jestem bardzo zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

25 lis 2017 - 17:04:30

Sprawdźcie sobie salon Corte Del Sole Ursynowie. Chodzę tam od kilku miesięcy i jestem mega zadowolona. Najlepiej idźcie do pani Beaty Potocznej (właścicielka salonu), mistrzowsko robi cięcie. Farby też mają dobrej jakości a na to bardzo zwracam uwagę, bo mam tendencję do uczuleń. No i farby mają dobre pigmenty, dość długo się utrzymują a z moich włosów zwykle szybko się spłukuje kolor.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koloryzacja Naturtint bez amoniaku i innej chemii