Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

cienkie włosy - fryzura

25 cze 2015 - 08:34:14

Cześć,
mam rzadkie, cienkie włosy, bez objętości, dodatkowo nie są w ogóle podatne na kręcenie:( (znajoma fryzjerka nawet nie chce mi zrobić fryz na wesele, tak ciężko się je układa). Obecnie mam włosy do ramion, ścięte równo.
Pytanie do dziewczyn o podobnych włosach, jakie macie fryzury? polecacie włosy półdługie czy lepiej ściąć na krótko? co zrobić z tymi włosami, żeby przynajmniej z daleka jakoś wyglądały:)

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 3/5

cienkie włosy - fryzura

25 cze 2015 - 10:56:14

Aby nadać włosom objętości kup sobie takie specjalne kosmetyki, które nadają objętości włosom. Zajdziesz takie na estyl.pl Kup sobie też taką gumkę, jak masz cienkie włosy to musisz szczególnie o nie dbać i nie męczyć ich zwykłą gumką.



niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 2/5

cienkie włosy - fryzura

26 cze 2015 - 00:57:09

Poprzeglądaj internet, może jakaś fryzura wpadnie Ci w oko. Ja ostatnio namiętnie siedzę na pinterest:) To chyba mój ulubiony profil z inspiracjami https://www.pinterest.com/piekneistylowe/pi%C4%99kne-fryzury/ :)

cienkie włosy - fryzura

28 cze 2015 - 13:53:14

Wzmacniaj je

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

cienkie włosy - fryzura

01 lip 2015 - 17:18:00

Jak nie próbowałas jeszcze to spróbuj szampon z tej nowej, różowej serii Fructis. Z cienkimi własami walczyłam jakis czas i ten szampon mi się teraz sprawdza.


cienkie włosy - fryzura

14 paź 2015 - 16:25:47

Też mam problem z cienkimi włosami. Zafundowałam sobie kurację wzmacniającą w salonie <moderacja-spam>faktycznie to pomogło, włosy są zdrowsze. Jednak wiem, że nie będę miała nigdy szczególnie gęstych włosów, już taka moja natura. Dlatego dobry fryzjer powinien Ci doradzić jaka fryzura będzie pasować do kondycji Twoich włosów. I nie upieraj się przy zapuszczaniu, bo gdy masz krótsze włosy, mniej widać cieniznę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-22 17:45 przez moderator.

cienkie włosy - fryzura

22 paź 2015 - 14:28:26

ja mam własnie cienkie i nie jestem wstanie ich zapuscic, mam fryzure klasycznego bobaa, dośc mocno wycieniowane z tyłu, co nadaje włosom objętości.

cienkie włosy - fryzura

22 paź 2015 - 15:46:59

Mam podobnie i bardzo dobrze Cię rozumiem.Ja mam fryzurę na boba i jest w miarę ok ale ostatnio chodzi mi po głowie krótka fryzurka coś jak Małgorzata Kożuchowska z "Rodzinki.pl"ale jeszcze się waham...

cienkie włosy - fryzura

22 paź 2015 - 16:42:14

mam podobnie ;/ tylko że obecnie mam długie bo zapuszczałam na ślub, ale moje to ani kręcone ni proste i też się zastanawiałam czy skrócić tylko ze wtedy musiałaby iść w ruch prostownica a jak mam długie to nie muszę prostować a że cienkie to ja zawsze miałam więc muszę się z tym pogodzić ;/

Menia81 tylko ona mam dość gęste włosy a jak cienke to nie wiem czy ta fryzura będzie tak dobrze wyglądać. No ale ważne żebyś Ty się dobrze czula ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-22 16:51 przez nati2311.

cienkie włosy - fryzura

22 paź 2015 - 17:22:30

Nati mam cienkie włosy to fakt,bo je farbuję na bardzo jasny blond(próbowałam różnych kolorów i niestety nie wyglądałam zbyt dobrze)i to pogarsza sprawę.No ale każda fryzjerka mi mówi że mam bardzo dużo włosów,tyle że wiecznie są oklapnięte,nawet cieniowanie im nie pomaga :-(

cienkie włosy - fryzura

22 paź 2015 - 18:37:34

Menia81 to mamy podobnie ja tez mam dużo a bardzo bardzo cienkie. Niby wyglądają że jest ich mało a jak zaczną farbować to się okazuje że wcale nie tak mało ;) ale przyklapnięcie niestety też jest ;(

cienkie włosy - fryzura

22 paź 2015 - 18:54:09

Nati2311 No widzisz mam dokładnie tak samo!!!A odnośnie tych wszystkich różności na to aby były uniesione i takie tam...pic na wodę,bynajmniej u mnie!Nawet kupiłam sobie takie cudo co unosi włosy u nasady za 40 zł i... lipa!!! Coś czuję że nożyczki bliżej wiosny pójdą w ruch choć boję się że może uszy mam wielkie:-)choć nie odstające:-)

cienkie włosy - fryzura

22 paź 2015 - 19:22:47

Menia81 tez bym się pokusiła o krótsze włosy ale myśl o tym że codziennie bym je miała modelować no to nieeee... ;) a niestety inaczej nie dało by rady bo wiecznie w przyklapniętych bym chodzila juz nie wspominając o takiej pogodzie jak jest teraz albo zimą w czapce... o zgrozo... :)

cienkie włosy - fryzura

26 paź 2015 - 12:52:55

Wiesz... modelowanie modelowaniu nierówne, bo jak byś miała Volum'24 (mówię o tej prostownicy z Rowenty, co jest właśnie specjalnie do cienkich, opadających włosów), to zajęłoby Ci to pewnie jakieś... 3 minuty? A efekty są bardzo fajne, bo ona unosi włoski u nasady i efekt trzyma się cały dzień. Do tego dodaje optycznie objętości, no i sprawdza się do robienia różnych fryzur, właśnie z kategorii takich szybkich i jednocześnie efektownych, kiedy nie ma się czasu stać przed lustrem i kombinować za dużo. Zresztą - zobacz sobie sama, jest taki kanał na yt z fryzurami krok po kroku i wykorzystują do nich właśnie to urządzenie <moderacja> Jak dla mnie - kopalnia pomysłów. :) Btw. moja siostra ma taki volumizer i (serio!) odkąd go ma to w końcu wygląda jak człowiek, a nie jak jakaś zdołowana kura po deszczu. :P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-04 15:04 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

cienkie włosy - fryzura

30 paź 2015 - 13:08:41

Nie wiedzialam tego jeszcze. Fajnie to wygląda i jak widać nie tylko samo uniesienie ale i w niektórych fryzurach sie sprawdza. Drogie takie cudo ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić dredy