Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

28 kwi 2015 - 19:44:14

Witajcie dziewczęta! Mam włosy za ramiona, taki dłuższy bob. Na ślub brata chciałabym je sobie przedłużyć, i tutaj pojawia się problem, bo ofert na all jest mnóstwo, ale które włosy wybrać? Czy półsyntetyczne są dużo gorszej jakości od naturalnych? Jeżeli posiadacie to proszę o fotki i rady :)

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

28 kwi 2015 - 20:19:37

jesli na jednorazowe wyjscie proponuje polsyntetyk chociaz wloski szybko i latwiej sie mechaca ,ja osobiscie doczepiam na jakies wyjscia wesela imprezy itp. ale nie sama lecz u fryzjera

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

28 kwi 2015 - 20:38:02

Ja niestety mam problem ze swoimi włosami, więc dopinki noszę na co dzień ;). Kupuję w sklepie stacjonarnym naturalne. Syntetycznych nie polecam, błyszczą się, są sztywne, nic z nimi nie zrobisz. Naturalne starczą Ci na inne okazje. Ja swoje zmieniam co 2-3 miesiące noszenia codziennie ;). No i plus - wszyscy myślą, że to moje naturalne włosy.(Moje sięgają za ramiona) Zdjęcie i założenie zajmuje mi pi razy drzwi 5 minut ;) Może kwestia wprawy ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-28 20:39 przez Veriollaa.

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

29 kwi 2015 - 09:41:06

dzięki dziewczęta, Veriollaa dzięki za zdjęcie :)

Jeszcze któraś z Was pomoze?

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

29 kwi 2015 - 09:50:46

Ja mam naturalne, kupione na all za ok 200zł dwa lata temu i do tej pory świetnie się trzymają mimo, że kilka razy je farbowałam. Są świetne bo można je modelować i kręcić, czego nie zrobisz z półsyntetykami. Na zdjęciu poniżej swoje włosy mam ledwie do ramion.


Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

29 kwi 2015 - 15:29:57

Finka1988 jestem pod wrażeniem! Swietne te Twoje włosy ;) a czym się kierować przy zakupie? Bo bardzo dużo sprzedawców oferuje te włosy.

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

29 kwi 2015 - 19:15:34

Podpinam się do pytania, sama także szukałam ale w Gdańsku nie kojarzę sklepu z takim asortymentem a w sieci opinie różne i 100% naturalnych nie wiadomo gdzie szukać

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

29 kwi 2015 - 21:14:17

a dla porównania połsyntetyki wygladaja tak



Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

30 kwi 2015 - 11:07:12

Ja musiałabym raczej zafarbować te włosy bo chciałabym aby kolor sie nie odznaczał, wiec chyba bede szukac naturalnych ale czym sie kierować przy zakupie?

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

13 gru 2015 - 12:20:21

Ja i moje koleżanki kupujemy włosy clip in w sprawdzonym sklepie na wlosy-naturalne.pl , mają duży wybór i ceny spoko

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

11 maj 2016 - 18:01:40

moje clip in zamawiam na www.verlocke.de oni specjalizja sie w tej branzy! co prawda to to niemiecki sklep, ale takze maja tam polska konsultantke.

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

21 lut 2017 - 19:06:07

hej dziewczyny! też mi sie zdarzyło raz kupić włosy sztuczne pomieszane z naturalnymi, włosy były sztywne, część szybko się wykruszyła, ale teraz kupuje tylko na ohlovehair.pl tam są 100% naturalne

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

22 lut 2017 - 14:27:28

Mam pytanie odnośnie trzymania się tych włosów, przeraża mnie opcja, że te włosy odpadną i będzie lipa ;P

Jak to jest? Trzymają się mocno???

niezweryfikowana
Posty: 257
Ostrzeżenia: 3/5

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

24 lut 2017 - 15:20:21

Ja bym się bała kupić na all. Nie wiadomo co przyjdzie, a żeby dopinki dobrze wyglądały to musza być dobrej jakości. Ja już się kilka razy przejechałam i wyglądałam jak maniura z bazaru. Teraz mam od https://www.rubin-extensions.pl/dopinki-clip-in-on.html i one najlepiej wyglądają, z naturalnych włosów. I bardzo łatwo się je też układa prostownicą czy lokówką

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

01 mar 2017 - 13:36:49

Zamawiałam włosy doczepiane w Europe Hair https://europe-hair.com/, mogę ci je polecić. Można je dowolnie stylizować, czesać, myć, układać, kręcić nawet. Nie mechacą się i wyglądają bardzo naturalnie.Ja mam te syntetyczne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

blond włosy