Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

16 minut temu

elektryka sklep

22 minut temu

wakacje last minute

37 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

28 kwi 2015 - 19:44:14

Witajcie dziewczęta! Mam włosy za ramiona, taki dłuższy bob. Na ślub brata chciałabym je sobie przedłużyć, i tutaj pojawia się problem, bo ofert na all jest mnóstwo, ale które włosy wybrać? Czy półsyntetyczne są dużo gorszej jakości od naturalnych? Jeżeli posiadacie to proszę o fotki i rady :)

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

28 kwi 2015 - 20:19:37

jesli na jednorazowe wyjscie proponuje polsyntetyk chociaz wloski szybko i latwiej sie mechaca ,ja osobiscie doczepiam na jakies wyjscia wesela imprezy itp. ale nie sama lecz u fryzjera

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

28 kwi 2015 - 20:38:02

Ja niestety mam problem ze swoimi włosami, więc dopinki noszę na co dzień ;). Kupuję w sklepie stacjonarnym naturalne. Syntetycznych nie polecam, błyszczą się, są sztywne, nic z nimi nie zrobisz. Naturalne starczą Ci na inne okazje. Ja swoje zmieniam co 2-3 miesiące noszenia codziennie ;). No i plus - wszyscy myślą, że to moje naturalne włosy.(Moje sięgają za ramiona) Zdjęcie i założenie zajmuje mi pi razy drzwi 5 minut ;) Może kwestia wprawy ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-28 20:39 przez Veriollaa.

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

29 kwi 2015 - 09:41:06

dzięki dziewczęta, Veriollaa dzięki za zdjęcie :)

Jeszcze któraś z Was pomoze?

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

29 kwi 2015 - 09:50:46

Ja mam naturalne, kupione na all za ok 200zł dwa lata temu i do tej pory świetnie się trzymają mimo, że kilka razy je farbowałam. Są świetne bo można je modelować i kręcić, czego nie zrobisz z półsyntetykami. Na zdjęciu poniżej swoje włosy mam ledwie do ramion.


Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

29 kwi 2015 - 15:29:57

Finka1988 jestem pod wrażeniem! Swietne te Twoje włosy ;) a czym się kierować przy zakupie? Bo bardzo dużo sprzedawców oferuje te włosy.

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

29 kwi 2015 - 19:15:34

Podpinam się do pytania, sama także szukałam ale w Gdańsku nie kojarzę sklepu z takim asortymentem a w sieci opinie różne i 100% naturalnych nie wiadomo gdzie szukać

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

29 kwi 2015 - 21:14:17

a dla porównania połsyntetyki wygladaja tak



Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

30 kwi 2015 - 11:07:12

Ja musiałabym raczej zafarbować te włosy bo chciałabym aby kolor sie nie odznaczał, wiec chyba bede szukac naturalnych ale czym sie kierować przy zakupie?

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

13 gru 2015 - 12:20:21

Ja i moje koleżanki kupujemy włosy clip in w sprawdzonym sklepie na wlosy-naturalne.pl , mają duży wybór i ceny spoko

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

11 maj 2016 - 18:01:40

moje clip in zamawiam na www.verlocke.de oni specjalizja sie w tej branzy! co prawda to to niemiecki sklep, ale takze maja tam polska konsultantke.

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

21 lut 2017 - 19:06:07

hej dziewczyny! też mi sie zdarzyło raz kupić włosy sztuczne pomieszane z naturalnymi, włosy były sztywne, część szybko się wykruszyła, ale teraz kupuje tylko na ohlovehair.pl tam są 100% naturalne

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

22 lut 2017 - 14:27:28

Mam pytanie odnośnie trzymania się tych włosów, przeraża mnie opcja, że te włosy odpadną i będzie lipa ;P

Jak to jest? Trzymają się mocno???

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 3/5

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

24 lut 2017 - 15:20:21

Ja bym się bała kupić na all. Nie wiadomo co przyjdzie, a żeby dopinki dobrze wyglądały to musza być dobrej jakości. Ja już się kilka razy przejechałam i wyglądałam jak maniura z bazaru. Teraz mam od https://www.rubin-extensions.pl/dopinki-clip-in-on.html i one najlepiej wyglądają, z naturalnych włosów. I bardzo łatwo się je też układa prostownicą czy lokówką

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Włosy CLIP IN - macie?Jakie kupić?

01 mar 2017 - 13:36:49

Zamawiałam włosy doczepiane w Europe Hair https://europe-hair.com/, mogę ci je polecić. Można je dowolnie stylizować, czesać, myć, układać, kręcić nawet. Nie mechacą się i wyglądają bardzo naturalnie.Ja mam te syntetyczne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

blond włosy