Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 252
Ostrzeżenia: 1/5

Szczotka tangle teezer oryginana

17 mar 2015 - 13:49:39

Wtam,
chciałabym zasięgnąć opinii osób,które posiadają szczotkę oryginalną tangle teezer,gdzie ją można kupować w necie prócz strony producenta,by nie otrzymać podróbki.Przeczytałam już dużo informacji,ale one są nieaktualne ,dlatego chętnie zasięgnę opinii posiadaczek tego cuda,na jakiej stronie ją kupiły,gdyż popodróbki mają inny styl czcionki na opakowaniu,inne logo,ciemniejszy kontrast zdjęcia Shaun P.,odmienny styl złożenia pudełka.Liczy się dla mnie jakość szczotki,a nie jej opakowanie,by poradziła sobie z moimi długimi,cienkimi włosami,które często są bardzo poplątane.Proszę o pomoc.:)

Szczotka tangle teezer oryginana

17 mar 2015 - 13:54:05

w Douglas'ie ;)

Szczotka tangle teezer oryginana

17 mar 2015 - 13:55:23

Ja osobiście bardzo, bardzo polecam! Odkąd zapuściłam włosy miałam mega problem z ich rozczesywaniem - czasem trwało to ponad pół h, ręce mi odpadały z bólu, więc niejednokrotnie się poddawałam i bez rozczesywania związywałam w kucyk. Odkąd mam tangle teezer 2 min i gotowe :D A kupiłam na allegro od jakiegoś dystrybutora kosmetyków, ale to było rok temu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-17 13:56 przez ancyka.

Szczotka tangle teezer oryginana

17 mar 2015 - 14:00:50

Szczotkę kupisz na pewno w Hebe. Czasem pojawiają się w mniejszych drogeriach. Ja swoją kupiłam na Allegro, ale szukałam oryginalnej. Zapłaciłam za nią wówczas więcej, ale przynajmniej mam pewność, że to nie podróbka. Moje pudełko było przezroczyste i miało chyba flagę amerykańską. Dokładnie niestety nie pamiętam, bo kupiłam szczotkę 2 lata temu. Zajrzyj na stronę kosmetykizameryki.pl, gdzie sprzedają na 100% oryginalne tangle teezer.

Szczotka tangle teezer oryginana

17 mar 2015 - 14:02:22

Swoją szczotkę TT kupiłam kilka miesięcy temu na allegro. Ale coraz częściej widuję je nawet w mniejszych drogeriach. ;)

zweryfikowana
Posty: 252
Ostrzeżenia: 1/5

Szczotka tangle teezer oryginana

17 mar 2015 - 14:04:35

Znam ten problem długich poplątanych włosów,czasem wyrwę ich dużo,że aż płakać się chce.Wypadają mi,więc zażywam Revalid,ale kołtuny uporczywe sprawiają że i tk lecą garściami podczas czesania.Szukałam na all,ale nie mogę spotkać oryginalnej.Nie ukrywam,że zależy mi też,by kupić ją taniej.Nie wiem,czy lepsza będzie mała,kompaktowa czy zwykła.

Szczotka tangle teezer oryginana

17 mar 2015 - 14:06:51

Ja swoją kupiłam w drogerii.

zweryfikowana
Posty: 252
Ostrzeżenia: 1/5

Szczotka tangle teezer oryginana

17 mar 2015 - 14:08:06

Cytat
katarzyna_m782
Znam ten problem długich poplątanych włosów,czasem wyrwę ich dużo,że aż płakać się chce.Wypadają mi,więc zażywam Revalid,ale kołtuny uporczywe sprawiają że i tk lecą garściami podczas czesania.Szukałam na all,ale nie mogę spotkać oryginalnej.Nie ukrywam,że zależy mi też,by kupić ją taniej.Nie wiem,czy lepsza będzie mała,kompaktowa czy większa Salon Eite.

Szczotka tangle teezer oryginana

17 mar 2015 - 14:09:02

Ja mam wersję compact, żeby nie poniszczyć sobie ząbków. Na allegro powinny być dostępne oryginalne, sama tam zakupiłam. Z tym, że trzeba dokładnie zwrócić uwagę na pudełko, bo po nim najłatwiej poznać podróbkę.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Szczotka tangle teezer oryginana

17 mar 2015 - 14:11:49

ja swoją kupiłam niedawno w hebe, jestem mega zadowolona!

Szczotka tangle teezer oryginana

17 mar 2015 - 14:14:12

Cytat
katarzyna_m782
(...) Szukałam na all,ale nie mogę spotkać oryginalnej.Nie ukrywam,że zależy mi też,by kupić ją taniej.Nie wiem,czy lepsza będzie mała,kompaktowa czy zwykła.
Musisz dobrze przejrzeć aukcje, bo łatwo można naciąć się na podróbkę. Ale oryginalnych też jest sporo. ;) Ja mam tą większą szczotę - Salon Elite i jestem z niej bardzo zadowolona, bo dobrze leży w dłoni. :)

zweryfikowana
Posty: 252
Ostrzeżenia: 1/5

Szczotka tangle teezer oryginana

17 mar 2015 - 14:18:33

Też myślałam nad compact,ale na allegro nie znalazłam oryginału,kierując się opakowaniem albo sprzedawcy mają negatywne komentarze,co też odstrasza.Niby ich dużo,a problem znaleźć właściwą.Pochodzę z małej miejscowości,więc łatwiej mi ją zakupić przez net.

Szczotka tangle teezer oryginana

17 mar 2015 - 14:23:43

Ja też mam tangle teezer i polecam :) Mam cienkie, plączące się włosy i jest ona dla nich zbawieniem ;)

Szczotka tangle teezer oryginana

17 mar 2015 - 14:33:58

TT jest na promocji w Hebe za 32 zł.

zweryfikowana
Posty: 252
Ostrzeżenia: 1/5

Szczotka tangle teezer oryginana

17 mar 2015 - 14:55:57

Szkoda,bo do najbliższego Hebe mam daleko.:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzury komunijne