Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 915
Ostrzeżenia: 1/5

fryzura ślubna

05 mar 2015 - 17:29:23

Moja suknia ślubna jest w stylu księżniczki.Jestem przed wyborem fryzury i zastanawiam się nad lokali zaczesanymi na prawy bok i od spodu wpięty welon.Może któraś z was miała taką fryzurę. Czy lepiej włosy spięte czy rozpuszczone

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

fryzura ślubna

05 mar 2015 - 18:00:55

fryzurę dobiera sie do kształtu twarzy i do innych cech- źle dobrana może wydłużyć nos, skrócić szyję... W czym jednej jest ładnie, w tym inna może wyglądać śmiesznie. Więc może spójrz w lustro i użyj wyobraźni

fryzura ślubna

05 mar 2015 - 18:13:46

Dokładnie fryzura musi być przede wszystkim dobrana to twarzy, ogólnej postury a nawet koloru i gęstości włosów. Ale jeśli mam wyrazic swoja opinię te te loki na bok są już strasznie oklepane. Miałam w tym roku 3 wesela i każda pani młoda miała własnie tę fryzurę... Osobiście jestem za jakimś delikatnym upięciem z tyłu. A jeśli już loki i nie upięte to coś takiego.



fryzura ślubna

05 mar 2015 - 18:35:09

ja miałam taką fryzurę na bok ale to było 3,5 roku temu, nie wiem jakie teraz królują fryzury :)

fryzura ślubna

05 mar 2015 - 19:13:55

Jeśli masz gęste grube włosy to ta fryzura jak najbardziej będzie fajna :)
ja zastanawiam się nad którąś z tych :)



fryzura ślubna

19 mar 2015 - 14:21:37

A może coś takiego?


fryzura ślubna

19 mar 2015 - 15:02:12

ja miałam taką :), ale zależy jaki kolor masz włosów, ciemne czy jasne wiele fryzur które nam sie podobaja wygląda inacze jniż na zdj bo dajmy na to mamy właśnie inny kolor włosów, czy też nasze są znacznie mniej gęste itp :)



fryzura ślubna

26 mar 2015 - 23:02:08

Na taki dzień chyba lepiej spięte włosy, ale gdzieniegdzie mogą być puszczone. Tak naprawdę jeśli będziesz miała całe włosy rozpuszczone to szybko się zepsuje fryzura i będzie ci gorąco na sali.

fryzura ślubna

22 kwi 2015 - 00:19:36

Hej, a może coś takiego jak tu? https://www.pinterest.com/piekneistylowe/pi%C4%99kne-fryzury/ Takie delikatne upięcia, są z jednej strony bardzo szykowne a z drugiej strony lekkie i naturalne :)

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

fryzura ślubna

06 maj 2015 - 19:36:16

Najlepiej idź do dobrego salonu, gdzie pomogą Ci dobrac fryzurę do sukienki, kształtu twarzy, kwiatów, oprawy wesela itd. Gwarantuję Ci, że profesjonalista sprawi, że będzie idealnie, nawet jeśli wcześniej nie znajdziesz fryzury, którą chcesz. Skąd jesteś? Masz gdzieś w okolicy np. salon expert loreal?

fryzura ślubna

07 maj 2015 - 21:07:40

z salonami expert to nie ma problemu - można ich znaleźć w każdym większym mieście - wystarczy w wyszukiwarkę wpisać - i gotowe

fryzura ślubna

11 maj 2015 - 18:32:02

Może zajrzyj tutaj https://www.pinterest.com/piekneistylowe/pi%C4%99kne-fryzury/ . Moim zdaniem najlepiej wyglądają naturalne, lekkie fryzury. Sztuczne loki i tona lakieru to już na szczęście przeszłość. Tym bardziej jeśli sukienka jest "księżniczkowa" :D

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

fryzura ślubna

12 maj 2015 - 22:13:58

Cytat
ciekawska81
z salonami expert to nie ma problemu - można ich znaleźć w każdym większym mieście - wystarczy w wyszukiwarkę wpisać - i gotowe
Najprościej zerknąć na salon lokator na ich stronie i po prostu wpisać swoje miasto ewentualnie odległość od niego, jaka nasz interesuje i wyskoczą wszystkie, jakie sa w okolicy.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

fryzura ślubna

03 sie 2015 - 15:05:25

A ja na ślub doczepiłam sobie włosy - koleżanka poleciła mi Top Trop ;)

fryzura ślubna

15 sie 2015 - 00:32:35

Ja miałam taką ;)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki będzie to kolor farby? proszę o pomoc;)