Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

01 wrz 2016 - 16:18:00

Brodka fantastycznie w niej wyglada!

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

01 wrz 2016 - 17:33:59

"Nie podobaja mi sie takie krotkie fryzury i nie chcialabym nosic takiej fryzury jak 3/4 lasek na ulicy."

@Asztarte ...I za to Cię bardzo lubię.

@agaziela15
...Bo Brodka jest w ogóle fantastyczna!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-01 17:34 przez czarownicaao.

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

02 wrz 2016 - 09:55:20

wg mnie kobieta sexownie wyglada w dlugich wlosach, krotkie zdecydowanie dla mezczyzn.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

22 wrz 2016 - 10:48:11

bardzo mi się podobają takie fryzury, do tego jeszcze odpowiedni kolor - tak zwane ombre i można szaleć ;) Właśnie planuję taką fryzurkę, tylko jeszcze nie zdecydowałam się na odpowiedni kolor i długość. Mam nadzieję, że ogólnie wyjdzie zniewalająco! ;)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

23 paź 2016 - 17:53:31

Bob chyba nie traci na popularności od lat :)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

10 lis 2016 - 14:26:26

Ja myślę właśnie nad skróceniem włosów, zdecydowanie tego potrzebują. Może bob będzie mi pasować
Muszę jeszcze dojrzeć do decyzji, że skracam :)

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

10 lis 2016 - 16:01:47

bob jest superseksowny, tylko trzeba mieć dobre włosy do tej fryzury i nie 3 na krzyz

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

21 lis 2016 - 18:54:10

Ja bym powiedziała, że dobra twarz :) Ładny kształt twarzy, inaczej nikoniecznie będzie ta fryzura służyła.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 4/5

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

25 lis 2016 - 22:42:20

ostatnio czytałam artykuł że teraz najmodniejszy jest tzw long bob. Długa do obojczyka wersja tradycyjnego boba.
W zależności od kształtu twarzy powinniśmy zdecydować się na różne jego wersje. Dla właścicielek okrągłej twarzy idealna będzie dłuższa fryzura, najlepiej trochę dłuższym niż linia żuchwy i koniecznie odsłonięte czoło.
Twarz trójkątna najlepiej wygląda z lekko wycieniowany bob do linii szczęki z grzywką. Osoba o kwadratowej twarzy powinna zdecydować się na mocno wycieniowanego boba do ramiom. Najlepiej mają osoby z owalną twarzą bo do nich pasuje każda długość fryzury, jednak powinna ona zdecydowanie zrezygnować z grzywki.
Long bob idealnie wysmukla twarz





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-20 19:13 przez moderator.

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

26 lis 2016 - 01:56:36

Ja zdecydowałam się ściąć moje długie włosy. Chciałam na zupełnie krótko, ale odradziła mi to fryzjerka. Zaproponowała mi właśnie takiego long boba, jak na zdjęciu z postu poprzedniczki :)
Jestem baaardzo zadowolona, bo ta fryzura daje wbrew pozorom sporo możliwości układania i kosmyki nie muszą wcale zasłaniać pół twarzy.
Mam naturalnie falujące włosy, twarz owalną z wystającym podbródkiem.
Włosy po po ścięciu skręciły mi się jeszcze bardziej. I to wcale nie jest wadą przy tej fryzurze.
Puszą się czasem, to fakt, ale są do okiełznania przez nietłuste olejki.
Takie włosy można nosić nie tylko wygładzone, wyprostowane, ale również kręcone. Fajnie upiąć, gładko zaczesać lub puścić na żywioł - to ostatnie trochę niewygodne, ale bardzo fajne ;)
Podsumowując - polecam, i to bardzo. Problem długich włosów "spadł" mi niejako z głowy.

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

14 gru 2016 - 19:47:22

Czyli zdecydowana większość odpada :) bardzo rzadko widuje teraz mocne, gęste włosy a nawet ja takich nie mam.. Myślicie, że jest jakiś sposób na rewitalizację włosków :)?

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

19 gru 2016 - 21:57:28

Wiesz sposobów jest dużo... ale moim zdaniem chodzi o to,żeby wybrac taki pod siebie, żeby sobie bardziej nie zaszkodzić... i im mniej kosmetyków wbrew pozorom tym lepiej.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 2/5

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

23 sty 2017 - 15:12:23

Mam dość długie włosy i ostatnio chciałam je jakoś fajnie ułożyć, nawet znalazłam ciekawy artykuł ale chyba jestem kompletnym beztalenciem w tej dziedzinie bo kompletnie nic mi nie wyszło :D Zawsze zazdroszczę dziewczynom, które umieją same stworzyć coś ciekawego na swoich włosach. Boba też przerabiałam, ale ponieważ mam dość gęste włosy z tendencją do puszenia się, codziennie musiałam ostro prostować włosy żeby móc wyjść z domu... Ale efekt był fajny :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-16 15:04 przez moderator.

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

20 lut 2017 - 12:46:01

bob średnio mi się podoba

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

18 mar 2017 - 11:50:43

za dużo widzę kobiet, którym ta fryzura nie pasuje. mają ją tylko dlatego, że jest modna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Z blondu do brązu hmm