Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

sklep detailingowy

22 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szampon i odżywka Hair Jazz ;)

29 sty 2015 - 21:43:51

Hej dziewczęta....ja z nietypowym pytaniem ;) czy któraś z Was może próbowała w/w kosmetyków Hair Jazz? Czy którejś z Was faktycznie urosły włosy? Zastanawiam się nad zakupem odżywki z szamponem...ale koszt to ok.100zł i zastanawiam się czy jest w ogóle sens? Jeżeli próbowałyście albo jesteście w trakcie....powiedzcie co i jak ;) Czekam na Wasze opinie ;)



Szampon i odżywka Hair Jazz ;)

29 sty 2015 - 22:13:44

nie próbowałam, ale skład mają taki sam jak drogeryjne odżywki i szampony więc nie porywałabym się na zakup bo można się rozczarować:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-29 22:16 przez mlodam.

Szampon i odżywka Hair Jazz ;)

29 sty 2015 - 22:28:01

tak mówisz? czyli to jakaś lipa... :( ehh a myślałam że zdarzy sie cud i moje włosy szybciej urosną :D ehh nie patrzyłam w sumie jaki ma skład... :p

Szampon i odżywka Hair Jazz ;)

29 sty 2015 - 22:46:46

ja sie na niego skusiłam..używam dopiero od jakis 2tyg wiec ciezko jeszcze powiedziec o efektach..co prawda mam wrazenie ze włoski troszke sie ruszły chociaz przyznam ze moje wloski juz nie rosna od paru lat bo odrost mam szybki ale sie krusza wiec mam nadzieje ze mi pomoze choc troszke..

Szampon i odżywka Hair Jazz ;)

29 sty 2015 - 22:54:22

hej ja mam odzywke i szampon rosna szybciej ale nie jakos mega szybko..choc stosuje tak jak zalecaja..w sumie normalnie miałabym teraz odrost na 1 cm a jest na 2 cm może 2,5 cm więc coś pomogło

Szampon i odżywka Hair Jazz ;)

30 sty 2015 - 19:24:24

ehh jak zwykle ile ludzi tyle różnych zdań ;) i nie wiem co robić :D poczekam aż koleżanka gumaSpice przetestuje jeszcze i opowie nam dokładniejsze efekty ;)

Szampon i odżywka Hair Jazz ;)

30 sty 2015 - 20:05:00

stosowałam kiedyś odżywkę castor oil na porost włosów, urosły szybciej niż po HAIR JAZZ więc może to sobie wypróbuj :)

Szampon i odżywka Hair Jazz ;)

30 sty 2015 - 21:18:07

a gdzie ja moge kupic?hmm jaka cena mniej więcej? nie slyszalam nigdy o niej....

Szampon i odżywka Hair Jazz ;)

30 sty 2015 - 21:30:55

zachęcam do poczytania : http:// www.anwen.pl/2015/01/hair-jazz-i-trzy-razy-szybszy-porost.html anwen dziś o tym pisała na swoim blogu ;)

Szampon i odżywka Hair Jazz ;)

30 sty 2015 - 22:27:16

już kupiłam na allegro ten castor oil ;) zobaczymy może mi coś pomoże...haha i do lata będę mieć włosy po dupę :D nie no na aż takie efekty nie liczę ale może coś zadziała i będzie widać róznice :D dziękuję Wam dziewczyny czekam na przesyłkę i w takim razie będę najwyżej dawać znać czy coś to daje czy nie ;)

Szampon i odżywka Hair Jazz ;)

30 sty 2015 - 22:38:28

Co do HairJazz ja zamówiłam, użyłam raz, i porażka. Producent zapewnia piękne włosy już po 1 użyciu, moje były sianowate(mimo, że swoje mam zdrowe), nie dały się rozczesać, ułożyć....sprawdziłam i jest to zmieniona nazwa z innej hairrbell, podejrzewam, że z braku zainteresowania zmieniono nazwę. Profile na fb, które zachwalają te produkty w rzeczywistości nie istnieją, a samą reklamę robią pracujące przy tym osoby.
Znajoma używa 2 miesiąc a włosy ani drgnęły, jedyne co to o tyle ile naturalnie włos rosnie podczas miesiąca.
Pic na wodę szkoda kasy :(

Szampon i odżywka Hair Jazz ;)

31 sty 2015 - 01:23:25

to tez dlatego pozwolilam sobie zamówić ta odzywke Castor Oil ;) wypróbuję i zobaczę jakie beda efekty i oczywiście podzielę sie nimi z Wami ;) ;*

Szampon i odżywka Hair Jazz ;)

31 sty 2015 - 03:51:00

polecam przeczytać opinię ANWEN, wszystko wyjaśnia :)

Szampon i odżywka Hair Jazz ;)

20 kwi 2015 - 11:54:23

Cytat
CinderellaCoCo
to tez dlatego pozwolilam sobie zamówić ta odzywke Castor Oil ;) wypróbuję i zobaczę jakie beda efekty i oczywiście podzielę sie nimi z Wami ;) ;*
i jak odżywka się sprawdziła? :)

Szampon i odżywka Hair Jazz ;)

20 kwi 2015 - 16:20:02

Ciągle używam odżywki....jest troszkę kłopotliwa....bo raz dałam jej zbyt dużo i nie mogłam głowy domyć :/ jeżeli już się za nią zabieram to robię to na noc i spię w niej na głowie.... Ostatnio jakoś nie mam na to czasu żeby ją stosować tak więc za bardzo o jakichś mega efektach mówić nie mogę....nie powiem bo włosy coś tam urosły ale myślę że to bardziej zasługa picia drożdży niż castor oil....odżywka napewno ma cudny zapach, jak człowiek nie przedobrzy (nie wiem czy poprawnie to napisałam :D) to włosy są świetne w dotyku miękkie i pachnące, ale wiadomo że nie o zapach nam tutaj chodziło tylko o szybszy wzrost włosów, chyba liczyłam na lepszy efekt.... Natomiast jeżeli chodzi o odżywienie i nawilżenie włosów to godna polecenia, tylko nie wiem czy w tym wypadku nie jest lepszy np. olej kokosowy? Bo każdy olej nawilża włosy...nie wiem ja co do tej odżywki uczucia mam mieszane :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odżywka na błyszczące włosy