Obecnie rozmawiamy o:

kredyt

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co z tego wyjdzie? :)

03 lis 2014 - 21:22:52

Dziewczyny farbowałam włosy na rudo przez dwa lata ciągle odrosty a co jakiś czas całość, czego efektem zrobiło się coś w rodzaju ombre :) jakoś dwa miesiące temu odwaliło mi i pofarbowałam się na czerwień :/ sprała się już i mam ciemny rudy ;) ale ja chcę swój jasny rudy blond ;) i tu moje pytanie czy mogę użyć saszetki z utleniaczem (z farby której nie będę już używała) w połączeniu z szamponem i umyć tym włosy (coś w stylu kąpieli rozjaśniającej dla hardcora, biedaka, albo debila)? Czy się rozjaśnią czy jednak nic to nie da?

Co z tego wyjdzie? :)

03 lis 2014 - 21:28:50

Jasne, powinno normalnie wziąć ;)
A do kąpieli dodaje się po równo szamponu, utleniacza i odżywki ;)

Co z tego wyjdzie? :)

03 lis 2014 - 21:34:40

Ale jak to tak, samego utleniacza? :/

Pytam, bo ja jestem po jednym rozjaśnianiu (mam lekko pomarańczowe włosy teraz) i czekam żeby zrobić drugie, ale trochę się cykam, bo teraz włosy są w nie najgorszej kondycji, ale nie wiem co będzie po drugim rozjaśnianiu...

Co z tego wyjdzie? :)

03 lis 2014 - 21:34:46

Ja bym się bała, że spalę włosy. Nie lepiej iść do specjalisty, w tym wypadku fryzjera?

Co z tego wyjdzie? :)

03 lis 2014 - 21:38:21

Cytat
Kathyu
Ja bym się bała, że spalę włosy. Nie lepiej iść do specjalisty, w tym wypadku fryzjera?

Przecież dała jasno do zrozumienia, że nie ma na to kasy. Masz jakąś mądrzejszą radę? :)

Co z tego wyjdzie? :)

03 lis 2014 - 21:41:32

Pytanie zadałam tak po prostu aby zobaczyć co się stanie etc ;) Boję się rozjaśniać włosy bo miałam już na nich rozjaśniacz i kilka kąpieli rozjaśniających :) i rok je regenerowałam aby były takie super jak teraz :)

Mam jeszcze żel z castinga którym nadawałam refleksy na tych jaśniejszych końcach i chyba go użyję bo nic nie zniszczył :) a utleniacz wyrzucę do kosza :)

Co z tego wyjdzie? :)

03 lis 2014 - 21:52:35

Cytat
ajmfree
Cytat
Kathyu
Ja bym się bała, że spalę włosy. Nie lepiej iść do specjalisty, w tym wypadku fryzjera?

Przecież dała jasno do zrozumienia, że nie ma na to kasy. Masz jakąś mądrzejszą radę? :)

mądrzejsza rada jest taka, że jak nie stac kogos na fryzjera to niech nie farbuje włosów o tylko je niszczy. Uzbierałabym i wybrałabym sie do fryzjera, włosy to nie cos co odrasta w tydzien, bałabym sie o nie robiac cos sama.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozjaśniająca maska na włosy