Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fryzury na wesele

23 sie 2014 - 23:17:30

Za 2 tygodnie mam wesele i zastanawiam się nad fryzurą. Marzyły mi się grube hollowoodzkie loki, jednak nie posiadam grubej lokówki. Nawet grube wałki nie dają efektów, a po kręceniu na opaskę czy papierowe papiloty wyglądam jak pudelek.
Nie chcę za bardzo odwiedzać fryzjera, gdyż jakiś czas temu się do nich zraziłam i nie mam ochoty płacić za coś co mi się nie spodoba.
Wolałabym też włosy rozpuszczone niż jakieś upięcie. Co myślicie o tym, aby iść po prostu w rozpuszczonych prostych/lekko pofalowanych naturalnych włosach?
Chyba że macie jakieś inne pomysły?






Fryzury na wesele

23 sie 2014 - 23:26:51

jak masz isc w takich nijakich to juz lepiej wyprostować...

Fryzury na wesele

23 sie 2014 - 23:45:20

Może loki prostownicą?

Fryzury na wesele

23 sie 2014 - 23:50:07

Wejdz sobie na stylowi.pl i w kategorii uroda masz bardzo duzo fryzur czesto pokazane jak je zrobic łatwo i szybko. Są zarówno upięcia, ale bardziej luzno, ale są tez fryzury z rozpuszczonymi włosami:) Ja nie raz byłam na weselu w lekko pokręconych i np jakies kosmyki tylko podpięte, tu warkoczyk itp:)

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Fryzury na wesele

24 sie 2014 - 00:04:24

Podbięcia i warkocze teraz na topie

Fryzury na wesele

24 sie 2014 - 00:15:47

Cytat
elentile
Może loki prostownicą?

też mi nie wychodzą :( ot, taka jestem zdolna. ale jeszcze popróbuję

Fryzury na wesele

24 sie 2014 - 01:17:46

Ja robie grube loki cienką lokówką -wcale nie trzeba grubej. Albo wyprostuj i jakos podepnij.

Fryzury na wesele

24 sie 2014 - 01:45:15

Cytat
Myzaree
Ja robie grube loki cienką lokówką -wcale nie trzeba grubej. Albo wyprostuj i jakos podepnij.

jak je robisz?

Fryzury na wesele

24 sie 2014 - 01:57:04

Cytat
adaskowa
Cytat
Myzaree
Ja robie grube loki cienką lokówką -wcale nie trzeba grubej. Albo wyprostuj i jakos podepnij.

jak je robisz?

Trzeba odpowiednią ilosc czasu je trzymac. Ja nawijam normalnie cały kosmyk włosów, ale nie od czubka glowy tylko tak od ucha mniej wiecej i odliczam do 10 i nastepny. Ale to musisz na swoich wypróbować bo jak za krotko trzymasz to wychodzą za proste, a jak za długo to za bardzo skręcone.

Fryzury na wesele

24 sie 2014 - 14:52:20

Cytat
Myzaree
Cytat
adaskowa
Cytat
Myzaree
Ja robie grube loki cienką lokówką -wcale nie trzeba grubej. Albo wyprostuj i jakos podepnij.

jak je robisz?

Trzeba odpowiednią ilosc czasu je trzymac. Ja nawijam normalnie cały kosmyk włosów, ale nie od czubka glowy tylko tak od ucha mniej wiecej i odliczam do 10 i nastepny. Ale to musisz na swoich wypróbować bo jak za krotko trzymasz to wychodzą za proste, a jak za długo to za bardzo skręcone.

dzięki, jedynie lokówka mi zostaje bo kręcenie na "zimno" odpada, bo puszą mi się włosy i wyglądam okropnie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trwala ondulacja. Nie-baranek:)