Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zmieniam fryzurę! Słusznie??

19 sie 2014 - 09:36:37

moim zaniem powinnaś ściąć włosy bo masz je cieniutkie pasowałoby ci takie do ramion nie krótsze...

Zmieniam fryzurę! Słusznie??

19 sie 2014 - 09:37:39

Cytat
malmie
Brunetka, z tego co widziałam to masz prawie to samo, no właśnie prawie, a to prawie to dla mnie wielka różnica.

A Ty Autorko zastanów się, bo to co pokazałaś to wystylizowane fryzury, którym poświęcono czas i kosmetyki, a ja wiem z doświadczenia, że takie fryzury trzeba podkręcać, prostować czy tam coś jeszcze ... także tego no przemyśl to jeszcze.
Masz racje ,ja co prawda mam takie włosy ze same mi się tak fajnie ukłądaja ale musze praktycznie codziennie je prostowac by bob był idealny .Także jest trochę roboty ale efekt fajny.z tego co widze u autorki watku nie powinna mieć większych problemów z ułożeniem boba ,ma dość proste włosy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-19 09:41 przez filipekkrol.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zmieniam fryzurę! Słusznie??

19 sie 2014 - 09:39:58

Cytat
filipekkrol
Masz racje ,ja co prawda mam takie włosy ze same mi się tak fajnie ukłądaja ale musze praktycznie codziennie je prostowac by bob był idealny .Także jest trochę roboty ale efekt fajny.

Tak, fajny, ale jakby co to kitkę da się się wyczarować jak czasu brak na układanie ;)

Zmieniam fryzurę! Słusznie??

19 sie 2014 - 09:42:46

zmiana wyjdzie Ci na plus, zetnij :)

Zmieniam fryzurę! Słusznie??

19 sie 2014 - 09:43:21

Cytat
malmie
Cytat
filipekkrol
Masz racje ,ja co prawda mam takie włosy ze same mi się tak fajnie ukłądaja ale musze praktycznie codziennie je prostowac by bob był idealny .Także jest trochę roboty ale efekt fajny.

Tak, fajny, ale jakby co to kitkę da się się wyczarować jak czasu brak na układanie ;)
Wiem wiem co masz na mysli:) Sama tak robie ,dlatego tez zrobiłam sobie dłuższego boba ze da się kitkę zrobić w razie co:)

Zmieniam fryzurę! Słusznie??

19 sie 2014 - 09:43:37

Jak chcesz zmiany i jej potrzebujesz, to czemu nie :)

Zmieniam fryzurę! Słusznie??

19 sie 2014 - 09:47:22

malmie - a długie włosy nie wymagają stylizacji? mając długie więcej musiałam przy nich zabiegów wykonać niż przy bobie

SisMagdalena - jeśli nie będziesz zadowolona to pamiętaj, że włosy nie zęby - odrosną :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zmieniam fryzurę! Słusznie??

19 sie 2014 - 09:52:43

Cytat
agnieszkam_s
malmie - a długie włosy nie wymagają stylizacji? mając długie więcej musiałam przy nich zabiegów wykonać niż przy bobie

Tak, wymagają, poza tym Twoje włosy na pierwszej focie wydają się przesuszone i moim zdaniem słusznie postąpiłaś ścinając. A w ogóle to moim zdaniem masz inne włosy niż Autorka, nie to, że gorsze czy lepsze po prostu inne.

Zmieniam fryzurę! Słusznie??

19 sie 2014 - 09:54:18

ja tez tydzien temu z dlugich wlosow obcielam na dluzszego boba i jestem bardzo zadowlona ta fryzura jest bardzo kobieca,wiec zetnij bo napewno bedziesz zadowolona :)

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Zmieniam fryzurę! Słusznie??

19 sie 2014 - 10:00:21

ja bym ścięła z ciekawości jak to będzie ale pewnie szybko bym żałowała ( jak przy każdym moim cięciu! wrr. teraz czekam aż mi odrosną :( )

Zmieniam fryzurę! Słusznie??

19 sie 2014 - 10:37:03

będzie ci cudownie! Jakby co, to szybko odrosną. A bob jest super, bo jednocześnie elegancki, a jak trzeba, to można poszaleć. Ja mam coś podobnego, tyle że dużo krótsze i polecam. Spróbuj :)



zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Zmieniam fryzurę! Słusznie??

19 sie 2014 - 10:38:40

jestes tak ladna ze i łysa byś dobrze wygladała :)

Zmieniam fryzurę! Słusznie??

19 sie 2014 - 10:47:25

próbuj, bo kiedy bedziesz sie zmieniac, na starosc hihihi ; D? piekna ta fryzura.

Zmieniam fryzurę! Słusznie??

19 sie 2014 - 10:57:14

Pewnie, że ścinaj! Zmiany są fajne ;)
Co do fryzury- zapytaj fryzjera czy przy Twoich cienkich włosach taka fryzura będzie się dobrze układać ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzura męska