Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak je obciąć?

05 lip 2014 - 13:57:09

Cześć dziewczyny ;)
Piszę z takim pytaniem jakie podałam w temacie ;) Mam dość długie włosy,kręcone,a raczej falowane,bo krecą sie nie od nasady a od polowy dlugości ;/ Czesto je prostuje,bo niebardzo wiem jak mogę je dobrze ułożyć gdy są takie powywijane.. ale nie chcę dłużej ich niszczyc,dlatego zadaje te pytanie,jak myslicie,czy dobrze byłoby gdybym je obcxieła,pocieniowała,moze zmiana koloru?czekam na propozycje i z góry dziękuję :)



zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Jak je obciąć?

05 lip 2014 - 14:00:52

pianka i zostawić naturalne bo wyglądają super:)

Jak je obciąć?

05 lip 2014 - 14:02:36

Raczej nie obcinaj, z krótkim falowanymi/kręconymi włosami jest dużo zachodu, mogą się wywijać przy twarzy co niekoniecznie ci się spodoba, podetnij końcówki, aby się zagęściły. Jeśli ma delikatne, cienkie włosy to cieniowanie będzie najgorszym wyborem, będą się puszyć i stracą objętość.
Zadbaj o ich kondycję(regenerację i blask) i najlepiej zapuść tak do linii łopatek, 'zdrowe' fale przy tej długości super się prezentują:)

Jak je obciąć?

05 lip 2014 - 14:28:25

Cytat
nbbo
pianka i zostawić naturalne bo wyglądają super:)


Dokładnie

Jak je obciąć?

05 lip 2014 - 14:44:33

jesli chcesz zmienic kolor to niewiele ciemniejszy :) tylko! moim zdaniem bedzie ci pasowac :)

Jak je obciąć?

05 lip 2014 - 14:51:18

nie farbuj bo masz ładny naturalny kolor,jedynie co to je wycieniuj i tyle:)

Jak je obciąć?

14 wrz 2014 - 16:21:52

Nie obcinaj. Chyba, że końcówki :)
Masz ładne włosy - kwestia znalezienia dobrego fryzjera, który będzie umiał podciąć i wycieniować włosy tak, żeby z fali zrobić skręt. Do tego pielęgnacja. Na rynku jest niewiele produktów poświęconych włosom falowanym i kręconym. Polecam dobrą piankę do włosów (dedykowaną dla loków) i balsam do loków Nivea (zdjęcie wstawię poniżej). Jeżeli chciałabyś bardzo podkreślić skręt mogę polecić John Frieda serię szamponu i odżyki dedykowaną włosom kręconym. Z tym, że jest dość ciężko dostępna i stosunkowo droga (mnie udało się znaleźć w SuperPharm w promocji) ewentualnie przeszperaj internet :) Ewentualnie zamiast balsamu z Nivei mogę z czystym sumieniem polecić Schwarzkopf OSIS+ Twin Curl, dwufazowy krem podkreślający fale i loki. Z mieszanką takiego zestawu włosy na pewno nie pozostaną bez wyrazu :)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki kolor włosów dla mnie?