Obecnie rozmawiamy o:

Meble

37 minut temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 1/5

Skręcona grzywka :<

23 maj 2014 - 23:31:31

Hej dziewczyny, mam nieco dziwny problem. Moje włosy ogólnie są w miarę proste poza częścią z przodu, która jakieś 4-5 lat temu była grzywką. Po każdym umyciu strasznie się skręcają i komicznie i jednocześnie strasznie to wygląda. Muszę prostować, choć nie chcę niszczyć włosów, ale co poradzić. Mam wysokie czoło, na razie po prostu je prostuję i daję na bok, ale szukam jakiejś alternatywy. Macie pomysły? I co zrobić, żeby one się aż tak nie kręciły i nie ulegały tak szybko wilgoci w powietrzu?

Skręcona grzywka :<

24 maj 2014 - 00:02:56

A kreatynowe prostowanie włosów? Podobno dobrze działa na włosy, odbudowuje je itd (ale nie wiem bo nie korzystałam ciągle się waham) :P

Skręcona grzywka :<

24 maj 2014 - 00:31:40

Cytat
enamorarse
A kreatynowe prostowanie włosów? Podobno dobrze działa na włosy, odbudowuje je itd (ale nie wiem bo nie korzystałam ciągle się waham) :P
Keratynowe* Ja mam włosy falowane, czasami sterczą w różne strony i też się nad tym zastanawiałam, ale koleżanka mojej mamy twierdzi, że po kilku takich zabiegach Jej włosy wyglądają jeszcze gorzej, więc zrezygnowałam. Prostuję prostownicą już chyba ponad 6 lat i włosy nie są w najgorszym stanie, myślę, że u Ciebie to jedyne rozwiązanie, no, oprócz tego keratynowego prostowania.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 1/5

Skręcona grzywka :<

24 maj 2014 - 21:21:05

A jak długie "działanie" ma to keratynowe prostowanie?

Skręcona grzywka :<

24 maj 2014 - 21:25:54

ja miałam keratynowe już 3 razy i polecam, włosy są po tym super i nie są wcale zniszczone a mega odźywione, teraz na lato znów chce sobie to zrobić
u mnie efekt gdzie nie musiałam używać prostownicy trzymał się 3 miesiące

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czym nawilżacie włosy?