Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

srebrna biżuteria

27 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozjaśniacz w sprayu

11 maj 2014 - 11:21:28

Witam, czy używała któraś tego rozjaśniacza w sprayu z joanny? Jeśli tak to proszę o opinie :)



Rozjaśniacz w sprayu

11 maj 2014 - 19:17:28

Też jestem ciekawa i jeszcze z Johna Frieda

Rozjaśniacz w sprayu

11 maj 2014 - 19:20:04

Uzywwałam ale oczywiscie trzeba dodatkowo dbać o pielegnacie bo wyszusza włosy.Działa i rozjaśnia ale trzeba przynajmniej 3 razy zrobic zeby efekt był dość widoczny:)

Rozjaśniacz w sprayu

11 maj 2014 - 19:22:50

ja używam! mam naturalny kolor jasny blond, ale trochę mi poszarzały przez zimę -używam go od jakiegoś miesiąca tak co drugie mycie włosów i zauważyłam, że się ładnie rozjaśniły ;)

Rozjaśniacz w sprayu

11 maj 2014 - 19:26:48

ja używałam, bardzo szybko działa, ale trzeba uważać bo po bardzo długim uzywaniu włosy się przesuszają/zaczynają się przetłuszczać i wypadają. ale jak się używa w rozsądnych ilościach i dba o odżywianie zawczasu to działą świetnie.

Rozjaśniacz w sprayu

11 maj 2014 - 19:31:54

A czy na odcień żółtego/rudawego by pomogło?

Rozjaśniacz w sprayu

11 maj 2014 - 19:37:05

Ją uzywalam kiedys i bardzo polecam, z brązu rozjasnilo mi na średni blond i wlosy po nim były w b.dobrym stanie jak przed stosowaniem, nie wysuszyly się wcale.

Rozjaśniacz w sprayu

12 maj 2014 - 13:02:50

Mam jeszcze pytanie, w życiu nie rozjaśniałam włosów, nie farbowałam. No w sumie nic z nimi nie robiłam. Wiec czy ten rozjaśniacz po czasie schodzi z włosów i jest możliwy powrót do naturalnego odcienia?

Rozjaśniacz w sprayu

12 maj 2014 - 13:04:34

Właśnie sama chciałam spróbować. Czytałam o nim wiele opinii i dużo użytkowniczek pisze,że negatywne opinie biorą się ze złego stosowania :)

Rozjaśniacz w sprayu

12 maj 2014 - 13:11:46

No i zapomniałam dodać o najważniejszym, nie zależy mi na jakimś radykalnym rozjaśnieniu do platyny, czy efektu jajecznicy na głowie :p Chciałam po prostu nieco rozjaśnić tak o ton swój odcień, bo po zimie zawsze są ciemniejsze ;) Więc delikatna ingerencja w ich kolorek chyba by jakoś szczególnie nie zaszkodzila :p

Rozjaśniacz w sprayu

13 maj 2014 - 20:30:10

Tak, używałam :) i bardzo polecam.
U mnie spisał się, włosy nie były suche, ładny równy kolor.
Lepszy efekt jest jak się naniesie go na włosy i wyjdzie na słońce ! jaaa:) bajka !

Rozjaśniacz w sprayu

13 maj 2014 - 22:22:54

Cytat
Kaja0
Tak, używałam :) i bardzo polecam.
U mnie spisał się, włosy nie były suche, ładny równy kolor.
Lepszy efekt jest jak się naniesie go na włosy i wyjdzie na słońce ! jaaa:) bajka !
A może któraś z was ma zdjęcia z przed i po? :)

Rozjaśniacz w sprayu

13 maj 2014 - 22:27:52

Ja także używałam, zarówno ten z Joanny, jak i z Johna Fried'a i oba spełniają swoją funkcję:) Super efekt na lato - słoneczne rozjaśnienie. Tylko trzeba dbać o nawilżanie włosów - odżywki/maski - bo wiadomo, "coś za coś" i trochę się włoski wysuszają;)

Rozjaśniacz w sprayu

13 maj 2014 - 23:14:02

No to chyba się skusze :p

Rozjaśniacz w sprayu

13 maj 2014 - 23:31:17

Polecam, tymbardziej, że ten z Joanny akurat nie kosztuje więcej niż 10zł;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dredy