Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

free spin za rejestracje

34 minut temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy odrosną mi włosy?

06 maj 2014 - 14:47:36

Witajcie dziewczyny
Pisze z takim problemem, moze ktoras z was miala podobny przypadek i doradzi mi co zrobic aby moje włosy odrosły.
Przez ostatnie 3 lata bez przerwy przedłuzałam włosy metoda keratynowa. To była straszna głupota. Dopiero teraz sciągnełam na stałe te włosy i przestałam przedłuzac, przeraziłam sie stanem moich włosów. Z tyłu na głowie włosów nie mam praktycznie wcale :( cienkie, gdzie niegdzie małe łyse placki. Jestem załamana. Mam wizyte u dermatologa ale dopiero za miesiąc. Gdzies przeczytałam ze włosy obciązane tyle czasu i wyrwane z cebulka( bo nieraz wyrywały mi sie razem ze sztucznymi pasmami) juz nigdy nie odrosną :( czy to prawda? a moze ktos poleci mi cos na porost włosów? tabletki, odzywki, wcierki? bede bardzo wdzieczna

Czy odrosną mi włosy?

06 maj 2014 - 14:50:54

polecić Ci mogę wcierkę JANTAR, ale trzeba być cierpliwym i systematycznym przy niej ;)

Czy odrosną mi włosy?

06 maj 2014 - 14:52:58

Mialam ten sam problem po zdjeciu doczepianych wlosow z tym ze moje byly zakladane na ringi. Na porost wlosow pomogla mi skrzypoeita ktora bralam rok czasu. Efekty naprawde sa super i ja polecam.

Czy odrosną mi włosy?

06 maj 2014 - 14:56:19

darraa15 a długo doczepiałas włosy? wyrywały Ci sie czasami razem z cebulkami? Mi tak i to szczegolnie po wymianie na nowe, wyczesywanie tych zgrzewow wyrywało mi mase włosów a i tak nadal przedłuzałam.. tak teraz tego załuje :( martwie sie ze uszkodziłam mieszki włosowe i moje wlosy nigdy nie odrosną

Czy odrosną mi włosy?

06 maj 2014 - 15:00:45

Ponad rok i wyrywaly sie z cebulkami gdyz klej ze sztucznych zostaeal ma moich i przy czesaniu wlosy szly z cebulkami.stan wlosow byl oplakany i naprawde po roku czasu mam zdrowe dlugie wlosy.

Czy odrosną mi włosy?

06 maj 2014 - 15:03:59

dziekuje za odpowiedz, mam nadzieje ze moje wlosy odrosna, kupie jakies tabletki wcierki i bede czekala cierpliwie

Czy odrosną mi włosy?

06 maj 2014 - 15:06:10

Ok i sprobuj skrzypowite naprawde dziala jest za 24 zl a tabletek jest na 4 tygodnie

Czy odrosną mi włosy?

06 maj 2014 - 15:09:02

wcierka jantar

Czy odrosną mi włosy?

06 maj 2014 - 15:14:35

wcierka z kozieradki.

Czy odrosną mi włosy?

06 maj 2014 - 15:38:30

słyszałam o tej wcierce. jak ją sie uzywa?

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Czy odrosną mi włosy?

06 maj 2014 - 15:42:18

Cytat
affectionate
wcierka z kozieradki.

robiłam włosy przestały wypadać ale porost włosa się nie przyspieszył :)

Czy odrosną mi włosy?

06 maj 2014 - 15:52:57

Olej rycynowy

Czy odrosną mi włosy?

06 maj 2014 - 15:56:47

dobrze byloby zapytac fryzjera, moja poleca odzywke wax i szampon dermena

Czy odrosną mi włosy?

06 maj 2014 - 15:58:21

Polecam Jantar, szybko widać efekty.

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 1/5

Czy odrosną mi włosy?

06 maj 2014 - 16:10:21

Cytat
gabrysia1075
Olej rycynowy

never dziewczyno potrzebujesz nawilżenia i wzmocnienia włosow będę zdrowe lśniace i piekne a przede wszystkim dlugie i TWOJE ! Bierz ten skrzyp ja nie używam bo mi nie potrzeba mam swoje zdrowe włosy, może jakiś szampon z olejkiem arganowym albo jakis wzmacniajacy polecam ampułki z marionu za okolo 10 zł kuracja 2 tygodniowa mozna ja przełużyc i daje lepsze efekty ja jestem w trakcie i jestem bardzo zadowolona :) pij pokrzywę wzmocni je od środka a najważniejsze żebyś odzywiała się zdrowo itp. jesteś tym co jesz wiec w takiej kwestii to jest ważne nie działaj tylko od zewnątrz bo rzeczywiście sytuacja dla Ciebie nie jest zbyt komfortowa, ale spokojnie :) Co moge ci poradzic kupuj szampony które nie obciazaja twoich włosów i ich nie wysuszaja może jakies na porost włosów? najlepiej udac sie do apteki albo fryzjerki, mysle ze dermatolog pomoże ci tak srednio w tym :) może ocenic stan twojej skóry ale to czy odrosna ci włosy może powiedziec ci twoja fryzjerka ale raczej odrosna tylko musza utworzyc sie nowe cebulki które będą musiały wybić wlosy będzie im troche trudniej bo tak jak mowisz wyleciały z cebulkami :) tak jak pisalam wzmocnienie regeneracja ceramidy keratyna i będzie dobrze

aa i wiadomo w takiej sytuacji musisz uzbroić się w cierpliwość :) bo troche może to potrwać
absolutnie nie używaj oleju rycynowego ja uzyłam raz i żałowałam z reszta co ty bys chciała olejować? wiesz o co chodzi wcierki wzmocnia ci włosy z tego co wiem to bardzo długo sie ich stosuje od wielu lat nawet moja babcia mi cos o tym mowila :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-06 16:12 przez wakeupmakeup.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Opinia o zakładzie fryzjerskim :)