Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 14:25:49

Problem w tym, że moje włosy po długości wyglądają w miarę dobrze ale na czubku są okropne! Myję włosy codziennie, robię różne domowe maseczki, czasem je olejuję a one są zniszczone i przetłuszczające się. Przetłuszcza mi się skalp, ja mam takie wrażenie bo nieprzyjemnie pachnie pod koniec dnia i nie czuję się komfortowo. Co mam zrobić aby zregenerować ale nie obciążyć włosów?

NIGDY NIE FARBOWAŁAM, NIE PROSTOWAŁAM, NIE SUSZĘ SUSZARKĄ I CZESZĘ GRZEBIENIEM O SZEROKICH ZĘBACH!





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-20 19:08 przez Lajla14.

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 14:29:53

ojej, straszne siano.

Nie wiem jaka jest na to rada.

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 14:32:45

wydają się strasznie zniszczone. Miałam podobnie, wszystko stosowałam na te wlosy odzywkę, olejki i nic. Dopiero wizyta u fryzjera pomogła, skrociłam 10 cm i pocieniowałam. Teraz wyglądają o niebo lepiej, są odświeżone i zdrowe.

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 14:36:32

Na pewno musisz sciąc te włosy nie całkiem ale kilka cm na pewno ,bo zniszczone te włosy nic ci nie pomoze .Odzywki to daja tylko wrazenie ,ze włos zdrowy zawierają sztuczne zmiękczacze ,poza tym włos jest dalej zniszczony .

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 14:41:52

Kup w Naturze maskę NaturWital z pszenicą, jest świetna na takie włosy. Używaj szam ponów Alttera, włosy czesz szerokim grzebieniem po myciu, nie susz.

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 14:44:08

wg ciebie one wyglądają "w miarę dobrze" ?!

są strasznie poniszczone, zwlaszcza końce - aż pojaśniały..
mialam tak po prostownicy..


ja bym obciela na twoim miejscu bo masz straszne siano.. nie wiem czy da sie cos z nimi zrobic procz sciecia - jesli nawet nalozysz odzywke nie oznacza to ze wlos sie odbudje i bedzie zdrowy.. beda sie pewnie rozdwajac i łamać - OBETNIJ



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-20 14:45 przez jestem_modna.

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 14:54:50

no nie wiem, wg mnie one po calosci sa zniszczone... obcielabym jak najwiecej , czyli tyle zeby pozniej nie bylo placzu jak sie dotyka juz krotszych wlosow :P

zweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 14:58:38

Na tych zdjęciach wyszły wyjątkowo źle bo chciałam pokazać o co mi chodzi. W miarę dobrze wyglądają ogólnie, w rzeczywistości. Na początku nie brałam pod uwagę tego, że są przesuszone bo wydawały mi się przetłuszczone a to dwie odmienne rzeczy. Światło też swoje daje.

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 15:05:06

Na gładkie, zdrowe włosy odżywki Kallos: Keratin i Silk ale od połowy długości np., co do przetłuszczania się, niestety nie pomogę.

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 15:19:54

no niewiem jak takie zniszczone włosy mogą wyglądac w miare dobrze .Zetnij to siano ,bo naprawdę paskudnie wyglądają ,urosna ci przecież nowe zdrowe .To zadna pieknosc mieć zniszczone długie włosy ,a czym ty je tak zniszczyłąs?>Okropne te włosy zero połysku takie rozcapierzone



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-20 15:22 przez perelecka.

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 15:22:34

Przede wszystkim zetnij mocno i po ścięciu radzę się nimi odpowiednio zająć: zero prostownicy, farby, suszenia suszarką, a zamiast tego po każdym myciu odżywka(nawilżająca, odbudowująca lub do kręconych - dobrze nawilżają), olejowanie (ja używam arganowego) i raz na jakiś czas maski. Kiedyś miałam masakrycznie zniszczone i podobne do Twoich, robiłam tak jak opisałam i teraz mam długie, gęste włosy i wogle mi się nie rozdwajają.

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 15:22:52

Nie powinnaś myć włosów codziennie jeśli są przesuszone.
Zanim nałożysz szampon na włosy rozcieńcz go z wodą i zawsze spłukuj zimną. Gorąca woda strasznie wysusza włosy



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-20 15:24 przez chinczyk_.

zweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 16:24:23

Ojej tak z nimi źle? o.O We wtorek lecę z rana do fryzjera!
Nie używam żadnej prostownicy, nie suszę i nie farbuję :P A jakie maski/odżywki nawilżające mogłabyś polecić? Taki tego wybór, że nie można się zdecydować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-20 16:26 przez Lajla14.

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 16:30:26

jak dla mnie masz wlosy wysokoporowate jak i strasznie suche...
z tego co mi wiadomo wlosy wysokoporowate nie lubie oleju kokosowego tak wiec jezeli go uzywasz zrezygnuj bo pogarszasz sprawe.
na sam poczatek podetnij troche wlosy i zacznij intensywna pielegnacje ,przede wszystkim zrezygnuj ze suszarki,prostownicy ,ze wszystkiego co niszczy dodatkowo wlosy.
polecam ci bloga anwen.pl ,tam sie duzo dowiesz o pielegnacji wlosow :)

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 16:31:08

Masakra, dawno nie widziałam takich zniszczonych włosów. Pozostaje tylko podcięcie i dalsza pielęgnacja olejkami, siemieniem lnianym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co zamiast rozjaśniacza