Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tangle Teezer

20 kwi 2014 - 13:00:21

Czy te szczotki z allegro są oryginalne czy podróbki ? Ma któraś z was ?

Tangle Teezer

20 kwi 2014 - 13:02:47

tez bym chiała sie dowiedziec , i czy sa tak wspaniałe jak je opisuja ;)???

Tangle Teezer

20 kwi 2014 - 13:02:55

Nie wiem, ale ja mam oryginalną i działa tak samo jak normalna szczotka. Może działa lepiej u osób z rzadkimi włosami, ale ja mam włosy cienkie i bardzo gęste i na moim gatunku się nie sprawdza. Nie polecam.

Tangle Teezer

20 kwi 2014 - 13:11:29

Ja ją kupilam na estyl.pl, tak masz gwarancje oryginalnosci a sa juz po 29 zl teraz, czeszcze jak szczotka, choc to prawda ze mnie szarpie wlosy, przynajmniej u mnie a mam dlugie i rozczesywane na mokro po myciu faktycznie nie szarpia sie tak.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Tangle Teezer

20 kwi 2014 - 13:17:09

Cytat
ludziorka
Nie wiem, ale ja mam oryginalną i działa tak samo jak normalna szczotka. Może działa lepiej u osób z rzadkimi włosami, ale ja mam włosy cienkie i bardzo gęste i na moim gatunku się nie sprawdza. Nie polecam.

o spoko, dobrze wiedzieć, choć i tak nie dałabym tyle hajsu za szczotkę.
w czym tkwi jej fenomen?

Tangle Teezer

20 kwi 2014 - 13:19:22

I dlatego kupiłam na wyprzedaży za granicą. Jedyne czym się wyróżnia to budową, której się nigdzie indziej nie spotyka, nie ma żadnej "innowacyjnej formuły" która magicznie rozczesuje włosy. Powierzchownie owszem, daje radę, ale nie rozczesuje kołtunów po umyciu włosów.

Nadaje się tylko do rzadkich włosów, ale takie osoby nie mają nawet problemów z rozczesywaniem normalnymi szczotkami.

Tangle Teezer

20 kwi 2014 - 13:39:17

a u mnie się nawet nawet sprawdza. Tylko dzięki niej po umyciu mogę rozczesać swoje włosy które mam do pasa i dosyć gęste, nie ciągnie i nie wyrywa włosów. dla mnie na + ;)

Tangle Teezer

20 kwi 2014 - 13:46:14

Mam szczotkę, kupiłam ją na allegro i wygląda oryginalnie. Jestem zadowolona, nie szarpie i mniej włosów wypadają. Najlepiej czesać na mokro.

Tangle Teezer

20 kwi 2014 - 13:47:00

Różnie, ale uważam, że jak już masz kupić szczotkę za te 40 zł na allegro to lepiej dopłacić dychę i kupić u sprawdzonych importerów typu cocolita. ostatnio w promocji kupiłam tam tanio kosmetyki, a tt też drogo nie stały ;)

Tangle Teezer

20 kwi 2014 - 13:49:17

ja mam pseudo TT z Primarku, lubię ją, rozczesuje super

Tangle Teezer

20 kwi 2014 - 13:59:19

ja mam oryginał,fajna jest ale bardzo mi się puszą włosy po niej[jak po wsyztkim];p

Tangle Teezer

20 kwi 2014 - 14:00:57

Cytat
matra
w czym tkwi jej fenomen?
Pewnie w marketingu i naiwności ludzi ;)

Tangle Teezer

20 kwi 2014 - 14:06:30

Ja na allegro kupiłam za 25 zł plus przesyłka. I sie opłaciło, bo sprzedawca sprowadza z Anglii :)

Tangle Teezer

20 kwi 2014 - 14:17:32

Masuje fajnie głowę, mam bardzo gęste włosy, ale pod kątem rozczesuje wszystko, wyrywa mało włosów.

Tangle Teezer

20 kwi 2014 - 16:23:00

Też mam oryginalną.Opisywali ją w samych superlatywach.A efekt prawdziwy..No cóż.Prawdą jest to że rozczesuje włosy mokre bardzo dobrze nie wyrywając ich przy tym .A efekt na włosach suchych..hm bardziej je elektryzuje przez to jest efekt unoszenia włosów.Opłaca się ja mieć ale tylko wtedy jak jest na promocji :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z włosami- POMOCY!