Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:43:09

Dziewczyny. Ogólnie to byłam kiedyś bardzo jasną blondynką, ale włosy mi ściemniały na ciemnoszary. Po kilku latach przefarbowałam je na ciemny, a potem niestety zaczęłam kombinowanie (rozjaśnianie, farbowanie itp.) Co chwila odcienie rudości lub blondu. Bardzo to zaszkodziło moim włosom i w sumie mam dość wiecznej zmiany koloru. Zastanawiam się nad wróceniem do ciemnego koloru. Zawsze z tym walczyłam, ale w sumie może nie ma co się sprzeciwiać naturze? Mimo niebieskich oczu i jasnej karnacji mam ciemne brwi, więc każdy jaśniejszy kolor wygląda chyba po prostu śmiesznie. Wstawiam zdjęcia koloru (kolorów) jaki mam obecnie i stare zdjęcia, z ciemniejszymi włosami. Jak myślicie, wrócić do nich?


Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:47:55

No nie wiem. Ja bym na Twoim miejscu spróbowała jeszcze z takim marchewkowym rudym bo korzystniej wyglądasz w drugim kolorze :)

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:48:15

według mnie pięknie w jaśniejszych :)

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:50:19

Cytat
brunette6
No nie wiem. Ja bym na Twoim miejscu spróbowała jeszcze z takim marchewkowym rudym bo korzystniej wyglądasz w drugim kolorze :)

Taki marchewkowy mi się nie podoba :)
Miałam już rudawe włosy, kolor bardzo szybko się wypłukuje, mam wrażenie, że po kilku dniach są wyblakło-pomarańczowe...

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:51:18

Zdecydowanie jaśniejsze

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:52:08

Hmmm, to może coś bardziej w blond, tylko taki bardziej karmelowy?

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:54:08

Cytat
brunette6
Hmmm, to może coś bardziej w blond, tylko taki bardziej karmelowy?

Kolejne rozjaśnianie bardzo zniszczy moje włosy. Kiedyś miałam taki karmelowy, ale miałam wrażenie, że przy tych moich ciemnych brwiach wyglądam jak z cyrku ;)

zweryfikowana
Posty: 958
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:54:52

jasne świetne

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:54:57

ja bym sprobowala kolor mleczna czekolada lub taki toffi kolorek

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:58:28

Cytat
pysiak88
ja bym sprobowala kolor mleczna czekolada lub taki toffi kolorek

A nie są to za jasne kolory do ciemnych brwi? Wiem wiem, trochę marudzę z tymi brwiami. Widziałam wiele pięknych dziewczyn, które mimo ciemnych brwi miały jasne włosy i wyglądały wspaniale. Ale do tego trzeba najpierw być pięknym :D

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:59:54

w jaśniejszych ci ładniej.co to za farba ?

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 18:01:27

w rudym ci fajnie :)

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 18:02:36

Cytat
daniello33
w jaśniejszych ci ładniej.co to za farba ?

Raczej co to za farby :D
Najpierw miałam "jesienny liść" z Joanny, a potem jasny brąz z Garniera (nie rozjaśniałam włosów, tylko na odrosty nałożyłam Garniera, przez co mam teraz niestety "poplamione" włosy)

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 18:03:20

Wydaje mi się że ten kolor jaśniejszy bardziej do Ciebie pasuje. I szczerze mówiąc lepiej Ci w prostej grzywce :)

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 18:05:50

Cytat
madz813
Wydaje mi się że ten kolor jaśniejszy bardziej do Ciebie pasuje. I szczerze mówiąc lepiej Ci w prostej grzywce :)

Oj tak, do mnie pasuje tylko prosta grzywka. Odsłoniłam czoło tylko po to, żeby pokazać kolor brwi ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cięcie-foto