Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ombre - Fryzjer Kraków!

27 lut 2014 - 16:42:03

Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy. Zna ktoś z Was salon fryzjerski w Krakowie,w którym fryzjerzy umieją dobrze zrobić "Ombre" i pocieniować włosy? Jakie salony polecacie, a jakich unikać ?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-27 16:51 przez ati1206.

Ombre - Fryzjer Kraków!

03 mar 2014 - 15:31:09

Hej mogę polecić Bali Beauty House. Co prawda ja się tam tylko farbowałam, ale widziałam efekty u jednej z klientek. Ładne delikatne i równe przejście bez plam.

Ombre - Fryzjer Kraków!

21 kwi 2014 - 21:57:41

Moge Ci polecic Black Pearl, bardzo dobry salon, usługi na naprawdę wysokim poziomie a ceny bardzo przystępne. Strzygę się tam regularnie i jestem zadowolona, fryzjerki potrafią wysłuchać i doradzić a nie realizuja swojej wizji, niekoniecznie zgodnej z moją.

Ombre - Fryzjer Kraków!

21 kwi 2014 - 22:01:55

Fryzoteka

Ombre - Fryzjer Kraków!

29 lip 2014 - 21:30:57

Ja ombre robiłam w Black Pearl i wyszło super, bardzo naturalnie i co najważniejsze nie zapłaciłam majątku.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Ombre - Fryzjer Kraków!

24 mar 2015 - 14:15:44

Zapytaj u Kaczmarzyka. Jeden z tych salonów gdzie nie kręcą na kosmetykach i faktycznie co robią jest jakościowe, bo momentami można w mieście trafić tak, że strach się bać.

Ombre - Fryzjer Kraków!

05 maj 2015 - 16:08:29

Polecam Ci Pearl w Angel City, napewno bedziesz zadowolona. Robiłam tam ombre i wyszlo bardzo fajnie, naturalnie przede wszystkim bo to co widze czasami na glowach lasek to jest tragedia.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Ombre - Fryzjer Kraków!

07 paź 2015 - 19:03:51

No czasem jak widzę ombre to masakra ale to najczęściej u dziewczyn, które same sobie to ombre robiły. Ja poszłam niedawno na ombre (a dokładniej flamboyage) do Pani Ani, do salonu Vici na św. Sebastiana. Wyszło dokładnie takie, jak chciałam :) Delikatne i naturalne. Mogę polecić z czystym sumieniem :)

Ombre - Fryzjer Kraków!

22 gru 2015 - 15:58:04

Ja ostatnio robiłam ombre w studiu Genesis na Kapelance, efekt końcowy rewelacyjny jestem bardzo zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 7/5

Ombre - Fryzjer Kraków!

02 sty 2016 - 12:17:58

A znacie może salon <moderacja>? W internecie właściwie widzę same pozytywne opinie, tak samo gdzieś od znajomych nie słyszałam o nich nic złego, a wręcz byli zachwycani profesjonalizmem fryzjerów i takim dosyć nowatorskim podejściem do fryzur, że nie ścinają zawsze tak samo, tylko są otwarci na nowe rzeczy. Myślicie , ze warto spróbować i się tam wybrać, któraś z Was może już tam była? Dodam , że mam świra na punkcie swoich włosów i rzadko kiedy wychodzę zadowolona od fryzjera :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-15 16:25 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Ombre - Fryzjer Kraków!

07 mar 2016 - 15:52:49

Pani Ewelina z Vici Clinic świetnie dobiera kolor. Zawsze wychodzę zadowolona. To fryzjerka z pasją, lubi i potrafi zająć się włosami. Jeździ na szkolenia, zna nowinki, jest na czasie. Salon Vici mieści się w Krakowie przy ul. św. Sebastiana 2. Polecam.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Ombre - Fryzjer Kraków!

18 mar 2016 - 16:55:23

Ja w Krakowie dłuugo szukałam dobrego fryzjera. Mam niemiłe wspomnienia z wizyt fryzjerskich, dlatego na prawdę krytycznie podchodziłam do wszystkich salonów. Bałam się robić coś więcej z włosami niż zwykłe podcięcie końcówek, ale w końcu koleżanka namówiła mnie na refleksy i poszłam do <moderacja-spam> bo bardzo dużo osób mi polecało ten salon i jeśli szukasz na prawdę dobrych stylistów, to udaj się tam, bo ja w końcu odzyskałam zaufanie do ludzi z nożyczkami w ręku :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-15 16:26 przez moderator.

Ombre - Fryzjer Kraków!

08 maj 2016 - 11:22:41

Black Pearl jest bardzo dobrym salonem. Strzyge sie u nich regularnie, robilam tez ombre i jestem zadowolona, wyglada ładnie i naturalnie

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Ombre - Fryzjer Kraków!

08 gru 2016 - 09:00:03

KRAKÓW
SALON A.JABŁOŃSKIEJ LENARTOWICZA 18

Byłam ostatnio na wizycie w salonie fryzjerskim Agnieszki Jabłońskiej, zapłaciłam 270 zł. za refleksy. Których nikt nie widzi, reklamację odrzucono. Nie polecam.
Szczegóły na jej fb. https://www.facebook.com/FryzjerKrakowCentrum/
(pod moją oceną 1*)


Ombre - Fryzjer Kraków!

07 lut 2017 - 17:06:58

Mi świetnie ombre zrobiła fryzjerka w salonie Black Pearl przy Królowej Jadwigi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy jak je obciąć.?