Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z rozczesywaniem włosów!

14 lis 2013 - 19:11:10

Witam dziewczyny!
Mam problem od jakiegoś czasu. Kiedy mam umyte włosy, chcę je uczesać ale naprawde nie jest łatwo uczesać wlosy,wyglada ze mam kołtuny!! Czy są kosmetyki do roczesywania włosów po umyciu i nałozyć kosmyk, zebym normalnie uczesać? Bo jak szarpię to mi szkoda włosów!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 19:13 przez carriebardshaw.

Problem z rozczesywaniem włosów!

14 lis 2013 - 19:14:56

Podbijam bo ostatnio ten problem też mnie dotknął... z dnia na dzień dosłownie. Farbowałam dużo wcześniej, nie prostuję, podsuszam suszarką, która kręci mi włosy.. od ok. roku i nie miałam tego problemu. Używam dobrych szamponów i maski fryzjerskiej. Proszę o nazwę jakiegoś sprawdzonego specyfiku, który ułatwi rozczesywanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 19:16 przez dziobaczka.

Problem z rozczesywaniem włosów!

14 lis 2013 - 19:16:21

kup sobię odżywkę gliss kur w spreju - koszt może 15zł w rossmannie i spryskuj włosy po umyciu (ja używam na suche włosy ale można też na mokre). Mi normalnie się rozczesują, nie ciągną, nie wyrywają. Spróbuj

Problem z rozczesywaniem włosów!

14 lis 2013 - 19:17:36

Cytat
dziobaczka
Podbijam bo ostatnio ten problem też mnie dotknął... z dnia na dzień dosłownie. Farbowałam dużo wcześniej, nie prostuję, podsuszam suszarką, która kręci mi włosy.. od ok. roku i nie miałam tego problemu.

Własnie ja też farbowałam chyba z 3 razy. Chyba przez farbowanie nie jest łatwe rozczesywanie. Szukam kosmetyków ale dobrej zeby mi pomogło.

Problem z rozczesywaniem włosów!

14 lis 2013 - 19:19:22

Cytat
carriebardshaw
Cytat
dziobaczka
Podbijam bo ostatnio ten problem też mnie dotknął... z dnia na dzień dosłownie. Farbowałam dużo wcześniej, nie prostuję, podsuszam suszarką, która kręci mi włosy.. od ok. roku i nie miałam tego problemu.

Własnie ja też farbowałam chyba z 3 razy. Chyba przez farbowanie nie jest łatwe rozczesywanie. Szukam kosmetyków ale dobrej zeby mi pomogło.

Tylko, że ja farbuję kilka ładnych lat i nie miałam takiego problemu ( no może jak używałam rozjaśniacza ale to z 8 lat temu. Teraz nagle taki problem;/

Problem z rozczesywaniem włosów!

14 lis 2013 - 19:19:24

Są odzywki bez spłukiwania, w spray-u które ułatwiają rozczesywanie włosów, np



Problem z rozczesywaniem włosów!

14 lis 2013 - 19:23:50

kuracja z olejkiem arganowym z Marion - jest rewelacyjna. Włosy doskonale sie rozczesują, są odżywione i wzmocnione. Polecam:)

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z rozczesywaniem włosów!

14 lis 2013 - 19:24:54

odzywka isana czy garnier (np. oleo repair) i bedzie o wiele latwiej. tangle teezer tez bardzo bardzo mi pomogl - juz nie pamietam co to ciąganie wlochow :)

Problem z rozczesywaniem włosów!

14 lis 2013 - 19:25:55

rozczesuj włosy mokre grzebieniem afro,pełno jest odżywk ułątwiająch rozczesywanie.Ja bym bardziej próbowała doszukać się przyczyny dlaczego włosy nie chcą ci się rozczesywać ,może za bardzo je szarpiesz podczas mycia ?

Problem z rozczesywaniem włosów!

14 lis 2013 - 19:26:05

Cytat
devildoll667
kuracja z olejkiem arganowym z Marion - jest rewelacyjna. Włosy doskonale sie rozczesują, są odżywione i wzmocnione. Polecam:)

Gdzie ją mogę kupic?

Problem z rozczesywaniem włosów!

14 lis 2013 - 19:26:14

Jedwab, odżywki bez spłukiwania i podczas mycia delikatny szampon + odżywka. Raz w tygodniu olejowanie włosów (trzeba testować różne oleje, bo u każdego działają inaczej, u mnie osobiście olej migdałowy sprawdził się najlepiej).

Edit: Spróbujcie też spłukiwać włosy octem malinowym (dostępne na allegro) to domyka łuski i ułatwia rozczesywanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 19:27 przez Olaaaa160.

Problem z rozczesywaniem włosów!

14 lis 2013 - 19:27:06

ja mam długie włosy i zawsze miałam ten problem, nic tylko płakać. Kupiłam sobie podróbke szczotki tangle teezer, bo na oryginalna bylo mi szkoda kasy i problem zniknął, żadnych kołtunów.

Problem z rozczesywaniem włosów!

14 lis 2013 - 19:28:23

Cytat
-angela-
rozczesuj włosy mokre grzebieniem afro,pełno jest odżywk ułątwiająch rozczesywanie.Ja bym bardziej próbowała doszukać się przyczyny dlaczego włosy nie chcą ci się rozczesywać ,może za bardzo je szarpiesz podczas mycia ?

wlaśnie że nie szarpię. Przed umyciem wlosow czeszę a myje normalnie i nie szarpię. a jak juz chce uczesac to masakra nie da sie normalnie uczesac!

Problem z rozczesywaniem włosów!

14 lis 2013 - 19:33:38

Nie powinno się rozczesywać mokrych włosów.

Problem z rozczesywaniem włosów!

14 lis 2013 - 19:35:32

Cytat
hagalla
Nie powinno się rozczesywać mokrych włosów.

Ja rozczesują tylko mokre.. suchych albo lekko podsuszonych nie miałabym szans rozczesać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

grzywka?