Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

24 minut temu

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 08:47:09

Dziewczyny licze na wasza pomoc. Z gory przepraszam za brak polskich znakow ale nie mam ich w laptopie. Otoz moje wlosy sa wrecz w oplakanym stanie. Wypadaja, sa suche zniszczone, istne siano. Z natury wlosy mam krecone, jak sa dluzsze czyli jak teraz lekko za ramiona to jest nie wiadomo co ani to krecone ani proste tylko takie kluchy suche;/ Marze o dlugichich ladnych wlosach. Niestety ze wzgledu na ich stan nie rosna, gdyz pewnie sie lamia. Kiedys nie moglam wyjsc z domu dopoki ich nie wyprostuje, ale obecnie przestalam. Scielam je troche, przestalam prostowac, nie maluje ich juz od ponad roku. Prostuje jedynie moze raz na 2 tyg przed jakimis wyjsciami na impreze ale i tak wygladaj okropnie. chlopak mi mowi ze jak wyprostuje wygladam jak szczotka;p Zainwestowalam w maski, w pielegnacje. Ale niestety wlosy nadal sa straszne;/ Prosze o rade czy da sie je uratowac. Niestety wiecej ich nie zetne bo scielam i tak juz duzo a bede sie okropnie czula w okropnych wlosach. Za tydzien umowilam sie na podciecie koncowek. Jak myslicie wlosy bed\a ladniejszei lepiej bedzie mi je zapuscic jak je wycieniuje?? Gdyz obecnie wlosy mam na rowni. Mial ktos wlosy w takim stanie i je jakos i czym uratowal.?? Moja fryzjerka poleca mi jedynie maski jej fryzjerskie ktore stosowalam, kosztuja kupe kasy i malo mi pomogly

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 08:51:26

przede wszystkim ,zadbaj o organizm od wewnątrz ,czyli witaminy itd. ,zdrowe odzywianie ,bo w przypadku zniszczonych i wypadających włosow ,dziewczyny robia podstawowy błąd ,a mianowicie ,nie ,dbaja o to ,tylko mysla ze maski uratują włosy ,a to nieprawda ,podstawa to zadbac od wewnątrz ,a później zainwestuj w dobra odzywke ,ja ci polecam rekonstruktor JOICO ,warto albo olej kokosowy naturalny tłoczony na zimno,aha dodam ci jeszcze ,mam znajoma ,która leczy sie u dermatologa ,i on jej przepisał specjalnie dobrane witaminy na włosy i paznokcie kupione w aptece ,nie kupuj skrzypowity i tym podobnych ,bo powiedział, ze to jedne wielki pic na wode ,i tak naprawdę zawiera niewiele tych witamin itd. ,dziadostwo poprostu



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 08:54 przez brunetka71.

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 09:08:10

witaminki przede wszystkim,jednak polecam jeszcze szampony firmy John Frieda. Moje wlosy rowniez byly w oplakanym stanie,byly suche,lamliwe,szorstkie w dotyku. Po uzyciu szamponu moje wlosy odzyly! Sa teraz lsniace,puszyste. Szampon mozna zakupic w Rossmannie,w promocji za okolo 20 zl bez promocji niestety okolo 35-40zl.

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 09:08:32

Polecam Merz spezial i milgamme 100 (zawiera witaminę b6) do ego porządne odżywki, może wax spróbuj? i wyrzuć prostownicę..

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 09:14:38

To tak, wlasnie dobrze sie odzywiam bo ostatnio zaczelam dbac o cere, gdzie u mnie dieta ma duzy wplyw, pije duzo wody , jem owoce i warzywa, ograniczylam tluste i slodkie jedzenie. Dodatkowo lykam cynk , wit c, gdyz mmam buzie naczynkowa, wit a i e. niestety nie moge sobie pozwolic na lykanie suplementow diety przeznaczonych glownie do wlosow ktore zaweiaraj np. szkrzyp czy biotyne bo powoduja u mnie straszny wysyp na buzi, Wiem ze moze to byc efekt oczyszczania ale niestety u mnie nawet po pol roku brania nadal mnie wysypywalo i musialam odstawic
Z odzywek stosowalm wac, kallos i wiele innych, probowalm z olejowaniem, rozne oleje ale one mi nie sluza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 09:18 przez olciami.

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 09:21:33

dziewczyny maja rację, najpierw od środka musisz o siebie zadbać bo witaminy są Ci potrzebne, a nawet najlepsze maski Ci nie pomogą jak nie zregenerujesz organizmu od środka.Na efekty musisz poczekać jakieś 2 miesiące. Dodatkowo rób sobie maski z żółtek i oliwy z oliwek mnie to pomogło, a też miałam włosy jak szczotka:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 09:22 przez beata0904.

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 09:27:38

wysłałam Ci na skrzynke wiadomosć -wejdz sobie na ta stronke mam nadzieje ze pomoze :) pozdrawiam
mnie tez suplementacja nie pomaga bo mnie uczula wole naturalne skladniki takie jak warzywa owoce duzo orzechów i wody



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 09:30 przez beja777.

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 09:29:12

ALe dziewczyny jak pisalam , lykam witaminy dobrze sie odzywami i mam zdrowy styl zycia

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 09:33:02

twoje włosy da sie uratowac tylko potrzebuja czasu nie panikuj poprostu ich zywot sie skonczyl -podcinaj zdrowo sie odzywiaj i wejdz na ta stronke co ci pisałam

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 09:46:40

Skrzypowita cos pomoże, maski regeneracyjne. Sayoss ma teraz linie do regeneracji. Szampon w tubie i odzywka tez w tubie taka zlota kolezanka ma i chwali

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 09:49:09

Tak jak pisalam nie moge sobie pozwolic na takie suplementy diety do wlosow typu skrzypowita vitapil itp, stosowalm , wywoluje u mnie duzy wysyp

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 10:17:46

Regeneracja włosów joico( zabieg u fryzjera), maseczka biowax 3 drogocenne olejki szampon i serum z tej samej serii. Koloryzacja henna w kremie. Zero prostowania. Suszenie wlosów suszarką z jonizacją. Tez miałam bardzo zniszczone włosy ale udało mi sie je odbudowac :)

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 10:26:20

Cytat
Pssotkaa
witaminki przede wszystkim,jednak polecam jeszcze szampony firmy John Frieda. Moje wlosy rowniez byly w oplakanym stanie,byly suche,lamliwe,szorstkie w dotyku. Po uzyciu szamponu moje wlosy odzyly! Sa teraz lsniace,puszyste. Szampon mozna zakupic w Rossmannie,w promocji za okolo 20 zl bez promocji niestety okolo 35-40zl.
john Frieda rewel;acja ,ja mam olejek do wygładzania włosow przed prostowaniem ,ochraniający ,przed wys,temeratura ,cos niesamowitego ,przepiękne włosy mam po tym ,szampon także sobie kupie

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 10:32:29

Ja również mam suche włosy i wiem jak trudno znaleźć kosmetyki, które je dobrze nawilży jednocześnie nie przetłuszczając. Do codziennej pielęgnacji polecałabym Ci odżywkę i szampon Green Pharmacy do włosów suchych i zniszczonych olej arganowy, granat. Pamiętaj jednak, żeby się stosować do instrukcji trzymać tyle ile zaleca producent. Czasem dziewczyny uważają, że dłużej znaczy lepszy efekt, nic bardziej mylnego! Dodatkowe polecałabym używanie maski do włosów z cennymi olejami (olej arganowy, koksowy, jojoba) np. Grecka maska głęboko regenerująca z olejkami od Helfy.

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 10:57:18

Polecam keratynowe prostowanie włosów w dobrym salonie fryzjerskim

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z rozczesywaniem włosów!