Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zniszczone włosy po dekoloryzacji

23 paź 2013 - 19:10:07

Witam,
Miałam włosy w kolorze ciemnego brązu prawie czarne, bardzo chciałam zejść by móc zrobić jakieś jasny miodowy brąz a potem na nim zrobić ombre hair.
Ale wynik jest taki że tak zniszczyłam włosy że szok :(.
Po pierwszej dekoloryzacji włosy były w 3 kolorach robione przez fryzierkę w salonie więc chodziłam tak żeby trochę odżyły i potem znów zrobiłam drugi raz tez w salonie firmą artego i co masakra mam znów 3 kolory jasny odrost potem ciemny a potem ombre jest załamana. Wydałam na to dużo kasy i efekt taki że są jasne ale suche i nie wiem jak je teraz uratować? może macie jakieś porady co dalej z nim jak je uratować i odbudować, co im pomoże ?? bo chciałam wyrównać ten kolor. I nie wiem czy można je uratować ?

Zniszczone włosy po dekoloryzacji

23 paź 2013 - 19:14:33

zetnij
krotsze a zadbane ,wygladaja lepiej niz długie siano.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-23 19:15 przez veruch.

Zniszczone włosy po dekoloryzacji

23 paź 2013 - 19:14:16

spróbuj zrobic sobie na wlosy maseczke z siemienia lnianego. może to pomoże :)

Zniszczone włosy po dekoloryzacji

23 paź 2013 - 19:16:52

musisz je sciąc nie ma rady na zniszczone włosy choćbys nie wiem jakie maseczki nakładała to nic nie pomoże

Zniszczone włosy po dekoloryzacji

23 paź 2013 - 19:17:14

Olejowanie zawsze mi pomaga. Olej rycynowy, arganowy czy inne. Aktualnie mam olejek z Alterry z Rossmanna i jestem zadowolona :) Niestety, bez podcięcia się nie obejdzie.

Zniszczone włosy po dekoloryzacji

23 paź 2013 - 19:17:55

ja czytałam żeby dużo je oliwić i robić maseczki ale sama tego jeszcze nie próbowałam :)
wejdź na anwen.pl tam masz dużo porad :)

Zniszczone włosy po dekoloryzacji

23 paź 2013 - 19:18:54

ja ostatnio przechodziłąm z czarnych włosów mam teraz miodowe ;)
Dekoloryzacja w domu - Rozjaśniacz o 5-6 tonów joanna, włosy odrzywione są miękkie i świecące nie widac ze byly potraktowane rozjaśniaczem

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Zniszczone włosy po dekoloryzacji

23 paź 2013 - 19:20:56

żadną maseczka nie naprawisz ich w 100%, najlepiej ściąć to co zniszczone i dać włosom rosnąć bez niszczenia, sama zniszczyłam włosy prostownicą i zdecydowałam się obciąć do ramion. długie siano nie wygląda fajnie.

Zniszczone włosy po dekoloryzacji

23 paź 2013 - 19:27:08

Cytat
merijuana
musisz je sciąc nie ma rady na zniszczone włosy choćbys nie wiem jakie maseczki nakładała to nic nie pomoże

nie prawda!!!! ja mialam takie zniszczone majac dlugie wlosy i jakos mi odzyly. a rozjasnialam pare lattemu co tydz prawie rozjasniaczem, i nakladalam pozniej farby.... wiec jesli ci zalezy na wlosach nie scinaj. stosuj maseczki, polecam rowniez odzywke z schaumy slicznie pachnie i duzo daje, ale tak naprawde polecam sporobowac belisse na wlosy to jej zawdzieczam dlugosc teraz i kondycje.
pozdrawiam

Zniszczone włosy po dekoloryzacji

23 paź 2013 - 19:51:58

no właśnie z tym ścięciem to kiepsko :( bo mam włoski do szyi więc krótszych nie chcę są już nieco rozjaśnione co prawda w trzech kolorach i teraz nie wiem jak je wyrównać i żeby znów czarne się nie zrobiły ;-/ teraz zaczynam bardzo żałować że zaczęłam, kasa poszła i to nie mała i co nic :((.
Mam w domu maski i kupiłam polecany eliksir biovax i tylko są miękkie i fajnie w chwili nałożenia a jak je wysuszę to suche i matowe ble....
A tyle sił w to włożyłam i odwagi że nie chce wrócić do bardzo ciemnego brązu.
chciałabym wyrównać i zrobić jakiś czekoladowy brąz ale jak i wogóle podobno na ciemniejszych włosach mniej widać suche połamane końce ;/nie wiem czy to prawda ale zafundowałam sobie tragedie na włosach :(.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-23 19:58 przez agatka2123.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

błagam pomóżcie !! :)