Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rude ombre - włosy

22 sie 2013 - 18:41:48

hej dziewczyny ;) a więc tak coś mi się ostatnio uwidziało i tak sobie myślałam o ombre ;) akatualnie mam na głowie rudy ( mam już odrosty ale to szczegół ), farbowałam głównie farbą joaany- płomienna iskra i chciałam stworzyć coś takiego jak na poniższym obrazku, a więc moje pytanie jaki odcień farb proponuje ii jakie oraz czy ud mi się takie domowe ombre stworzyć ;)

z góry dziękuję ;)

http://img.zszywka.pl/1/0033/w_4083/pozostale/czerwonorude-wlosy--plus--ombre-.jpg

rude ombre - włosy

23 sie 2013 - 11:20:09

Bardzo ładnie to wygląda, ale ciężko jest samej taki efekt otrzymać...musiałabyś całe włosy pofarbować czerwoną farbą ( z Garniera ładna jest czerwona miedź), a następnie końcówki spryskać najlepiej sprayem rozjaśniającym z joanny albo po prostu nałożyć rozjaśniacz, ale myślę, że ta pierwsza opcja mniej zniszczy włosy.

rude ombre - włosy

23 sie 2013 - 11:23:31

świetny efekt, ale samemu ? Ojj ciężko ! raczej kłania się wizyta u fryzjera i dobre ombre niż samemu i "marny" efekt :P

rude ombre - włosy

23 sie 2013 - 11:27:00

na zdjęciu wygląda fajnie :) chociaż do tej pory nie mogłam sobie wyobrazić ombre na rudych włoskach ;p
to w sumie bardziej rude ombre na czerwonych włoskach ;p jak dla mnie przynajmniej

ale bałabym się, że samej w domu nie wyjdzie
baaa, nie podjęłabym się tego nawet ;p

rude ombre - włosy

23 sie 2013 - 16:32:23

Cytat
Chustka
Bardzo ładnie to wygląda, ale ciężko jest samej taki efekt otrzymać...musiałabyś całe włosy pofarbować czerwoną farbą ( z Garniera ładna jest czerwona miedź), a następnie końcówki spryskać najlepiej sprayem rozjaśniającym z joanny albo po prostu nałożyć rozjaśniacz, ale myślę, że ta pierwsza opcja mniej zniszczy włosy.

właśnie miałam zamiar zrobić jak Ty radzisz z tym spryskaniem końcówek ;)
rude już mam więc jak dam ciemniejszą to mi nie zrobi róźnicy ;)
a w sumie to tak chce spróbować, raz się żyje ;) dokładnie mi to będzie koleżanka robić, po szkole fryzjerskiej to coś może nam wyjdzie ;)

rude ombre - włosy

29 sie 2013 - 21:45:21

Boże jakie piękne ;o Chce chce chce! Ta dziewczyna jest strasznie do mnie podobna z profilu, ten sam makijaż taki sam nosek i jeszcze czerwone włosy ;o

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzjer Wrocław