Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wypadające włosy

18 sie 2013 - 13:07:44

Mi też wypadały i nadal wypadają, ale dużo mniej. Od niecałego miesiąca stosuję kurację drożdżową (cel- 1 miesiąc) i przez 3 tyg. wcieram w skórę głowy odżywkę/wcierkę Jantar (kosztuje niecałe 12 zł już z przesyłką na allegro). Zauważyłam duże efekty tj. mnóstwo "baby hair", włosy są mocniejsze, mniej wypadają i szybciej rosną ;)
Zapewne niektóre z Was kuracja drożdżowa może odstraszyć.. Naprawdę okropny smak, najgorsze są pierwsze dni ;) poczytajcie sobie na internecie. Ale czego się nie robi dla pięknych włosów?
Kiedyś stosowałam saszetki GELACET! Są świetne, włosy wtedy przestały mi wypadać i rosły w zwariowanym tempie, ale niestety 3-miesięczna kuracja wychodzi jakieś 200 zł (kupując na allegro, licząc jeszcze przesyłki) kogo stać, to POLECAM jak najbardziej ;)

I jeszcze dzięki drożdżom mam piękną cerę, jak nigdy!
Poznikało mi dużo zaskórników, stała się gładsza i ma jednolity kolor ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-18 13:11 przez lagrime.

wypadające włosy

18 sie 2013 - 13:14:22

Cytat
XxxsweetgirlxxX
Ja nie suszę , nie prostuję , nie farbuję etc. A i tak wypadają mi garściami . Dermatolog kazała mi zażywac tabletki NOVOPHANE , które nic nie dały , stosowałam także wszelkiego rodzaju szampony , również bez efektów , kupiłam w aptece ampułki SEBORADIN też nie pomogły ;( Już nie wiem co robic , słyszałam o MEZOTERAPII , jednak jeden zabieg kosztuje ok 200 zł , a nie wiem czy jest skuteczny .
Miałam 6 zabiegów mezoterapii i zero poprawy...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zrobić z moimi włosami?