Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

sprawdzony stomatolog

3 minuty temu

sklep detailingowy

27 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SZCZOTKA TANGLE TEEZER

01 sie 2013 - 21:19:20

Mam kompakt i nie podzielam zachwytów, jeśli masz grube, długie włosy to będziesz się nią czesać 10 minut zanim rozczeszesz je jak trzeba. poza tym wyginają się "włoski" i nic się z tym nie da zrobić. Plus za łatwe oczyszczanie z włosów, i nie wyrywanie ich ale minusów jest więcej: nieporęczna, łatwo wypada z ręki zwłaszcza jak czeszesz na mokro, wyginają się włoski, włoski są krótkie i żeby "dokopać się" co włosów od spodu to trzeba się namachać jak nie wiem. Elektryzuje włosy.

SZCZOTKA TANGLE TEEZER

01 sie 2013 - 21:23:29

ja się waham nad nią, ale wasze komentarze mówią za więc chyba kupię

SZCZOTKA TANGLE TEEZER

01 sie 2013 - 21:33:47

Też chyba kupię,nie zdawałam sobie sprawy,że moja szczotka mi tak włosy zniszczyła :/ ( byle jaka z rossmana )

niezweryfikowana
Posty: 887
Ostrzeżenia: 2/5

SZCZOTKA TANGLE TEEZER

01 sie 2013 - 21:40:16

Jeśli masz problem z rozczesywaniem to kup jeśli nie, daruj sobie

SZCZOTKA TANGLE TEEZER

01 sie 2013 - 21:51:55

Ja kupiłam blisko 3 lata temu jednak mam potworne problemy z rozczesaniem włosów. Mam śliczne kręcone włosy (jednak są bardzo cienkie). Mimo licznych odżywek robią mi się straszne kołtuny z którymi do tej pory radziły sobie tylko nożyczki - musiałam je odcinać. Tangle Teezer jakoś sobie z nimi radzi :) bez porównania ze zwykłymi szczotkami! ile przy tym było płaczu :p

SZCZOTKA TANGLE TEEZER

01 sie 2013 - 21:54:32

Mam od pół roku i polecam, jest rewelacyjna. Włosy się bardzo dobrze rozczesuje, mniej wypadają i są bardziej błyszczące, kocham tą szczotkę :)

Ja posiadam dokładnie ten model:




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-01 21:58 przez maretka.

SZCZOTKA TANGLE TEEZER

02 sie 2013 - 13:33:40

Niestety mam tak,że moja szczotka bardzo dużo włosów mi wyrywa.... i na końcach mam takie poszarpane i mało tych włosów i ciągle je musze obcinać :/

SZCZOTKA TANGLE TEEZER

02 sie 2013 - 13:42:32

mam zarówno wersję normalną, 'domową' jak i kompaktową. mogę polecić z czystym sumieniem (; jednak radziłabym zamówić z pewnego źródła, czyli w oficjalnym sklepie tangle teezera. (:

SZCZOTKA TANGLE TEEZER

02 sie 2013 - 13:43:44

mam i polecam :)

SZCZOTKA TANGLE TEEZER

02 sie 2013 - 13:49:18

TT jest dla mnie życiowym odkryciem. Nie wyobrażam sobie jak ja wcześniej używałam tych szczotek z drewnianymi czy plastikowymi kolcami - bleeeee :( Tangle Teaser jest tak prosta a jednocześnie niewiarygodna w swoim działaniu, że ode mnie ma Nobla w dziedzinie techniki :) Gdyby była taka potrzeba zapłaciłabym za nią nawet 200 zł! Jak kupować to tylko na stronie producenta http://sklep.tangle-teezer.pl/ bo na Allegro jest mnóstwo podróbek! Uważajcie!

SZCZOTKA TANGLE TEEZER

02 sie 2013 - 14:21:53

a ktoś kupował na all oryginalna ?

SZCZOTKA TANGLE TEEZER

13 sie 2013 - 09:40:04

Nie sugeruj się tym, że ktoś Ci napisze "ja kupiłam na All oryginalną" bo skąd taka osoba ma niby mieć porównanie i wiedzieć, że kupiła oryginał??? Nie ma co oszczędzać głupich 20 zł - zrozum to!

SZCZOTKA TANGLE TEEZER

13 sie 2013 - 09:44:31

mam i polecam z czystym sercem :)

SZCZOTKA TANGLE TEEZER

25 sie 2013 - 17:01:21

Hej dziewczyny jakiś czas temu pisałam o tej szczotce... :) zastanawiałam się czy ją kupić... i kupiłam i jestem zadowolona=)) nawet nie czuje jak się czeszę :D jak ktoś się zastanawia to kupujcie naprawdę :))

SZCZOTKA TANGLE TEEZER

27 paź 2013 - 12:06:40

witam
poradzcie prosze gdzie poza strona producenta mozna bezpiecznie kupic ta szczotke?? pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

włosy!!!!!!!!!!!! co mi je odbuduje propozycje