Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Farba ciemny brąz

14 lip 2013 - 19:51:40

Hej dziewczyny :)
Farbuje włosy co kilka miesięcy,ale cały czas innymi farbami.Nigdy jeszcze nie trafiłam na taki kolor na jaki oczekuje.Aczkolwiek chodzi mi o bardzo ciemny brąz wpadający w czarny.Żeby pod światło nie był rudy.

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Farba ciemny brąz

14 lip 2013 - 19:58:52

miałam ten sam problem aż odkryłam odcień brązowa czerń :) Wychodzi idealny, właśnie taki jak oczekuję. Nie jest to typowa czerń, tylko właśnie taki bardzo ciemny brąz, niczym gorzka czekolada i co najważniejsze, przy zmywaniu nie ma tych okropnych rudych refleksów! :) Kupuję taki odcień w farbach w piance, Schwarzkopf Perfect Mousse i z Wellatonu. świetnie się nakładają w takiej postaci, na moje długie do połowy pleców włosy wystarczyło spokojnie jedno opakowanie, a w dodatku bardzo ładny zapach a i włosy kondycyjnie nie ucierpiały. Dokładnie wczoraj kupiłam z loreala też w tej piance i nieco zniszczył mi końcówki, ale była promocja więc chciałam wypróbować jak się sprawdzi. Jednak pozostanę przy tamtych.



Farba ciemny brąz

15 lip 2013 - 21:37:19

Ja używałam swego czasu Palette - ciemny brąz. Był meeega ciemny. Ale jak użyłam "Średni brąz" był taki sam, tylko pod słonce bardziej brazowy ;P lepszy odcień :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tył głowy-wygolić?