Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szybszy porost włosów

13 lip 2013 - 16:17:56

Odwiedziłam dzisiaj fryzjera i niestety pozbawił mnie połowy włosów. Mam je teraz trochę za ramiona. Jednak lekko się kręcą przez co wydają się jeszcze krótsze. Zależy mi aby do września znacznie przybrały na długości. Podobano wcierka z Jantary pomaga. Czytałam także o Calcium pantothenicum. Może któraś z Was robiła sobie taką kurację i mogła by mi trochę pomóc :)

szybszy porost włosów

13 lip 2013 - 16:20:44

polecam picie drożdzy, poczytaj sobie na internecie na ten temat, ja piłam i włosy rosły mi 2 razy szybciej teraz przestałam ale muszę chyba zacząć znowu:)

szybszy porost włosów

13 lip 2013 - 16:21:02

Chyba wcierka Jantar z Farmony :D nie próbowałam,ale podobno faktycznie pomaga.

szybszy porost włosów

13 lip 2013 - 16:21:55

Cytat
Mee1990
Chyba wcierka Jantar z Farmony :D nie próbowałam,ale podobno faktycznie pomaga.

O nią mi chodziło ;d

szybszy porost włosów

13 lip 2013 - 16:22:12

ja od 3 tygodni testuje szampon dermena - dostepny w aptece, swietnie dziala na wlosy, sa gladsze, mocniejsze, mniej wypadaja i wg opinii mojej dobrej kolezanki rosna duzo szybciej. na poczatku najlepiej uzywac pakietu szampon + odzywka, wiec dwa dni temu dokupilam takze odzywke. mimo uzywania od 3 tyg, juz moge powiedziec ze naprawde polecam

szybszy porost włosów

13 lip 2013 - 16:29:09

Cytat
delaoria
ja od 3 tygodni testuje szampon dermena - dostepny w aptece, swietnie dziala na wlosy, sa gladsze, mocniejsze, mniej wypadaja i wg opinii mojej dobrej kolezanki rosna duzo szybciej. na poczatku najlepiej uzywac pakietu szampon + odzywka, wiec dwa dni temu dokupilam takze odzywke. mimo uzywania od 3 tyg, juz moge powiedziec ze naprawde polecam

A ile kosztuje pakiet?
Może ktoś jeszcze się wypowie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-13 18:10 przez Aga357.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy będzie mi pasował brąz?POMÓŻCIE.