Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

10 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

farby syoss OLEO INTENSE - opinie

02 lip 2013 - 17:34:58

Witam :) Chciałam się dowiedzieć czy któraś z was używała już nowej farby marki Syoss z kolekcji Oleo Intense. Podobno farba ta to innowacja w farbowaniu i nie niszczy tak włosów jak inne farby dostępne na rynku. Dziś kupiłam odcień Intensywna Czerwień, ale trochę się boję... Nigdy wcześniej nie miałam tak odważnego koloru na głowie więc obawiam się efektu. Proszę o opinie na temat tej farby i na temat tego jak to jest z czerwonymi farbami do włosów. Szybko wypłukują się do rudego odcienia? Za wszystkie opinie z góry dziękuję.



farby syoss OLEO INTENSE - opinie

02 lip 2013 - 17:39:15

farbuj śmiało :O mojej siostrze brazowy kolor z tej serii nie zmienił nic, nawet o pół tonu :P

chociaz przypadku czerwieni moze byc oczywiście zupelnie inaczej ;)

farby syoss OLEO INTENSE - opinie

02 lip 2013 - 17:41:15

to chyba źle, że nic nie zmienił?

farby syoss OLEO INTENSE - opinie

03 lip 2013 - 10:23:55

Też chętnie dowiem się czegoś o tej farbie.

farby syoss OLEO INTENSE - opinie

03 lip 2013 - 10:31:58

O tym konkretnym rodzaju syossa nic nie powiem bo nie używałam ale po tych wcześniejszych strasznie włosy mi leciały :(
Zresztą w ogóle farby drogeryjne mocno przesuszyły mi włosy , farbowałam dość długo - 5 lat na czerń dopiero jak przeszłam na taką farbę bez amoniaku parabenów i innych szkodliwych związków włosy zrobiły się nie do poznania :)
Czerwienie zawsze mi się podobały, koleżanka farbuje na taki kolor i wypłukuje jej się na szczęście równomiernie w przeciągu 3 tygodni :)

farby syoss OLEO INTENSE - opinie

03 lip 2013 - 10:32:44

też się zastanawiam nad ta farbą, tyle że mnie interesują blondy :P
nie mam dobrych doświadczeń z syossem ale może akurat ta jest inna?

farby syoss OLEO INTENSE - opinie

03 lip 2013 - 10:37:11

ja mam ta farbe tylko w kolorze rudym, czeka na farbowanie bo najpierw musze lekko rozjasnic wlosy gdzies na weekendzie moze zafarbuje :) a Ty daj znac jak Tobie wyszlo jesli zrobisz to wczesniej :D

farby syoss OLEO INTENSE - opinie

03 lip 2013 - 10:41:17

tak samo niszczy włosy jak kazda farba ,:) zawsze jest tak ze jak jakas firma wypuszcza nowa farbe na rynek ,to reklamuje jako nowosc ,ktora nie nieszczy :) farby drogeryjne,sa wszystkie praktycznie takie same:)wiadomo jedne słabsze inne mocniejsze ,ale niszcza tak samo :) niema zadnego super produktu ,kazda firma reklamuje swoj towar jako najlepszy i jako nowosc :) a wszystko tak naprawde rozni sie,tylko , pudełkami opakowaniami :) i nazwą



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-03 10:44 przez brunetka71.

farby syoss OLEO INTENSE - opinie

03 lip 2013 - 10:43:28

farbowałam akurat tą farbą i tym samym kolorem. przed farbowaniem mój kolor ciężko określić, na rozjaśnione włosy (średni blond) położyłam jasny brąz, po kilku miesiącach się spłukał i w słońcu były blond "prześwity". wtedy użyłam intensywną czerwień syossa ;) włosy były po niej strasznie suche, jak po żadnej innej farbie (dodam, ze bardzo dbam o włosy (olejowanie, profesjonalne produkty do włosów), musiałam sciąć z 10 cm, zeby były takie jak rpzed farbowaniem. po 2 tygodniach już w ogóle nie miałam koloru :) ypłukał się bardzo szybko (ale słyszałam, ze każda czerwona farba szybko się wypłukuje). ogólnie nie polecam tej farby. :)

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

farby syoss OLEO INTENSE - opinie

03 lip 2013 - 10:47:43

wczoraj chciałam ją kupić ale właśnie bałam się że nie będe zadowolona

farby syoss OLEO INTENSE - opinie

03 lip 2013 - 10:50:33

nienawidze tej firmy, wiec nie farbowalabym tym;)

farby syoss OLEO INTENSE - opinie

03 lip 2013 - 10:51:31

Ogólnie ze wszystkich czerwonych farb to syoss wypłukuje się najszybciej.

farby syoss OLEO INTENSE - opinie

03 lip 2013 - 10:56:04

nie wiem wlasciwie nic o tej farbie bo nie uzywam drogeryjnych farb tylko fryzjerskie, ale jesli chodzi o takie czerwienie to KAZDA farba bedzie sie wyplukiwać, jedne szybciej drugie dluzej. Na pewno z takim kolorkiem musisz bardzo bardzo pielegnowac włosy, stosowac kkosmetyki do farbowanych włosów ( ktore troche przedluzaja zywotnosc kolorku ). mnie sie bardzo taki kolor podoba jednak do mnie nie bedzie raczej pasować bo mam srednia karnacje i ogolnie raczej jasna oprawe oczu ( chociaz i tak maluje brwi )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak zrobić taka fryzurke?