Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

41 minut temu

elektryka sklep

47 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gęste włosy są nieładne?

29 maj 2013 - 21:19:10

Mam grube i gęste włosy, równe, niecieniowane. Są trochę dłuższe niż do ramion. Niedawno usłyszałam opinię, że takie włosy są niezbyt ładne, a powiedziała mi to dziewczyna z raczej cieńszymi włosami niż moje. Mnie się moje włosy podobają, bo lubię takie gęste, a jakbym miała jeszcze gęściejsze to byłoby super. A Wy co sądzicie o gęstych włosach?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-30 21:39 przez elihino1.

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:12:55

Ja mam gęste włosy i uważam, że są piękne. Grube włosy to atut, więc nie pozwól sobie wmówić, że masz brzydkie włosy. Mówią to dziewczyny, które muszą myć swoje marne włosy codzienne rano, a wieczorem wygladają jakby skapaly się w oleju.

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:14:30

Zależy, ale muszą być zadbane i mieć ładny kolor, a nie jakiś mysi.

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:15:13

Pewnie, że grube i gęste są ładne!

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:16:16

włosy jak włosy, co mnie obchodzi jakie ma ktoś inny.

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:16:19

grube włosy to duży atut... może po prostu masz kiepską fryzure i stąd taki komentarz

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:16:54

Zależy od samego wyglądu włosów. Mogą być gęste, ale ich obcięcie lub zaniedbanie sprawia, że wyglądają niezbyt korzystnie :p Ja kiedyś miałam bardzo gęste włosy, zawsze mnie denerwowały, nie podobały mi się i marzyłam żeby nie były takie grubaśne... No to teraz mam co chciałam bo lecą mi na potęgę a ja marze żeby znów mieć ich tyle co kiedyś :p Także nie przejmuj się opiniami złośliwych, pewnie zazdrości ;P

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:18:45

Wszystko zależy od ich koloru, odpowiedniego ścięcia i ułożenia. Też uważam, że grube włosy to atut ale miałam kiedyś koleżankę co miała tak brzydkie te włosy, że nigdy nie chciałabym takich mieć. Ale to się tyczy również cienkich włosów - też mogą być paskudnie ścięte, pomalowane i ułożone ;)
A Twoje jaki mają kolor? Może wstawisz zdjęcie?

niezweryfikowana
Posty: 1.046
Ostrzeżenia: 1/5

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:22:33

No niestety zdarza sie nieraz ze dziewczyna ma geste włosy ale nie dba o nie, maja wtedy mysi kolor, sa jak siano i wogole burza sie w kazda strone i takie wlosy sa dla mnie ochydne, ale jesli sa grube, gładkie, zadbane i ladnie sciete to jak najbardziej moga byc piekne:)

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:23:36

Grube i gęste włosy to moje marzenie, nad którego realizacją pracuję od kilka ładnych lat;)bo niestety natura obdarowała mnie cienkimi piórami;p także gratuluję szczerze takich włosków i sama sobie takich życzę:)

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:23:38

Jak są gęste i "szczeciaste" bez połysku to nie ładne.

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:24:10

gęste, zdrowe i zadbane włosy - chyba nie ma nic piękniejszego! Najbardziej nie podobają mi się takie smętnie zwisające cienkie strąki, farbowane, suche i bardzo zmęczone życiem...

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:25:12

Ona Ci przecież nie powiedziała, że są brzydkie bo gęste, sama sobie to wydedukowałaś. Nie wystarczy gęstość żeby były piękne i może ma racje.
Pokaż te włosy!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-31 13:28 przez gala-gradiva.

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:25:16

Cytat
pinezka_86
grube włosy to duży atut... może po prostu masz kiepską fryzure i stąd taki komentarz

Gęste włosy są nieładne?

31 maj 2013 - 13:25:18

Gęste i grube są ładne jeśli są zadbane, ale napuszone jak u pudla, dające tylko złudzenie gęstości mi się nie podobają.
Wstaw foto tych swoich gęstych włosów to może przekonamy się skąd taka opinia koleżanki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-31 13:26 przez fajnakropka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CASTING CRÈME GLOSS schwarzkopf, POMOCY