Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

30 minut temu

sprawdzony stomatolog

34 minut temu

sklep detailingowy

58 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

to na porost włosów?

21 maj 2013 - 12:16:06

Hej ;) Wczoraj w pewnej drogerii sprzedawczyni doradzała kobiecie,której wypadają włosy pewien preparat,który sprawia,że włosy nie wypadają i rosną szybciej. Pomyślałam,że może kupię i włosy szybciej zaczną rosnąć,chociaż nie mam w ogóle problemów z wypadaniem. Jak myślicie? Nie kupiłam,bo boje się,że uzyskam efekt przeciwny do zamierzonego-zaczną mi wypadac,nie wiem skąd te obawy,nie mam pojęcia o tym. Dlatego pytam was-jak myślicie?Włosy zaczną szybciej rosnąć po preparatach na wypadanie włosów?

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 05:43:10

No jak sama nazwa wskazuje, POMAGA we wzroscie włosów, i w tym że nie wypadają. Więc może pomóc - zapobiegać ..

Ja własnie mam taki problem. Pamietasz nazwę tego cudownego preparatu ?
Ja stosuję tylko WAX i widzę efekty :p

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 06:36:50

mi ostatnio włosy szaleniezaczęły rosnać nie wiem czy po tabletkach czy po ciąży hormony wariują, ale zawsze maluję włosy 20 dnia miesiąca ;) - po wypłacie;p bo mam 2,5 cm odrosty

myślę że tylko jakiś skrzyp CI może pomóc w magiczne odżywki nie wierzę

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 06:47:20

A drożdże? :) chyba też są na porost włosów.

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 07:42:25

A jak ten preparat się nazywa??

Ja ostatnio po namowie mamy koleżanki zakupiłam preparat L-102. Koszt 5,50zł. Używam od kilku dni, jak zauważę jakieś pozytywne efekty na pewno się pochwalę :)

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 08:01:15

piwo. piwo pomaga.

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 08:20:09

Cytat
ilek
piwo. piwo pomaga.

Doustnie?? :D

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 08:32:48

Cytat
amanduska153
Cytat
ilek
piwo. piwo pomaga.

Doustnie?? :D

Oczywiiiiście :D ale tak na serio to piwo zawiera chmiel i wyselekcjonowane szczepy drożdży. Chmiel zapobiega wypadaniu włosów a drożdże przyspieszają ich porost :))

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 08:36:46

mi bardzo pomógł Seboradin odżywka w spreyu kolor czerwony, poleciła mi go koleżanka i ona też była bardzo zadowolona, włosy szybko rosną i nie wypadają a kiedyś na szczotce mi zostawały całe garście

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 08:39:57

Cytat
amanduska153
A jak ten preparat się nazywa??

Ja ostatnio po namowie mamy koleżanki zakupiłam preparat L-102. Koszt 5,50zł. Używam od kilku dni, jak zauważę jakieś pozytywne efekty na pewno się pochwalę :)

gdzie to można kupic??

to na porost włosów?

22 maj 2013 - 08:59:08

ja też mam problem z wypadaniem włosów i stosowałam już wszystko możliwe, wydałam kupę kasy i nic nie pomogło:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farba nie nieszcząca włosów ?