Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam.A wiec z natury mam taki sredni popielaty blond.Chcialabym do niego wrocic i tak kombinuje.Robilam pasemka rozjasniaczem az w koncu gore mam jasniejsza od dolu Robilam ostatnio tylko z wierzchu ale przy samej gorze mam zolty odcien-wyglada to masakrycznie.Musze caly czas miec zwiazane wlosy bo wstyd je rozpuscic.Myslalam,zeby kupic farbe o jakims ciemnym,szarym blondzie i polozyc na calosc i zrobic kilka pasemek przy przedzialku.Pytanie gdzie taka farbe dostac?Sama tez lepiej nie kombinuje bo wogole sie zalamie

Wklejam pare zdjec tych moich masakrycznych wlosow

Na ostatnim zdjeciu mam takie z natury

Najlepiej jakbys zapytala fryzjera, moze masz swojego ulubionego? :)

Proponuję zafarbawać na kasztanowy.

Ja bym proponowała iść do jakiegoś dobrego fryzjera i powiedzieć mu żeby coś z tym zrobił :)

idź do jakiegoś dobrego fryzjera, bo załatwisz sobie włosy na amen :/

Lo nie pomoge,kiepsko to widze,moze do fryzjera lepiej?

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

I było na fryzjera żałować?

nic nie rozjaśniaj , jedynie to możesz na ciemny kolor je przefarbować raz a porządnie i oczywiscie rada dobrego fryzjera jest tu nie oceniiona

faktycznie niedobrze to wygląda:/tylko fryzjer.Nie pozostaje nic innego

juz nic z tym nie rob bo sie nie pozbierasz z tymi wlosami idz do fryzjera

Sama już chyba nie kombinuj :) Idź do fryzjera i to dobrego!

Dziekuje wam,niespodziewalam sie takiego szybkiego odzewu :)
Ciemne juz mialam i z niego schodzilam.Fryzjera dobrego wlasnie nie mam.Kolezanka mi polecila jeden salon to moze tam pojde bo u mnie na osiedlu to chyba nie bardzo.Raz poszlam i chcialam,zeby zrobila mi zblizony do mojego naturalnego a zrobila mi sredni braz ktory szybko sie spral.Kupilam sobie rozjasniacz ale narazie chyba go zostawie.A za 2 tyg ide na przyjecie wiec wlosy musza jakos wygladac.Moze znacie jakas farbe o tym odcieniu?Chce w zimnym odcieniu tak jak na tym dodanym zdjeciu.U fryzjera moga nie miec i pofarbuja mi jak chca a tego nie chce





Tutaj dziewczyna farbowala farba z garniera i taki kolor chcialabym miec ale jak mi wyjdzie,hmm...Ale juz napewno z farba do fryzjera bym poszla,nie ma co kombinowac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-14 19:44 przez izoldaa815.

kurcze, wyglądają na nieźle przesuszone, zniszczone... radziłabym Ci się wybrać do fryzjera

Lepiej chyba iść do fryzjera.

Ja też przeważnie farbuję włosy w domu, ale akurat ostatnio jak chciałam blond, to wybrałam się do fryzjera. Zawsze bezpieczniej. ;)

co Ty masz na włosach ??

Idź z tym do dobrego fryzjera.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szczotka okrągła