Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jaka polecacie odzywke do wlosow zniszczonych a zarazem farbowanych
interesuje mnie tylko bez splukiwania
hMM?
;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-07 17:03 przez dorota_o14.

niezweryfikowana
Posty: 106
Ostrzeżenia: 2/5

joanna len i rumianek ? :)
ale ja radzilabym uzyc do splukiwania wtedy te wlosy sie naprawia, a te bez sa slabeee i lubia obciazac wlosy, do splukiwania jest fajna garnier Aik



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-07 17:03 przez niekochamcie.

do splukiwania mam maske WAX




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-07 17:06 przez dorota_o14.

Wszystkie odżywki z serii Joanna Naturia - nie ważne, co jest napisane na opakowaniu (do jakich włosów jest przeznaczona), ponieważ praktycznie wszystkie dobrze odżywiają i nawilżają włosy (akurat do farbowanych jest z makiem). Kosztują ok. 4zł z groszami a są wydajne, więc warto. :)

Jedwab marki loton
Dla mnie lepszy niż odżywka.



tylko joanne polecacie ?
a co z firma RADICAL?

Ja mam z Marion i jest dobra

Cytat
asienka20
Jedwab marki loton
Dla mnie lepszy niż odżywka.
A jak wygląda skład tego jedwabiu?
Również polecam Joannę, obojętnie którą.

Żadna odżywka bez spłukiwania nie jest tak dobra jak odżywka ze spłukiwaniem. A jezeli użyjesz za dużo to bedzisz miała tłuste włosy i obciążone, co spowoduje, że beda wypadać. Uważam, ze najlepszy dla włosów jest jedwab w płynie i produkty Biosilk. Jeżeli włosy są słabe i wypadają to polecam Inneov gęstość włosów. Sama przetestowałam i polecam. Włosy po 2miesiącach są mocniejsze i nie wypadaja na potęgę (naturalne jest to, że jakiś tam odsetek obumarłuch włosów wypadnie ale stosując inneov będzie ich mniej). Jeśli ktoś ma mocno przetłuszczające się włosy to powinien używac szamponu oczyszczającego do włosów tłustych a odżywka powinna być do suchych włosów ale stosowana od połowy włosów do końcówek:) Ja już tyle ekperymentowałam z moimi włosami, że cud, że nie wypadły :P

a próbowałaś olejowania? znajoma olejuje już jakiś czas i efekty rewelacyjne ^^

http://spookyportal.pl/artykuly/uroda/81-olejowaniewlosow tutaj jest opisane jak to robić ^^

To znajoma czy ty olejujesz bo na blogu są twoje zdjęcia :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-09 23:47 przez eduski933.

eduski933, znajoma, ale ja jej pozowałam do fotek :P

zweryfikowana
Posty: 1.787
Ostrzeżenia: 1/5

Wszyscy fryzjerzy u których byłam odradzali mi odżywkę bez spłukiwania, bo jest bezużyteczna, więc i ja odradzam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

doradzcie jaki kolor wlosow i jaka fryzura ? !!