Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

...



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-06 16:12 przez baczek1.

Polecam olejowanie włosów raz na tydzień, nie będą takie napuszone. Warto też zwracać uwagę na skład w szamponach i odżywkach, których używasz.
Do stylizacji będzie dobry żel z siemienia lnianego.
Wiem, bo sama mam takie włosy, o których piszesz i w końcu znalazłam sposób żeby je ujarzmić. :) Znajdziesz mnóstwo porad u włosomaniaczek, wystarczy poszukać.

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

A dyfuzor? Albo brylantyna?

Ja jak myję włosy to używam nafty kosmetycznej, po niej mam takie gładziutkie włosy, bo gdybym jej nie używała to bym miała tak jak mówisz, siano na głowie. :)

Olejowanie- hmm powiem tak miesiąc stosowałam, olejek arganowy i kokosowy olejek z vatiki, miałam dziwne uczucia ale wydaje mi sie że bardziej wysuszył mi włosy niz pomógł

Ja mam idealny sposób. Jak włosy Ci wyschną, to potraktuj je tym:

A następnie zakręć je wszystkie w ślimaka i zwiąż gumką - taki niski kok. Mi wystarczy dosłownie 5 minut w tym pochodzić i mam piękne fale. Tyko nie ściskaj zbyt mocno.

to zrób tak:
umyj, naodżywkuj:P
następnie jak wyschną(ale same, bez suszarki!!!), to weź ręcznik, zwilż go całego i włosy owiń na 5 minut, nastepnie odwiń i poczekaj aż wyschną, a jak masz takie włosy z tendencją do kręcenia się i puszenia to polecfam czesanie sie tylko z rana, potem jak chcesz odswiezyc look, wystarczy kilka ruchów głową w dół i górę.
Co Ty na to? :)

Tylko moje włosy są takie dzwaczne w niektórych miejscach sie rozprostowują i robią sie okropne kluchy nie wazne czy użyje jakiś kosmetyk czy nie

byś dala zdj tych Twoich kluch;)

dobra odżywka i jedwab albo cos innego natluszczajacego na konce albo odzywka jakas lekka bez splukiwania, u mnie tym sposobem rewelacja

Nic dziwnego, że masz taki puch! Przecież włosy kręcone powinnaś czesać tylko na mokro, po uprzednim nałożeniu odżywki. Musisz je przede wszystkim nawilżać, unikać zbyt wielu silikonów (chyba, że do zabezpieczania) i SLS!

a tak w ogóle to używasz odżywki? czy samym szamponem myjesz włosy?

Ja też mam ciulowe włosy, masakrycznie sa zniszczone,suche. Rozczesywanie na mokro z odżywką nic nie pomaga. Próbowałam wszystkiego:/ Chętnie poczytam na ten temat



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

która sukienka na wesele?