Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomocy włosy!!

01 mar 2013 - 21:26:57

Dobry wieczór dziewczęta! Piszę do was bo jestem po prostu załamana :( Chodzi o moje włosy, a właściwie to co na nich się dzieje... Więc tak, wydaje mi się, że potrafię zadbać o włosy kupuje mnóstwo odżywek - wydaje mi się zresztą, że naprawdę dobre bo osobiście uważam, że włosy i paznokcie to wizytówka człowieka :) No i tu pojawia się mój problem, po umyciu włosów , praktycznie za każdym razem na włosach z tyłu głowy na górze robią mi się kołtuny.. Już nawet nie potrafię sobie z nimi radzić, dzisiaj poprostu z bezsilności ten kołtun urwał się przy czesaniu ;( Może macie jakieś sposoby? Mega dobre odżywki? Błagam, pomóżcie!
Nikt nie pomoże?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-01 21:33 przez zaneta032.

Pomocy włosy!!

02 mar 2013 - 20:10:32

masz kręcone czy proste włosy? Sądzę ze najlepszym sposobem byłby jedwab. Czy kręconych włosach sprawdza się najlepiej. Nie kosztuje dużo a działa cuda.

Pomocy włosy!!

03 mar 2013 - 15:24:52

na farbowanych szczególnie blond często robią się kołtuny, zainwestuj w szczotkę z dzika pomaga rozczesać

niezweryfikowana
Posty: 810
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy włosy!!

03 mar 2013 - 15:27:06

odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów, to chyba oczywiste...

Pomocy włosy!!

03 mar 2013 - 15:27:47

ja polecam tangle teezera to rozczesywania

Pomocy włosy!!

03 mar 2013 - 15:29:23

zrezygnuj z kosmetykow z silikonami i parafina, zero jedwabiu i podobnych zapychaczy
szczotka z naturalnego wlosia i po pewnym czasie powinnas zauwazyc poprawe stanu wlosow

jedwab jest juz dawno obalonym mitem, wlosy po nim, owszem, wygladaja bardzo dobrze, bo on pieknie zapycha co sprawia, ze wlosy sa gladkie i lsniace, gorzej jak po pewnym czasie zaczyna sie wyplukiwac, a wlos kruszyc i lamac

Pomocy włosy!!

03 mar 2013 - 15:30:08

Nie przesadzaj z odżywkami, bo tylko je tym obciążasz, a to im nie pomaga. Rozczesuj od dołu i po kawałeczku przechodź w górę, złap pasmo w dłoń i powoli przeczesuj, itd.

Pomocy włosy!!

03 mar 2013 - 15:32:24

olejek przed myciem a później jakaś nawilżająca maseczka czy odżywka;)

Pomocy włosy!!

03 mar 2013 - 15:36:25

Włosów nie powinno się rozczesywać jak są mokre, tylko jak wyschną. Masz kręcone czy proste? Może źle postępujesz podczas mycia włosów, że tak strasznie je plączesz? Ja myje bardzo delikatnie i nie mam tego problemu. Po wyschnięciu psikam je Eliksirem ziołowym w spreyu do włosów i wtedy rozczesuję bez problemu. Winny może być też szampon, podejrzewam, że po Rossmanowym Babydream'ie nigdy być nie rozczesała :P (wg. mnie najbardziej plączący szampon świata)


Pomocy włosy!!

03 mar 2013 - 15:37:21

szczerze-najlepsze to szampon i odżywka z biedronki do tego odżywka mgiełka i rozczeszesz idealnie;)

Pomocy włosy!!

03 mar 2013 - 15:38:49

mi na moje koltuny i znszczone wlosy pomogla maska odbudowujaca artego dream repair i keratyna artego naprawde polecam

Pomocy włosy!!

03 mar 2013 - 15:46:44

Cytat
agataaa87
ja polecam tangle teezera to rozczesywania

O tak ja również kocham moją szczotkę :P do tego używam proszę się nie śmiać taki spray do rozczesywana włosów dla dzieci z avonu moja córka dostała a ja używam rewelacja :)
Cytat
Yagga_yo
Włosów nie powinno się rozczesywać jak są mokre, tylko jak wyschną. Masz kręcone czy proste? Może źle postępujesz podczas mycia włosów, że tak strasznie je plączesz? Ja myje bardzo delikatnie i nie mam tego problemu. Po wyschnięciu psikam je Eliksirem ziołowym w spreyu do włosów i wtedy rozczesuję bez problemu. Winny może być też szampon, podejrzewam, że po Rossmanowym Babydream'ie nigdy być nie rozczesała :P (wg. mnie najbardziej plączący szampon świata)


! mam inny ale tej samej firmy i cholerstwo tak samo działa koszmar jakiś nie dość że beznadziejny w nakładaniu zero spienienia to włosy po nim to jak jeden wielki kołtun ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-03 15:49 przez Martaaa1.

Pomocy włosy!!

03 mar 2013 - 15:58:48

Martaaa1 na początku myślałam, że mówisz o mgiełce której dodałam zdjęcie, ale chyba chodzi Ci o Babydreama - no naprawdę to jest tragedia, jeszcze włosy mi zaczęły po nim wypadać :P. A w necie są miliony pozytywnych opinii na jego temat, dlatego przemęczyłam aż 2,5 opakowania tego szamponu, czego bardzo żałuję :P. Dobra już nie offtopuję.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rudy jaka najlepsza farba