Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fryzjer Wrocław

01 mar 2013 - 13:20:27

Witajcie,
potrzebuję pomocy wrocławianek.
Nie mam sprawdzonego fryzjera a nie chciałabym iść do byle kogo.
Planuję zrobić dekoloryzację w salonie, z bardzo ciemnego brązu. Oczywiście nie do blondu, ale na tyle, żeby złapał jakiś ciepły odcień jaśniejszego brązu, chciałabym zrobić też kilka jaśniejszych refleksów. Ot, taka odmiana na wiosnę, bo już mi się znudziło.
Odwiedziłam już wiele stron z opiniami na temat Wrocławskich fryzjerów, ale wiecie jak to jest jak każdy poleca innego, to i tak nie wiadomo kogo wybrać. A chciałabym, żeby było zrobione raz a dobrze, bo przypuszczam, że za to wszystko zostawię około 300-400zł w salonie.
Tak więc, polecacie kogoś? Kto zna się na rzeczy, podchodzi profesjonalnie i przede wszystkim słucha klienta?
Myślałam o Redox'ie w Pasażu, albo tym nowym fryzjerze w Galerii Dominikańskiej, Berendowicz-Kublin? Wydają się profesjonalne, ale wiadomo, różnie może być. Wolałabym jednak iść do większego salonu niż do małego osiedlowego saloniku.
Przedstawiam Wam mniej więcej efekty, o który mi chodzi, a chodzi wyłącznie o kolor na poniższych zdjęciach a i tak nie jest to do końca to. :-pzły/color]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-01 13:22 przez rihanna.

Fryzjer Wrocław

01 mar 2013 - 19:38:47

Sama jestem ciekawa Redox'a. Słyszałam pozytywy o Studiu Fedoryszyn, ale sama jeszcze nie sprawdzałam :(

Fryzjer Wrocław

01 mar 2013 - 20:19:57

też czytałam, w innym wątku, że polecany. ale żaden salon nie jest polecany jakoś przez większość. max 2 osoby polecą jeden salon, ale takich opinii jest mnóstwo i każdy poleca co innego. naprawdę nie wiem, gdzie się udać.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Fryzjer Wrocław

30 lip 2013 - 10:57:08

Chodzi o zwiększenie objętości włosów? Wprowadź sobie na kilka tygodni szampon HB Jeunesse, po czasie powinnaś zauważyć fajny efekt, nawet już po pierwszych myciach. Tak więc akurat jeśli chodzi o to, to problem można załatwić bez wizyty u fryzjera. Szkoda kasy.

Fryzjer Wrocław

30 lip 2013 - 11:05:17

Ja polecam panią Kasię A. z salonu Le Grand, ja do niech chodzę wprawdzie na ścinanie, ale słucha mnie jak nikt wcześniej i nigdy nie wyszłam niezadowolona. Salon jest duży i profesjonalny, znajduje się na Szewskiej

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 1/5

Fryzjer Wrocław

30 lip 2013 - 11:14:49

hej
robiłam dekoloryzacje w maju z czarnych (3 lata farbowania) na czekoladowy brąz, znalazłam dziewczynę która jest fryzjerka mobilna, i robi albo u Ciebie albo u siebie w domu, jestem bardzo zadowolona z efektu, włoski mi odżyły, farba nie zeszła, a bałam się, że może wrócić kolor czarny, najlepsze jest to ze na długich włosach zapłaciłam 130zł ze wszystkim dekoloryzacja z farbowaniem plus podcięcie:) jeśli chcesz kontakt to pisz priv:)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Fryzjer Wrocław

31 lip 2013 - 09:56:07

I za każdym razem te fryzjerki zrobiły wam na włosach to co chciałyście? Moje doświadczenia tak pozytywnie nigdy nie wyglądały. Jak wy szukacie tych fryzjerów? Ja lepsze efekty uzyskałam samodzielnie ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy włosy!!