Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ombre i nowa farba loreal.

27 sty 2013 - 10:16:45

Hej dziewczyny.
Mam do was pytanie czy ktoras z was probowalam juz nowej farby z loreala do ombre? Moje wlosy sa dosc ciemne i nie mam pojecia czy cokolowiek bedzie widac. A szkoda mi kasy jesli nie bedzie efektu. Serdecznie dziekuje za odpowiedzi :) Co do wlosow to dodaje swoje aktualne zdejcie


zweryfikowana
Posty: 1.066
Ostrzeżenia: 1/5

Ombre i nowa farba loreal.

27 sty 2013 - 10:19:09

masz ciemne włosy więc sądzę że będzie coś widać , ja ją stosowałam na blond i nie było widać prawie nic , chciałam takie lekkie ombre ale coś mi nie wyszło xd farba kosztuje ok 28 zł więc racja szkoda kasy jakby miało nie wyjść

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Ombre i nowa farba loreal.

27 sty 2013 - 10:23:38

Też chętnie się dowiem jak to wychodzi na ciemnych włosach.

Ombre i nowa farba loreal.

27 sty 2013 - 10:24:59

Cytat
cytrynowamamba
Też chętnie się dowiem jak to wychodzi na ciemnych włosach.

Tutaj jest blog dziewczyny ktora cos tam probowala :D http://goniaroniaa.blogspot.com/2012...e-ombre-2.html

Szkoda ze to rozjasniacz jedyne co mnie martwi to stan wlosow po aplikacji

Ombre i nowa farba loreal.

27 sty 2013 - 10:27:35

ja ją juz zakupilam w rosmanie za 24 zł ( w superpharm byla za 36;O)
ale narazie czeka na koniec sesji

Ombre i nowa farba loreal.

27 sty 2013 - 10:29:33

daj znac jak cos wyszlo. Ja w sobote mam studniowke i do tej pory chce pofarbowac. Jak wyjdzie nie wypal do zawsze mozna na braz :D Wiec w rossmanie jest to bardzo sympatycznie.

Ombre i nowa farba loreal.

27 sty 2013 - 10:32:17

To w takim razie Ty daj znać, bo ja to zrobie dopiero w polowie lutego ;{

Ombre i nowa farba loreal.

27 sty 2013 - 10:35:17

haha przecież ombre już dawno niemodne

Ombre i nowa farba loreal.

27 sty 2013 - 10:38:26

Cytat
gunia88
ja ją juz zakupilam w rosmanie za 24 zł ( w superpharm byla za 36;O)
ale narazie czeka na koniec sesji
rzeczywiście kolosalna różnica, udało Ci się:D

Ombre i nowa farba loreal.

27 sty 2013 - 10:44:26

gdy chciałam zrobić ombre nie było jeszcze tej farby w sprzedaży, wieć postanowiłam zaryzykować i kupić rozjaśniacz DELIA do balejażu i pasemek kosztował 7 zł a efekt świetny! polecam dodam zdjecie jesli chcecie zobaczyć swoje naturalne mam brązowe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-27 10:45 przez norcia16.

Ombre i nowa farba loreal.

27 sty 2013 - 10:47:54

Cytat
byperffect
haha przecież ombre już dawno niemodne

Nie kazdy podaża za moda. Jesli mi cos sie podoba to nie patrze czy bylo to rok temu czy 50 lat temu. robie to i tyle
Cytat
norcia16
[attachment 829935 delia-rozjasniacz-do-pasemek-i-balejazu-.jpg]gdy chciałam zrobić ombre nie było jeszcze tej farby w sprzedaży, wieć postanowiłam zaryzykować i kupić rozjaśniacz DELIA do balejażu i pasemek kosztował 7 zł a efekt świetny! polecam dodam zdjecie jesli chcecie zobaczyć swoje naturalne mam brązowe.

Bardzo chetnie zobacze jak to wyszlo :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-27 10:50 przez mituska.

Ombre i nowa farba loreal.

27 sty 2013 - 10:54:32

nie farbowałam nigdy włosów, także nie pomogę

Ombre i nowa farba loreal.

27 sty 2013 - 10:56:30

moj efekt tym rozjasniaczem o którym pisałam wcześniej. Efekt był fajny teraz się spłukało to trochę robiłam w listopadzie zeszłego roku:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-27 10:58 przez norcia16.

Ombre i nowa farba loreal.

27 sty 2013 - 10:58:04

a ja myślę, że nie potrzebujesz do tego farby z loreal'a za 30zł, bo z chwilą czasu i koleżanką do pomocy zwykłym rozjaśniaczem za 6-7zł można wyczarować cuda ;) ja właśnie tak wczoraj bawiłam się w salon fryzjerski.. i na prawdę zwykły rozjaśniacz (ja miałam z joanny), grzebień i gotowe:) poczytaj tylko na internecie, jak robią to dziewczyny i na pewno sobie poradzicie!

Ombre i nowa farba loreal.

27 sty 2013 - 11:02:46

norcia16:
Nie masz az tak ciemnych wlosow a faktycznie mala roznica.
Ja niecale 2 tyg temu kupilam farbe garniera superjasny popielaty blond z color naturals creme i farbowalam koncowki na blond jako pasemka pazlotko. Powtorzylam to jeszcze raz bo mi zostalo farby i trzymalam z pol h. Efekt jest delikatny ale troszke wzielo. Strasznie sie uwzielam na ta fryzure

Cytat
karoolinka1
a ja myślę, że nie potrzebujesz do tego farby z loreal'a za 30zł, bo z chwilą czasu i koleżanką do pomocy zwykłym rozjaśniaczem za 6-7zł można wyczarować cuda ;) ja właśnie tak wczoraj bawiłam się w salon fryzjerski.. i na prawdę zwykły rozjaśniacz (ja miałam z joanny), grzebień i gotowe:) poczytaj tylko na internecie, jak robią to dziewczyny i na pewno sobie poradzicie!

Wiem o tym doskonale ale nie chce niszczyc wlosow a mysle ze ta z loreal za taka cenne ma inny sklad niz zwykly rozjasniacz z joanny ktorym boje sie ze popale wlosy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-27 11:04 przez mituska.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

farbowane włosy a ombre?